Hutařova 607/11, Brno-střed, Žďár nad Sázavou

Přijímám: dospělí

Psychologické poradenství • 700 Kč

Psychoterapie • 700 Kč

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Poskytuji psychologické a psychoterapeutické konzultace a poradenství pro rodiče ve Žďáře nad Sázavou, poradenství po dohodě také on-line. Nabízím vst...

Léčené nemoci

700 Kč

Hutařova 607/11, Žďár nad Sázavou

700 Kč

Umístění: Soukromá psychologická a psychoterapeutická praxe Psychoterapie

Důvěra, empatie, vřelá atmosféra, přesná terapie a vedení nejen v období léčby, ale i v "udržovacím režimu". Úžasná pozitivní zkušenost a přetrvávající pocit pomoci a jistoty. Absolutní TOP přístup a vřele mohu paní Evu Lorencovou doporučit!

S paní Lorencovou si již delší dobu dopisuji e-mailem v rámci internetového poradenství. Trpím poruchou příjmu potravy, velmi oceňuji její laskavý a citlivý přístup, nabízí mi jiný pohled na mé strachy a úzkosti, cítím z ní porozumění a oporu. Její maily jsou pro mě velmi přínosné, můžu se svěřit se vším, co mě trápí, nejsem omezená délkou mailu, témata si vybírám dle vlastní potřeby. Mám již více zkušeností s psycholožkami v oboru poruch příjmu potravy a poprvé mám pocit, že mi někdo naslouchá a přistupuje ke mně individuálně, přátelsky. S paní Lorencovou jsem se osobně nesetkala a v poradenství přes internet jsem moc nevěřila, teď jsem ale velmi ráda, že jsem se odhodlala a paní Lorencové napsala. Děkuji za empatický přístup a všem vřele doporučuji.

Práce s paní Vinceovou je velmi přínosná, přijme Vás jako člověka, takového jaký jste a vy se budete moci uvolnit. Bude váš doprovázející na cestě, která může být někdy klikatá a plná problémů. Není však Váš průvodce, takže pokud čekáte někoho kdo Vám poradí jednotlivé kroky zkuste možná psychologa s klinickým zaměřením ( zvažte, který z přístupů Vám bude vyhovovat více.) Osobně myslím, že vlastní zkušenost, je cennější než rada.
Za mě tedy velký dík a doporučuji dále

Spolupráce s paní magistrou Vinceovou mě velice příjemně překvapila. Je příjemná, empatická, u žádného jiného psychologa jsem neměla takový pocit absolutního přijetí. Paní magistra se mi celou dobu plně věnovala, naslouchala, a - co pro mě osobně bylo nejdůležitější - neradila, ale doprovázela mě na cestě k řešení. Pomohla mi tak vyřešit problém, který mě trápil dlouhodobě a o kterém jsem nevěřila, že je někdy možné vyřešit. Za vše moc děkuju a můžu jen doporučit.

Léčené nemoci

• Poruchy příjmu potravy