Eva Pleskačová, gastroenterolog Třebíč

Eva Pleskačová

Gastroenterolog Více

5 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Purkyňovo náměstí 133/2, Třebíč
Nemocnice Třebíč

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gastroenterologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

4.5

Obecné skóre
5 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
A
Ověřeny pacient
Umístění: Nemocnice Třebíč dstranění cizího tělesa z jícnu

Dobrý den. Dnes hodinový zákrok po uvíznutí masa v jícnu. (Stane se) Paní doktorka byla milá, profesionální a zákrok i přes jeho nepříjemnost byl proveden velmi citlivě. Právě takové profesionály na místech lékařů potřebujeme a měli by jsme si jich vážit. Děkuji moc.


Ověřeny pacient

s pani doktorkou mam dobrou zkusenost i kdyz na me poprve pusobila dost neprijemne, vysetreni mi udelala bezbolestne na to jak je toto vysetreni neprijemne a pak se me jeste ptala jake to bylo :-) kdyz jsem tam sla podruhe byla uzasna moc prijemna a vsechno se mnou probrala poradila a udelala mi vsechna vysetreni ktera byla zapotrebi. v zari tam jdu zase a vubec se nebojim pusobi sice hrozne ale jak ji clovek pozna tak hrozna neni :-) ale treba mela jen dobrou naladu uvidime v zari zatim spokojenost :-)


S
Ověřeny pacient

A já mám kladnou zkušenost!!! Jezdím za ní s Crohnem a vždycky vyslechne, poradí, pomůže... Nemůžu si stěžovat.


L

U paní doktorky oceňuji zájem o pacienta, vše vysvětlí, trpělivě vyslechne. Je vstřícná a milá. Věřím jí a myslím, že jsem u ní v dobrých rukou.


L
Ověřeny pacient

Nejhorší paní doktorka kterou znám, nemá lidský přístup, nesnese oponování pacienta, ani ho nepustí ke slovu, její bolestivé provedení zákroku si budu pamatovat nadosmrti a co vím tak nejsem sama. Pokud nezmění svoje chování a přístup, nemá v této nemocnici opravdu co dělat a divím se panu primáři, že ji trpí, stížnosti se jen valí a nic se neděje.. Oproti tomu je pan primář Prim. MUDr. Nabil Ahmadie člověk, který si svoji dobrou pověst zaslouží, narozdíl od této paní doktorky. NEDOPORUČUJÍÍÍÍÍ.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti