Adresa

Sam. ordinace PL pro dospělé
Brněnská /Hedva/ 19, Moravská Třebová

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

22 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Ověřený profil
Umístění: Sam. ordinace PL pro dospělé Nemoc

Nejlepší lékař,kterého jsem za svůj život poznala.Sympatická,milá a
opravdu lidská.Jsem ráda,že ji mám.

Ověřený profil

Jmenuji se Fedák Zoltán-u paní doktorky uz jsem tak 26let.Teď je tam i vová -příjemná sestřička-. Jsem spokojen nad míru -Paní doktorka mi vždy a ve všem vyšla -a vychází vstříc:-) -3patně chodim -a ona bejvá naproti v domě -tak že když něco nutně potřebuju -zajdu -někdy i ona -a vše je O.K.-Takovyho doktora -aby s lucernou hledal :-) JSEM RÁD ŽE JI MÁM:-)

Ověřený profil

Výborná paní doktorka a když jsem si zvykla na styl sestřičky, tak se jí musím zastat. Je výborná taky. A za paní doktorku rozhodně neordinuje.


J

Doktorka na svém místě. Poradí a ihned reaguje v případě dalších vyšetření. Její přístup je lidský, je ochotná,laskavá a férová. Ovšem toto se nedá tvrdit o sestřičce. Taky se přikláním k názoru, že sestřička má sedět jinde.


B
Ověřený profil

S paní doktorkou mám doposud dobrou zkušenost, je pečlivá a snaží se nic nepodcenit.


Ž

NEJLEPŠI DOKTORKA K JAKE VE SVYCH 33 LETECH MUŽU CHODIT.JDE Z NI TAKOVEJ KLID TAKOVEJ LIDSKEJ.POMOHLA MI VŽDY SE VŠIM.JSEM RADA ŽE JSEM VYVAROVANA CHODIT SI K JINYM TŘEBOVSKYM DOKTORUM KTEŘI PŘEDEPISUJI NA VŠE IBALGIN PARALEN STOPTUSIN...A BOLESTI ZAD?"PANI TO ZASE PŘEJDE"..JE VIDĚT A CITIT ŽE SE NĚKDO RAD VĚNUJE SVE PROFESY A NE ŽE SE JI JEN DRŽÍ.Je pravda že by mohli mit oddělene mistnosti sestřička a dr.ALE ZASE PANI VYROUBALOVA UMI NEJLEPE Z CELE MORAVSKE PICHNOUT INJEKCI.KAM JA JEDNOU BUDU CHODIT:(


V evidenci paní doktorky je naše 80letá babička, což je pro nás dar. Chodí za babičkou na návštěvy a musím říci, že babička je na ní i psychicky závislá. Pokaždé si spolu povídají, i když starší lidé si spíše stěžují, vždy ji paní doktorka vyslechne a má hned dobrou náladu. Opak je ale její sestra, vždy když přijedeme k babičce, poznáme že u babičky byla na návštěvě. Babička je podrážděná a velmi vůči nám kritická, stála slyšíme "sestřička říkala... máte si mě vzít domů, máte mi zaplatit to a ono, máte se o mne více starat. Vrcholem její drzosti a arogance bylo její vyjádření vůči mé osobě, že jako snacha bych měla být babičce vděčná za jejího syna, více o ní pečovat a nebýt líná. Toto již považuji za vměšování do osobních vztahů rodiny, a uráží mne to, neboť pečuji o maminku,která již 5 let bojuje s rakovinou a tatínka, který díky vývodu střev je stále ležící.Doporučuji návštěvu Vaší /štítím se říci/ zdravotní sestry v naší Fakultní nemocnici v Hradci Králové, aby věděla, jak vypadá práce profesionální zdravotní sestříčky, tak těch si opravdu vážím. A ještě jednou, díky paní doktorko za Vaši péči.


Velmi dobrá lékařka.


Velmi dobrá paní doktorka


Paní doktorka je velmi milá a vstřícná pacijentům se věnuje má lidský přístup jsem s ní velmi spokojená jen víc takových lékařů


Došlo k chybě, zkuste to znovu