Adresa

Odborný lékař ortodoncie
17. listopadu 1790, Ostrava

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortodontistů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

26 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Š
Ověřený profil

Jediná v Ostravě a možná také v celé České republice, která vám za mnoho tisíc a mnoho let nošení fixních rovnátek vytvoří hluboký zkus či předkus (asi podle nálady). Rozhodně nedoporučuji.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

K
Ověřený profil

Neprofesionální, neschopná ortodontka. Na první pohled je medová až dětsky příjemná, na druhou stranu absolutně nic nekonzultuje s pacientem a její výsledná práce je opravdu nekvalitní, až se všichni zhrozili. Již mám jinou ortodontku....

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

M

Velmi příjemný a profesionální přístup


Milá paní doktorko,
moc Vám děkujeme za krásné zoubky naší Janičky, vždycky rádi vzpomínáme na příjemné a vstřícné jednání a výbornou atmosféru při vyšetření.


Ověřený profil

K paní doktorce jsem chodila léta, vždy se ke mně chovala mile. Od střední školy nosím fixní rovnátka, na voš jsem přestoupila do Prahy a poslední rok bylo pro mě nezvladatelné dojíždět do Ostravy,všechno skloubit se školou,kde máme docházku jako na sš,brigádou, atd.. když se mi něco z rovnátkem stalo a byla jsem v Praze na brigádě,nemohla jsem se dostavit na opravu a byla jsem nucena za si za ni zaplatit v Praze. Léčba už trvá moc dlouho a přestože jsem to chtěla vydržet u paní doktorky až do konce, už to opravdu nejde. Navíc mám pocit, že zuby jsou dávno vyrovnané a vše by šlo urychlit.Dnes jsem paní doktroce oznámila, že už nemůžu dále dojíždět a léčbu se sundáním dolních rovnátek si ukončím v Praze,chtěla jsem poděkovat za léčbu a vysvětlit jí situaci, ale paní doktorka mi řekla, že je jí to úplně jedno,že nemůžu dojíždět a je to nefér,protože peníze za sundání spodního fixu dostane někdo jiný, že slízne smetánku. Už minule jsem naznačovala, že nemohu dojíždět, jedna cesta mě stojí 350 kč a z naší vesnice do Poruby dojíždím ještě přes hodinu.Ale jde vidět, že do osobní situace se paní doktorka ani sestřička vžít nedokážou, rozloučily se se mnou po telefonu naštvaně a všechna milost za celá léta byla pryč.

Lucka


Tuto paní doktorku doporučuji všem - perfektní!!! Byla jsem u ní 18 let. Monika Schönweitzová


Super super super.Nejlepší lékařka jakou znám.Tákových by mělo být více.


Nepříjemná paní doktorka, rovnátka mi sundala i se sklovinou, nerada pracuje s bílými rovnátky, až po sundání rovnátek zjistila, že musím na operaci a díky ní mám zuby zase křivé. Podobnou zkušenost má i kamarádka. Již chodím jinde a jsem spokojen.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


V ordinaci je vždy výborná atmosféra, nikdy se nestalo, že by obě půvabné dámy byly někaj jinak než supr naladěné. Paní doktorka je profík se zlatýma ručičkama, kterému budeme vždycky sklánět poklonu za její výkony. Příjemnější personál ve zdravotnictví neznám. Velké díky - SAMO holky z Frýdku-Místku.


D
Ověřený profil

Paní doktorka mi zachránila zuby... ačkoli jsem od dětství chodila k ortodontistům, nikdo si s nimi neporadil, až ona a v mých 30 letech mi spravila zuby naprosto perfektně... mohu JEN doporučit. Byla jsem v péči 4 roky.


Došlo k chybě, zkuste to znovu