Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

nám. Dr. M. Horákové 8, Karlovy Vary
Ambulance hematologie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily hematologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Ověřeny pacient
Umístění: Ambulance hematologie hematoonkologická diagnóza

Paní MUDr. Eva Polonyová nám byla doporučena maminčinou kolegyní, která byla před několika lety v její péči a byla velmi spokojena.
Paní doktorku jsme vyhledali letos v létě, když byla mé matce diagnostikována vážná hematologická choroba. Paní doktorka se nás okamžitě ujala a podrobně vysvětlila jak samotnou povahu diagnózy, tak i další doporučenou léčbu. Velice oceňujeme přátelský a vstřícný přístup a mimořádnou kompetenci a zkušenosti paní doktorky. Paní doktorka pracovala dlouhá léta jako primářka hematologie v nemocnici v Karlových Varech a má opravdu dlouholeté a bohaté zkušenosti. Vedle nesporné kompetence paní doktorky si velice ceníme i opravdového zájmu, péče a souvisejících odborných rad a doporučení např. v oblasti rehabilitace, jídelníčku, atd. Paní doktorku mohu pro její lidský i odborný přístup vřele doporučit. Je to lékařka, která má naši úctu a obdiv. Děkujeme za vše, paní doktorko !
Za celou rodinu syn,
Jan L.

K
Ověřeny pacient

Chtěla bych Mudr. Evě Polonyové poděkovat za 17 let odborné léčby a spolupráce s předními hematology, aby moje chronická myeloidní leukémie byla udržována v remisi a aby můj život byl stále plnohodnotný.
Jana (75 let)
K poděkování se přidávám i já, dcera. Paní doktorka nám vždy pomohla, našla si na nás čas a je nám v Karlových Varech velikou oporou.
Hana Krejnická

Š
Ověřeny pacient

Šmída, Nejdek
U paní doktorky se léčím asi čtyři roky na anémii (nedostatek červených krvinek). S její ochotou a pečlivostí jsem nadmíru spokojen. Je skutečnou odbornicí ve svém oboru. Moc děkuji. Vzhledem k mému věku a různým nemocem mohu dobře posoudit, že patří mezi nejlepší lékaře.

T
Ověřeny pacient

Zkušená, velmi zodpovědná a pečlivá paní doktorka, které se dá věřit, že váš stav posoudí důkladně. Oceňuji lidský přístup a erudici. Doporučuji.

L
Ověřeny pacient

Tak paní lékařka mi řekla že mám riziko JEN K POTRÁCENÍ. A že jsem ještě nepotratila, takže léčbu pořád oddalovala. Výsledek? Léčbu jsem měla začít dnes a včera jsem prodělala potrat, takže děkuji za perfektní přístup a už jen krev na podložce....

L
Ověřeny pacient

Nikdy jsem nezažila takový laidácký přístup! V lednu se mi se mi odebírala krev na laidenskou mutaci, skoro každý týden jsem tam volala a do dubna žádný výsledek. Pak mi zavolali, že se moje krev ztratila že musím znovu. V té době jsem otěhotněla a měla bych mít nějakou léčbu, upozorňuji že výsledek doteď nemám, protože se omylem moje krev testovala na něco jiného. Vždy zavolám a je mi řečeno výsledek není zavolejte za týden. Moje rodina má stejnou mutaci, každému volal osobně lékař za týden a vše jim vysvětlil, já doteď vím minimum informací, včetně toho že jsem se jim ztratila z databáze.

jsem spokojená.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti