Adresa

Privátní dětská lékařka
Masarykovo nám. 1130, Vizovice

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

31 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
I
Ověřený profil
Umístění: Privátní dětská lékařka Jiný

Chodím k paní doktorce skoro 12 let. Vždy se nám plně věnovala a když byly děti malinké, byla pro nás i na telefonu jako skvělý "pomocník a rádce". Ona, i sestřička jsou moc hodné. Nyní ji občas zaskakuje její syn a ten se zdá být taky fajn, tak věřím že bude při nejmenším tak výborný, jak jeho maminka.

N
Ověřený profil

Nejlepší doktorka jakou sem si mohla přát pro své děti. Vždy nám pomůže, poradí ať volám v jakoukoli hodinu. Sestřička je taky báječná SOU to andělé.

D
Ověřený profil

Jako malá jsem simulovala nemoci, abych mohla k paní doktorce :D Teď mám sama osmiměsíční dceru a čím dál víc jsem nadšená a čím dál víc doceňuji zkušenosti a moudrost paní doktorky. Líbí se mi, že paní doktorka řeší vše nejprve co nejpřirozenější cestou, bez zbytečných léků, které by dítě zatížili. Co není závažné, tím matku nestraší, ale přitom dítě pečlivě sleduje. Několikrát jsem v nouzi volala i v hodně nestandardní čas a vždy jsem dostala radu, podporu, jasný návod, co dělat. Paní doktorka nikoho neodbude, k dětem je citlivá a dokáže dobře odhadnout i jejich povahu. Dcera má alergii na bílkovinu kravského mléka, díky paní doktorce zvládáme vše dobře.


A
Ověřený profil

Já patřím k jejím pacientům a mám úplně jiný názor na ni než vy rodiče.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


H
Ověřený profil

Přidávám velmi dobré hodnocení! Byla jsem se synem u paní doktorky poprvé (byli jsme na prázdninách u babičky) a byla jsem z přístupu paní doktorky velice kladně překvapená. Vůbec nespěchala a syna v klidu vyšetřila. Nejprve se ho snažila uklidnit,aby nebrečel a pak se teprve podívala do krku a prohlédla břicho. Jsem zvyklá na přístup,kdy doktorka spěchá, případně řekne sestře,at dítě podrží...doktorka Nečasová je lidská a kdyby nebyla tak daleko,tak bych ráda chodila s dětmi k ní! Je výborná a pro jistotu nám vzala i krev,tak jsem byla přes víkend klidná,že v krvi nic není. Doporučuji.


G
Ověřený profil

Musím se vším souhlasit, užasny lidský přístup:-)Já k ní jako dítě chodila a tudíž jsem velice ráda, že má nyní v pěči i mé děti. Nikdy nezklamala, ikdyž jí člověk volá na soukromé číslo, nemá problem poradit a to kdykoliv. má zájem o pacienty.Jsem štastná, že tady máme takovu péči. I sestra je vždy ochotná, dobře vybavená čekárna:-)Děkueme.


P
Ověřený profil

I já se musím přidat k výbronému hodnocení paní doktorky. Paní doktorku znám již 12 let, mám v její péči dvě děti a musím říct, že s lékařem s lepším přístupem jsem se ještě nesetkala. Jak z hlediska odbornosti, tak z hlediska lidskosti. Je velmi obětavá, ochotná, příjemná, má zájem problém vyřešit, prostě nej, nej. První dcera měla již od narození zdravotní problémy a jen díky paní doktorce jsme vše zvládly. Nejen, že pomohla s problémy dcery, ale i mě velmi psychicky podpořila. Při zdravotních komplikacích pomohla kdykoliv, bez ohledu na ordinační dobu. Je to pediatr na svém místě, s velkým nasazením s obětavostí a s výbornou péčí. Nidky bych neměnila ! Paní doktorko, děkujeme, že Vás máme !


J
Ověřený profil

nezbývá mi než souhlasit z předchozími příspěvky.Paní doktorka je vždy ochotná, příjemná, hodná na děti i rodiče:-), ale zejména opravdový odborník co se týká diagnostiky.Velmi si jí jako lékařky i člověka.Škoda že je takových lékařů tak málo


Z

Paní doktorka Nečasová je výborná lékařka a to hned v několika směrem. V oblasti diagnostiky se opírá nejen o teorii, ale zejména o svoje klinické zkušenosti, zároveň ale věci zbytečně nezlehčuje, ale ani nezveličuje. Léčbu navrhuje přiměřenou situaci, se snahou dítě co nejméně zatížit. Nad to všechno umí profesionálně a současně velmi lidsky komunikovat s rodiči, které bere jako partnery. Všem ji mohu vřele doporučit.


Ověřený profil

Lidský přístup,vstřícná,nezanedbává...mile ráda ji doporučuji pro nás nej volba


Došlo k chybě, zkuste to znovu