Veterinární Ordinace
Jamborova 385/1, Brno

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Umístění: Veterinární Ordinace Jiný

Nejlepsi paní doktorka. Už k ní chodíme tolik let, od doby co jsme měli prvního pejska. O každé zvíře se nám skvělé postarala. Ať to byl pejsek, kočička nebo fretka. Když nám Voříšek po pádu ochrnul se vším nám pomohla. Když na rentgenech schválně prodlužovali vydání Voriska, aby bylo po zavírací dobe paní doktorky, ochotně na nás cekala ve svém již volnu. Ukázala nám co a jak, poradila, Voříšek teď hlavně díky ní chodí. Nerozumím jedinému negativnímu komentáři zde. To, že paní doktorka "taha peníze z lidí" je naprostý nesmysl. Dala pejskovi i injekci s vitamíny a nechtela za to ani korunu. Přístup k lidem taky skvely. Když jsem jí volala a plakala, že mám Voříška chtějí utratit pomohla nám se vším, s lecbou, vitaminy, ukázala nám jak s ním cvičit, jak vymačkat mechyr a opět zdůrazňují nic po nás nechtěla! Neuvěřitelný laskavy přístup , láska ke zvířatum, odbornost. Velice i obdivuji to, že si své zvířecí pacienty pamatuje. Prostě všechna čest! Paní doktorko neskutečně moc Vám dekuji, že jen díky Vám nas malý Voříšek může být pořád s námi!

Umístění: Veterinární Ordinace Jiný

Paní doktorka je neuvěřitelný člověk s Velkým srdcem. Svou práci dělá s láskou. Chodím k ní už cca 13 let jak se psi tak s kočkami a vždy naprosto profesionální ošetření. Jsem ráda že ji pro svá zvířata mám a rozhodně bych neměnila,mohu jen doporučit :)

Umístění: Veterinární Ordinace

Vzdycky spokojenost. Ano pani doktorka je tvrdsi, ale to mi presne vyhovuje. Kastrovala mi pejska a pomohla i s komplikacemi po zakroku, ktere si zpusobil sam.

Paní doktorka nám zachránila před téměř jistou smrtí již dvě kočky-kocourka,kterému málem praskl měchýř a nalezené ko´tátko,které by bez její péče nepřežilo(původně koťátko léčila jiná paní veterinářka, v poslední chvíli jsem jej odvezla k paní doktroce a ta ho dala do kupy), chodím k ní s kočkama,se psem,veškerými hlodavci a jsem maximálně spokojená,jinam bych opravdu nešla.

chodíme k paní doktorce už delší dobu a je skvělá psi jí veří paní doktorka nám kastrovala renku a bez problémů mohu jen doporučit

V životě jsem vystřídala několik zvěrolékařů včetně MVDr. Langové, ke které bych už nikdy v životě nešla. Nebere si žádné servítky v mluvě a používá sprostá slova snad častěji než ta slušná. O mém psovi mnohokrát řekla, že je dementní. Její ceny jsou v porovnání s cenami zvěrolékaře, ke kterému chodím nyní, dvojnásobné! Dělá lživou reklamu granulím, z jejichž prodeje má evidentně slušnou provizi. Na závěr historka z jedné návštěvy... Seděla jsem v čekárně, přičemž dveře do ordinace byly otevřené. V ordinaci se bavila asistentka MVDr. Langové s nějakým mužem, evidentně však šlo o neformální rozhovor, rozhodně ne o zvířatech. Muž si všiml, že sedím v čekárně, upozornil na to asistentku, která na to odvětila "to neřešte". Dodnes lituji toho, že jsem se tenkrát neotočila a okamžitě neodešla. Místo toho jsem později v ordinaci vysolila naprosto neadekvátní cenu za léky pro psa. Každopádně po tomto zážitku jsem veterináře vyměnila a jsem nyní velmi spokojená.

Nevím kdo a proč se snaží paní doktorku očernit, ale po 2 letech její péče o našeho pejska bysme jinam nešli. Velice milá, vstřícná a příjemná. To jsou asi ta správná slova vystihující její osobu. Ty negativní názory připisuji pouze konkurenci, jako snahu o odlákání nových zákazníků. Pokud se kritik není schopen ani podepsat, svědčí to pouze o tom, že on je ta špína, která by měla padnout na hlavu paní doktorky?

Děkuji, paní doktorko. K vám už nikdy...

Paní doktorka Langová je tím nejhorším lékařem s jakým doposud jsem se setkala...vztah ke zvířatům má možná jen k těm svým....ale v ordinaci má vztah jen o výši částky kterou naúčtuje.

Naprosto skvělá lékařka s praxí. Laskavý a milý přístup jak ke zvířatům, tak i k páníčkům:) neplýtvá zbytečně léky, ihned odhadne diagnózu, zvířata k ní mají důvěru, umí si je získat. Opravdu doporučuji!