Eva Randárová Bílá, praktický lékař

MUDr. Eva Randárová Bílá

Praktický lékař Více

8 názorů

Uložit


Adresa

Berkova 34, Horka nad Moravou
Praktický lékař pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4

Obecné skóre
8 názorů

J
Ověřeny pacient
Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Paní doktorka je velmi vstřícná, empatická. Velmi dobrý diagnostik, pečlivá. Nikdy nic nezanedbala. Chodí k ní celá rodina a naprostá spokojenost. Profesionální a lidská. Děkuji za ní.


H
Ověřeny pacient

Skvělá doktorka, osobní a empatický přístup, precizní, nikoho neodbyde, pokud je potřeba, je ochotná Vám i se sestřičkou domluvit specialisty i v nemocnici. Fantastický přístup k seniorům, v dnešní době téměř sci-fi. Doporučuji na 100%.


Skvělá lékařka s obrovskými zkušenostmi a to jak profesními, tak lidskými.Oddaná pacientům a to nejen geriatrickým . Málo lékařů má dnes na člověka čas a málo který je opravdu tak dobrý, jako tato paní doktorka.Spolu se zdrav. sestrou paní Pěružkovou tvoří skvělý tým.Tuto ordinaci doporučuji každému,kdo má rád srdečný a profesní přístup.Takový personál, aby dnes jeden skutečně pohledal.


J

Nejlepší lékařka, kterou znám! Již delší dobu jsem trpěl nevysvětlitelnou nemocí, která mě užírala, trápil jsem se těžkými depresemi. Obešel jsem alespoň 5 jiných doktorů, kteří mi vždy řekli to samé, vše je v pořádku. Až jsem přišel k této milé, ochotné a naslouchavé dámě, která velmi bleskově odhalila tajemnou chorobu a poslala mě ke specialistovi. Jednalo se o nepříliš závažnou nemoc, kterou však jiní neviděli. Mé deprese ustaly a můj život je o mnoho kvalitnější - díky paní doktorce Randárové - Bílé.


B

dobrá v diagnostice má zkušenosti a ma chvalihodny přístupé ke starším pacientum


P

Dle mého názoru a zkušeností jako praktický lékař dobrá v diagnostice. Chvályhodný přístup k pacientům, zejména starším, za nemalé podpory sestry p. Pěruškové, která si zasluhuje samostatné uznání.


T

Tato lékařka mě i mým blízkým velmi pomohla. Jako jediná mě poslala na specializované vyšetření. Myslím si, že je dobrý diagnostik. Co se týče jejího přístupu k lidem, je empatická. Jen ty čekací doby jseou dlouhé...ale to si nevyberem nikde!


A

nejhorší doktorka u které jsem kdy byl, vůbec neví co dělá, jen opisuje papíry...hrůza
```
Hodnocení bylo změněno na "Nedoporučuji". Důvod: Obsah komentáře neuvádí důvod nekompetentnosti lékaře.
```

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti