Praktický lékař stomatolog
Studentská 598, Bohumín

Umístění: Praktický lékař stomatolog zubařský zákrok

Vysoce profesionální a lidský přístup je v této ordinaci samozřejmostí. Navíc zručnost a přehled, který MUDr. Eva Slívová má, je bonusem, po kterém touží každý pacient. Jsem čtvrt století její vděčnou pacientkou a dojíždím a ráda budu za ní dojíždět desítky kilometrů

Dobry den, osetreni od p. Slivove nikomu nedoporucuji. Po nekolika letech, co jsem tuto zubarku navstevoval jsem musel podstoupit nekolik zakroku, kde jsem mel diky spatnemu osetreni p. Slivove v zubech zanety, po kazech, ktere zpravne neodstranila a byl jsem ve vaznem stavu. Kvalita plomb nebyla valna. Vsechny vydrzely maximalne tri mesice. Tato zubarka zneprijemnila zivot, diky svym schopnostem, me i me rodine. Tuto lekarku bych uz nikdy v zivote nenavstivil a nikomu ji nemohu doporucit. Jen na vlastni nebezpeci!

K této zubařce chodím už spoustu let.Kdysi byla příjemná a odcházela jsem od ní spokojená.Posledních pár let se bojím k ní chodit.Je nervní,nepříjemná a náladová.Chová se nadřazeně,protože ví,že není mnoho možností zubaře změnit.Objednání trvá 3až 4měsíce.Pokud přijdete hned ráno s bolavým zubem,dává jasně najevo,že obtěžujete.A to je to poslední,co pacient po probdělé noci potřebuje.Ráda bych přešla k někomu jinému,ale ke komu,že?

Dobrý den, k paní Slívové jsem chodil několik let. Myslím si, že chrup jsem nijak nezanedbával, přesto mám ústa plné plomb. Přešel jsem k jinému zubaři do Ostravy. Ihned mi udělal rentgen a když viděl mé zuby, tak se přímo zhrozil. Minimalně tři nedoléčené zuby. Díky velké plombě se mi zlomil zub. Implantát mě bude stát 22 tis. Kč. Neustále kroutil hlavou nad tím co spatřil. Paní doktorka se sice snažila být vstřícná, bohužel však již zaspala dobu. Lékař se má neustále vzdělávat a investovat do nových technologii. Nedoporučuji.

Býval jsem pacient paní Slívové a jsem rád, že už tam nejsem. Totálně mi zničila zuby, její plomby hodně často vypadávaly a teď má nová zubařka ty zuby dává dohromady...navíc její přístup byl katastrofální a nepříjemný. Nikomu nedoporučuji.

Paní doktorka je velice laskavá, ochotná a hlavně mám u ní péči na maximálně profesionální úrovni! Opravdu nechápu, jak někdo může napsat, že je špatný lékař. Co děláte Vy, lékařský znalče?? Marek

chodím k psní doktorce již 16 let, a je to nejlepší lékař, kterého znám. Vždy byl zákrok proveden perfektně a i přístup má úžasný. Velice hodná a ochotná, a i setřička je skvělá. A za svým názorem si také stojím. Petra

Tak až tam příště zase přijdete, vemte si svu kartu a běžte jinde, pacientů má dost, takže jeden, který má probém, ji určitě chybět nebude.... Já jsem spokojen maximálně, s péčí i přístupem. Přeji krásný den.

Velmi hezký vztah k pacientům,rád jsem tam chodil,pokud jsem tam bydlel.

Úžasná, jedinečná, super!!!