Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Matice školské 1786/17, České Budějovice
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

2 názory pacientů

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
G
Ověřeny pacient

byla jsem u lékařky dne 26.11. a musím naopak konstatovat, že mi velmi pomohla. Vše mi oznámila a byla velmi příjemná, vstřícná a vysvětlila a ukázala na rentgen.snímcích můj problém s výhřezem ploténky a důvod bolesti kolene. Tentýž den mi paní doktorka sdělila, že mám výpotek. Vytáhla mi vodu a píchla injekci. Nic jsem skoro necítila a mně se ulevilo. Překvapila mne s informací o dalších doporučeních, co můžu a na co mám nárok (např. i lázně) .... prostě spokojenost


M
Ověřeny pacient

Nedala bych ani tu jednu hvězdu, jelikož za svůj život jsem se nesetkala s neschopnějším, arogantnějším, neprofesionálním a nemožným lékařem, co je tato tzv. ortopedka!!!!!
Slyšela jsem o ní cokoliv, ale to bylo až po návštěvě v její ordinaci, kam jsem se předem telefonicky objednala jako nový pacient. Při "vyšetření" jsem se nemohla na nic zeptat, protože to bylo ve stylu hrubého odsekávání: "nemám čas, s tím na mně nechoďte, nevím, nepovím atd., že končí s ordinací, že na to nemá" /asi nervy a finance?/, jsem se v šoku ohradila, proč si mě teda zvala, když věděla, že bude končit a já si teda mohla najít někoho jiného?! Řekla jsem jí rovnou, že si na její chování budu ztěžovat na ČLK, protože takoví lékaři by vůbec neměli mít přístup k pacientům, pokud to v hlavě nemají v pořádku!!! Připadala mi zmateční a celkově mimo. Měli by jí sebrat lékařskou licenci!
Proto jakmile uvidím toto jméno, obloukem rychle pryč a nikomu nedoporučuji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti