Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Křídlovická 696/76b, Brno-střed, Brno
ALERG-IM s.r.o. - ambulance pro alergologii a klinickou imunologii

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily imunologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
19 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient

Výborná a milá paní doktorka. Chodíme k ní s dítětem do ordinace velmi rádi pro její pečlivost a odbornost.
Děkujeme paní doktorce i sestřičkám za jejich laskavou péči :-)


M
Ověřeny pacient

Výborná paní doktorka. Přešly jsme s dcerkou od jiné alergoložky a nikdy bychom neměnily. Vždy velmi dobře naladěná paní doktorka, poradí, vše vysvětlí, snaží se hledat alternativy. Je velmi pečlivá, vstřícná a má pochopení pro rodiče i dítě. Je to perfektní lékařka.


Ověřeny pacient

Hodnocením velmi dobý se nedá vyjádřit přístup a jednání paní doktorky a všech sestřiček v této ordinaci. Odešel jsem se synem od paní Cimrové - schválně nepřidávám titul - a byla to cesta z pekla do ráje.


R
Ověřeny pacient

Ještě nikdy jsem neměla potřebu někoho někde komentovat, ale u paní doktorky mi to nedá, je naprosto fantastická!!!! Jsem moc vděčná, že syn může být její pacient! A nesmím zapomenout na sestřičku, která je také skvělá. Máme docela dost zkušeností s lékaři různých odborností, ale s takovým respektem k rodiči i pacientovi a jejich individualitám jsem ještě nezažila. Paní doktorko a sestřičko moc děkujeme!
Rothovi


H
Ověřeny pacient

Tuto doktorku doporučuji, chodím k ní s čtyřletou dcerou již dva roky a jsem velice spokojena.


Paní doktorka Orálková je velice dobrá lékařka a vý co dělá.A ty čekací doby jsou hold u všech alergologických ambulancích ne jen u paní doktorky.
Všem DOPORUĆUJI


Ověřeny pacient

Paní doktorka je moc hodná a ochotná. K všemu přistupuje nenásilně a s ohledem na věk dítěte. S objednáním nebyl problém, jen když se tam jde poprvé. Paní doktorka poradí po telefonu i po emailu, takže můžu jen doporučit. Sestřičky má milé.


Jinam bych s detmi nesla. Skvela, dobre naladena. Velmi dobre se s ni jedna.


Ověřeny pacient

Velmi pečlivá, snad jediná z doktorů, kam chodíme ( a že jich je opravdu hodně) je ochotná odpovídat na všechny mé dotazy a o vše se zajímá. Na každou návštěvu se těšíme.


Přešla jsem k paní doktorce s dcerou od jiného alergologa a žasla jsem nad tím rozdílem ! Samozřejmě rozdíl směrem k lepšímu. Paní doktorka vše řeší s přehledem a navíc je velmi příjemná. Jediné co mě mrzí, že jsme o ní nevěděli dřív. Všem moc doporučuji.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti