Dlouhá 34, Olomouc
Odborný lékař alergologie

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, + 2 Více

Zobrazit ostatní alergologů v okolí
Karlov 1, Prostějov
Odborný lékař alergologie

Zobrazit ostatní alergologů v okolí

Mohu říct, že díky paní doktorce dneska žiji. Když jsem byla malá, nemohla jsem vyjít ani deset schodů bez zadýchání. Dnes již beru jen minimální dávky léků a mohu dělat všechno, co ostatní lidé. Navíc je to velice příjemná osoba. Pokud se chováte mile a ne povýšeně či že jste "sežrali všechnu moudrost světa", určitě rádi pomůže a poradí.

Nic horšího jsem s dítětem nezažila. Nekompetentní, nepříjemná, ničemu nerozumí a (vím o čem mluvím, manžel je lékař) - NEVER EVER

Bohuže se musím přidat k negativním hodnocením. Špatný přístup, neochotná, neposlouchá s čím pacient přichází :( Po ročním docházení k paní doktorce Souškové se můj stav zhoršil, odmítla mi udělat testy na potravinové alergie (s tím že pokud si myslím že mám alergii na mléko ať ho nepiji a jím sýry a jogurty, opravdu rada nad zlato....), odmítla mi předepsat léky na potravinové alergie...... Jediné co se mnou byla ochotná řešit byly pylové alergie ale nic víc. Začala jsem chodit na fn olomouc a jsem maximálně spokojená, vřele doporučuji.

Paní doktorku Souškovou mohu vřele doporučit. Za svůj život jsem nezažila pečlivější a odpovědnější lékařku s lidským přístupem a pochopením. Chodíme k ní celá rodina a jsme velmi spokojeni. Vysoce hodnotíme také její odbornost .Jsme rádi, že naši paní doktorku máme. Sestřička je šikovná a milá, do této ordinace je radost chodit.

Na alergologii na Lazcích už chodíme několik let.Začátek u pí.dr.Souškové nebyl námi oblíbený...bylo to přístupem,ale je to tak dávno že už ani nevím přesně proč :).Pak jednou sme se "omylem"obědnali k pí.dr. Jeřábkové...nejlepší dr. hodná k dětem i rodičům! :-) potom ale odešla mimo Olomouc :(a místo ní přišla Koníčková!!!OMG.Dr.asi dobrá,ale ten přístup vždycky hodinový proslov řvaní jak musíme brát leký a tak jinak to bude dopadat zase nemocí...přitom léky byli doma užívány pravidelně.Nespokojenost!Byl tam ještě nějákej chlap doktor,dítětem předem odmítnut-chlap! :Dtak jsme se znovu vrátili po letech k Souškové a dobrý.Jako normální (nejlepší byla Jeřábková) Je taková neutrální.Přístup: de to.Lékařka asi dobrá a velmi zkušená!

Já osobně dobré zkušenosti nemám, paní doktorka mě stanovila špatnou diagnózu,občas měla neprofesní přístup,přestoupila jsem k jinému alergologovi a jsem velmi spokojená.

Jsem nespokojena s přístupem paní doktorky k pacientovi. Chování neprofesní, změnila jsem alergologa. Teď jsem naprosto spokojená.

Navštívil jsem dvakrát s jednoduchou potřebou - předepsat dlouhodobě užívané léčivo (dříve předepisované alergologem v Praze) a provést mimosezónní hyposensibilizaci. Ověřený hormonální medikament mi odmítla předepsat-místo toho jsem dostal levný salbutamol (během loňského roku jsem ho několikrát neúspěšně použil-a ověřil si, že mi neúčinkuje). Při první aplikaci hyposensibilizace jsem předčasně opustil čekárnu-mimo toho, že vynadala mně(oprávněně), dokonce ve své drzosti telefonicky vynadala i mé manželce (která mě paní doktorce doporučila, protože k ní rovněž dochází).
Mé hodnocení: neumí diagnostikovat a především neumí komunikovat.

Dr.Soušková- nejlepší.

Paní doktorka je velice příjemná a rozhodně rozumí svému zaměření, doporučuji