Brněnská /Hedva/ 19, Moravská Třebová
Sam. ordinace PL pro dospělé

Umístění: Sam. ordinace PL pro dospělé Nemoc

Nejlepší lékař,kterého jsem za svůj život poznala.Sympatická,milá a
opravdu lidská.Jsem ráda,že ji mám.

Jmenuji se Fedák Zoltán-u paní doktorky uz jsem tak 26let.Teď je tam i vová -příjemná sestřička-. Jsem spokojen nad míru -Paní doktorka mi vždy a ve všem vyšla -a vychází vstříc:-) -3patně chodim -a ona bejvá naproti v domě -tak že když něco nutně potřebuju -zajdu -někdy i ona -a vše je O.K.-Takovyho doktora -aby s lucernou hledal :-) JSEM RÁD ŽE JI MÁM:-)

Výborná paní doktorka a když jsem si zvykla na styl sestřičky, tak se jí musím zastat. Je výborná taky. A za paní doktorku rozhodně neordinuje.

Doktorka na svém místě. Poradí a ihned reaguje v případě dalších vyšetření. Její přístup je lidský, je ochotná,laskavá a férová. Ovšem toto se nedá tvrdit o sestřičce. Taky se přikláním k názoru, že sestřička má sedět jinde.

S paní doktorkou mám doposud dobrou zkušenost, je pečlivá a snaží se nic nepodcenit.

Ž

NEJLEPŠI DOKTORKA K JAKE VE SVYCH 33 LETECH MUŽU CHODIT.JDE Z NI TAKOVEJ KLID TAKOVEJ LIDSKEJ.POMOHLA MI VŽDY SE VŠIM.JSEM RADA ŽE JSEM VYVAROVANA CHODIT SI K JINYM TŘEBOVSKYM DOKTORUM KTEŘI PŘEDEPISUJI NA VŠE IBALGIN PARALEN STOPTUSIN...A BOLESTI ZAD?"PANI TO ZASE PŘEJDE"..JE VIDĚT A CITIT ŽE SE NĚKDO RAD VĚNUJE SVE PROFESY A NE ŽE SE JI JEN DRŽÍ.Je pravda že by mohli mit oddělene mistnosti sestřička a dr.ALE ZASE PANI VYROUBALOVA UMI NEJLEPE Z CELE MORAVSKE PICHNOUT INJEKCI.KAM JA JEDNOU BUDU CHODIT:(

V evidenci paní doktorky je naše 80letá babička, což je pro nás dar. Chodí za babičkou na návštěvy a musím říci, že babička je na ní i psychicky závislá. Pokaždé si spolu povídají, i když starší lidé si spíše stěžují, vždy ji paní doktorka vyslechne a má hned dobrou náladu. Opak je ale její sestra, vždy když přijedeme k babičce, poznáme že u babičky byla na návštěvě. Babička je podrážděná a velmi vůči nám kritická, stála slyšíme "sestřička říkala... máte si mě vzít domů, máte mi zaplatit to a ono, máte se o mne více starat. Vrcholem její drzosti a arogance bylo její vyjádření vůči mé osobě, že jako snacha bych měla být babičce vděčná za jejího syna, více o ní pečovat a nebýt líná. Toto již považuji za vměšování do osobních vztahů rodiny, a uráží mne to, neboť pečuji o maminku,která již 5 let bojuje s rakovinou a tatínka, který díky vývodu střev je stále ležící.Doporučuji návštěvu Vaší /štítím se říci/ zdravotní sestry v naší Fakultní nemocnici v Hradci Králové, aby věděla, jak vypadá práce profesionální zdravotní sestříčky, tak těch si opravdu vážím. A ještě jednou, díky paní doktorko za Vaši péči.

Velmi dobrá lékařka.

Velmi dobrá paní doktorka

Paní doktorka je velmi milá a vstřícná pacijentům se věnuje má lidský přístup jsem s ní velmi spokojená jen víc takových lékařů