Praktický lékař gynekolog
Revoluční 164, Stráž pod Ralskem

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

s pani doktorkou jsem nebyla vubec spokojena.Věčné výlevy nálady a čekání tří lidí v sesterně a všichni slyší vaše osobní iniciály a slyšíte i vše co se děje v ordinaci. Každopádně jsem velice ráda že jsem odešla. Tedy spíš mě paní doktorka vyhodila když zjistila že se budu stěhovat a že jsem těhotná.

Díky paní doktorce jsem v 5 měsíci předčasně porodila dvojčata která bohužel zemřela.Paní doktorka mi při prohlídce řekla že mám výtoky a dala mi prášky které vůbec nesmí těhotné!!! Takže nedoporučuju!!!!!!!

K paní doktorce chodím krátce. Poprvé jsem tam šla s mamkou, která k ní chodí už léta. Sama říkala, že kdysi bývala i nepříjemná, ale teď je to mnohem lepší. Sama jsem s ní spokojená, je příjemná, vstřícná a milá. Ale vždyť každý občas nemá svůj den, takže i kdyby byla někdy trochu morous, za profesionalitu jí to odpustím.

S přestěhováním ordinace se situace s kulturou v ordinaci zlepšila o 100%.Paní doktorka se snaží vyjít vstříc je ochotná.Jediná připomínka,čekání u setřičky, někdy poměrně dlouhou dobu společně s ostatními pacientkami a vyslechnutí všech údajů o nich je dosti neosobní a v této době nevhodný způsob.Osobně bych volila jednotlivý vstup do sesterny dle objednání.

Paní doktorka se velmi zlepšila,je příjemná a má zájem o zdraví pacientek
jen by měla ordinovat častěji jsou tam fronty.

je velmi dobrá, a navíc profesionální

Paní doktorka se hodně zlepšila a já s ní mám jen velmi dobré zkušenosti,prvovedla mě profesionálně celým těhotenstvím a nevyskytl se jediný problém.Ordinace byla čistá a v pořádku, je vidět, že se paní doktorka snaží ji vybavit novými přístroji.Jen mě zaráží, že nikdo z těch co psali záporné hodnocení se nepodepsal, což je dost trapné. Já dopopručuji

Já mám s paní doktorkou jen dobré zkušenosti.

ok

Strašná ordinace, horší jsem neviděla - nepořádek na stole, nepořádek na lůžku, rukavicemi přetékající koš :-( Bylo mi tam sděleno že jsem těhotná a po cca 14 dnech následoval telefon, že těhotná nejsem, že došlo k omylu (u více pacientek). Když jsem chtěla otěhotnět, neprovedla žádná vyšetření, raději mě rovnou poslala na specialiované pracoviště, což nakonec udělala nejlíp. Přešla jsem pak k jiné gynekoložce, raději dojíždím.