Eva Němcová, praktický lékař Moravská Třebová

MUDr. Eva Němcová

Uložit

Praktický lékař Více

22 názorů

Uložit


Adresa

Brněnská /Hedva/ 19, Moravská Třebová
Sam. ordinace PL pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Ověřený profil
Umístění: Sam. ordinace PL pro dospělé Nemoc

Nejlepší lékař,kterého jsem za svůj život poznala.Sympatická,milá a
opravdu lidská.Jsem ráda,že ji mám.

Ověřený profil

Jmenuji se Fedák Zoltán-u paní doktorky uz jsem tak 26let.Teď je tam i vová -příjemná sestřička-. Jsem spokojen nad míru -Paní doktorka mi vždy a ve všem vyšla -a vychází vstříc:-) -3patně chodim -a ona bejvá naproti v domě -tak že když něco nutně potřebuju -zajdu -někdy i ona -a vše je O.K.-Takovyho doktora -aby s lucernou hledal :-) JSEM RÁD ŽE JI MÁM:-)

Ověřený profil

Výborná paní doktorka a když jsem si zvykla na styl sestřičky, tak se jí musím zastat. Je výborná taky. A za paní doktorku rozhodně neordinuje.

J

Doktorka na svém místě. Poradí a ihned reaguje v případě dalších vyšetření. Její přístup je lidský, je ochotná,laskavá a férová. Ovšem toto se nedá tvrdit o sestřičce. Taky se přikláním k názoru, že sestřička má sedět jinde.

B
Ověřený profil

S paní doktorkou mám doposud dobrou zkušenost, je pečlivá a snaží se nic nepodcenit.

Ž

NEJLEPŠI DOKTORKA K JAKE VE SVYCH 33 LETECH MUŽU CHODIT.JDE Z NI TAKOVEJ KLID TAKOVEJ LIDSKEJ.POMOHLA MI VŽDY SE VŠIM.JSEM RADA ŽE JSEM VYVAROVANA CHODIT SI K JINYM TŘEBOVSKYM DOKTORUM KTEŘI PŘEDEPISUJI NA VŠE IBALGIN PARALEN STOPTUSIN...A BOLESTI ZAD?"PANI TO ZASE PŘEJDE"..JE VIDĚT A CITIT ŽE SE NĚKDO RAD VĚNUJE SVE PROFESY A NE ŽE SE JI JEN DRŽÍ.Je pravda že by mohli mit oddělene mistnosti sestřička a dr.ALE ZASE PANI VYROUBALOVA UMI NEJLEPE Z CELE MORAVSKE PICHNOUT INJEKCI.KAM JA JEDNOU BUDU CHODIT:(

V evidenci paní doktorky je naše 80letá babička, což je pro nás dar. Chodí za babičkou na návštěvy a musím říci, že babička je na ní i psychicky závislá. Pokaždé si spolu povídají, i když starší lidé si spíše stěžují, vždy ji paní doktorka vyslechne a má hned dobrou náladu. Opak je ale její sestra, vždy když přijedeme k babičce, poznáme že u babičky byla na návštěvě. Babička je podrážděná a velmi vůči nám kritická, stála slyšíme "sestřička říkala... máte si mě vzít domů, máte mi zaplatit to a ono, máte se o mne více starat. Vrcholem její drzosti a arogance bylo její vyjádření vůči mé osobě, že jako snacha bych měla být babičce vděčná za jejího syna, více o ní pečovat a nebýt líná. Toto již považuji za vměšování do osobních vztahů rodiny, a uráží mne to, neboť pečuji o maminku,která již 5 let bojuje s rakovinou a tatínka, který díky vývodu střev je stále ležící.Doporučuji návštěvu Vaší /štítím se říci/ zdravotní sestry v naší Fakultní nemocnici v Hradci Králové, aby věděla, jak vypadá práce profesionální zdravotní sestříčky, tak těch si opravdu vážím. A ještě jednou, díky paní doktorko za Vaši péči.

Velmi dobrá lékařka.

Velmi dobrá paní doktorka

Paní doktorka je velmi milá a vstřícná pacijentům se věnuje má lidský přístup jsem s ní velmi spokojená jen víc takových lékařů

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti