Nemocnice Třebíč
Purkyňovo náměstí 133/2, Třebíč

Zobrazit ostatní profily gastroenterologů v okolí

Umístění: Nemocnice Třebíč Jiný

Pro paní doktorku má její čas úplně jinou hodnotu než váš. Váš totiž nemá žádnou. Hodinu čekání s lístečkem, abyste se od arogantní sestry dozvěděli že paní doktorka ani není v ordinaci je normální. Na vyšetření u tohoto doktora si vemte volno na celý den. Na 4 hodiny čekání i když jste v čekárně sám doporučuji nabitý telefon. Doktorka je neprofesionální, arogantní a vyšetření od ní bolí. Bohužel jiný doktor v okolí neni.

Umístění: Nemocnice Třebíč dstranění cizího tělesa z jícnu

Dobrý den. Dnes hodinový zákrok po uvíznutí masa v jícnu. (Stane se) Paní doktorka byla milá, profesionální a zákrok i přes jeho nepříjemnost byl proveden velmi citlivě. Právě takové profesionály na místech lékařů potřebujeme a měli by jsme si jich vážit. Děkuji moc.

s pani doktorkou mam dobrou zkusenost i kdyz na me poprve pusobila dost neprijemne, vysetreni mi udelala bezbolestne na to jak je toto vysetreni neprijemne a pak se me jeste ptala jake to bylo :-) kdyz jsem tam sla podruhe byla uzasna moc prijemna a vsechno se mnou probrala poradila a udelala mi vsechna vysetreni ktera byla zapotrebi. v zari tam jdu zase a vubec se nebojim pusobi sice hrozne ale jak ji clovek pozna tak hrozna neni :-) ale treba mela jen dobrou naladu uvidime v zari zatim spokojenost :-)

A já mám kladnou zkušenost!!! Jezdím za ní s Crohnem a vždycky vyslechne, poradí, pomůže... Nemůžu si stěžovat.

U paní doktorky oceňuji zájem o pacienta, vše vysvětlí, trpělivě vyslechne. Je vstřícná a milá. Věřím jí a myslím, že jsem u ní v dobrých rukou.

Nejhorší paní doktorka kterou znám, nemá lidský přístup, nesnese oponování pacienta, ani ho nepustí ke slovu, její bolestivé provedení zákroku si budu pamatovat nadosmrti a co vím tak nejsem sama. Pokud nezmění svoje chování a přístup, nemá v této nemocnici opravdu co dělat a divím se panu primáři, že ji trpí, stížnosti se jen valí a nic se neděje.. Oproti tomu je pan primář Prim. MUDr. Nabil Ahmadie člověk, který si svoji dobrou pověst zaslouží, narozdíl od této paní doktorky. NEDOPORUČUJÍÍÍÍÍ.