Přerov

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily porodních asistentek v okolí

Umístění: Ordinace Jiný

Pokud plánujete porodní asistentku k porodu, můžu Evičku jedině doporučit. Dlouho jsem váhala, zda porodní asistentku k porodu potřebuji, ale bylo to to nejlepší rozhodnutí a nejlepší investice, jakou jsem mohla udělat. Určitě porodíte i bez ní, ale Evička Vám během porodu bude masírovat záda, bude Vám radit, jaké polohy během porody zvolit, aby miminko sesoupilo dolů, bude Vám psychickou i fyzickou oporou. A to nejen při porodu, ale i na konzultacích před a po porodu. Takže Evičku jako porodní asistentku můžu jenom doporučit.

Umístění: Ordinace Jiný

Navštěvovala jsem cvičení s přednáškami, předporodní kurz, využila nabídku těhotenské masáže i poporodní návštěvu. Za mne nejlepší volba, jakou jsem mohla udělat. Neskutečná empatie a trpělivost paní Evy za mne asi nejzásadnější. Patří jí velký dík za všechny odborné rady, které mi pomohly dobře zvládnout jak těhotenství, porod tak i první týdny s miminkem. Vřele doporučuji.

Umístění: Ordinace Jiný

Absolvovala jsem předporodní kurz a cvičení pro těhotné. Vůbec nelituji, kurz mě krásně připravil na porod a opravdu jsem všechny rady využila. Těhotenské cvičení je uzpůsobené a příjemné protažení. Veškeré pomůcky možno zakoupit u ní, pujčení vybavení (odsavacku, váha, šátek,..) Velká spokojenost a budu doporučovat dále

Umístění: jiné místo Jiný

Pani Jaremejkovou můžu jen doporučit!! Jako prvorodičce mi vše krásne a hlavně s citem vysvětlila. Dokáže celkově psychicky podpořit až do té míry, že se citite, že péče o novorozeně je brnkačka. Nesoustředí se pouze na děťatko, ale i na maminku!

Umístění: jiné místo Jiný

Evička je úžasná osoba na pravém místě. Moc mi pomohla před 3 lety rozkojit prvního syna, u kterého to vypadalo velmi beznadějně (kojila jsem nakonec skoro 2 roky). Byla se mnou u druhého porodu, který byl velmi náročný a trval skoro 3 dny. Nemít ji jako podporu, tak to asi nezvládnu. Každému můžu vřele doporučit, ať už si vyberete jakoukoliv službu, kterou nabízí. Spolehlivá, vstřícná a svou práci bere s laskou. Evi, moc ti za všechno dekuju, jsi člověk na správném místě a já jsem vděčná, že mi tě život přivedl do cesty.

Umístění: jiné místo Jiný

Evička je zkušená odbornice! Nikdy jsem nebyla moc vyřečná s doktory, vždy jim vše odkývu. Proto jsem věděla že chci mít někoho komu mohu věřit a bude vědět co chci a nechci. Evička mě připravila na porod po všech stranách, díky ní jsem si věřila a ona mi dávala maximální péči a důvěru v to že to zvládnu! A taky díky veškeré péči a podpoře proběhl porod na jedničku! Doporučuji všem budoucím maminkám předporodni kurzy, cvičení, přednášky a i přítomnost u porodu! Při porodu a bolestech jsem byla rada za přítomnost Evičky která přesně věděla co má dělat, jak mi pomoct abych se cítila dobře. I tatínky umí připravit na porod, ten náš byl připraveny dobře, neplašil a přesně věděl co bude následovat. Děkujeme ještě jednou za péči.

Umístění: jiné místo Jiný

Není co vytknout, paní Jaremejková je anděl na pravém místě, pomůže a poradí za každé situace, osobní přístup, znalosti, starost, ...

Umístění: Ordinace Jiný

Evička to je člověk na správném místě
U prvního syna jsem u Evičky byla na předporodním kurzu na kterém krásně poradí co a jak .K porodu jsem šla jen s manželem říkala jsem si když to zvládnou ostatní tak i já... První porod je pro mě noční můra dodnes a lituji že jsem tam Evičku neměla třeba to mohlo dopadnout vsechno lépe.U druhého syna jsem ani vteřinu neváhala že bych tam Evičku neměla ... Strašně moc mi pomohla jak psychicky tak fyzicky . Pomáhala všemi možnými způsoby jen aby to pro mě bylo příjemné. Hlídala si vše na čem jsem byly domluvené,ja osobně byla vyřízená takže jsem ráda ze jsem jí mela u sebe.A jsem ji za to strašně vděčná I návštěva po porodu na jedničku Poradí,pomuže Kdo uvažuje o porodní asistentce tak Evičku doporučuji všemi deseti.Jak k porodu tak i návštěvu domů nebo návštěvu různých jejich kurzů.Ikdybych rodila ještě 5x tak Evičku chci u sebe pokaždé (to už se tedy nestane dva rarášci stačí )....
EVIČKO JEŠTĚ JEDNOU TI STRAŠNĚ MOC DĚKUJI

Umístění: jiné místo Jiný

Nemohu jinak, než 100% doporučit. S paní Jaremejkovou jsem se na doporučení kamarádek setkala až po porodu, kdy k nám přijela domů a teď mě mrzí, že jsem o ní nevěděla už předtím. Doma mi všechno jako prvorodičce podrobně vysvětlila, vypilovaly jsme polohy u kojení, protože v porodnici mi s tímto nepomohl nikdo. A řekla nám i spoustu dalších důležitých a užitečných informací. A to jsem si myslela, že jsem si toho o péči o miminko zjistila dost :) Na porod nevzpomínám úplně zle, ale že by to byla přímo hezká vzpomínka, to taky říct nemůžu, takže pokud se nám v budoucnu poštěstí a bude mě čekat další porod, rozhodně ji u toho budu chtít mít. Ač mi manžel pomáhal, jak mohl, tak bychom se oba určitě cítili klidnější a jistější, kdybychom tam měli někoho, na koho se budeme moci bezvýhradně spolehnout a koho budeme osobně znát. I teď, v šestinedělí, mi ochotně radí po telefonu. Asi jsem zatím nepoznala ochotnějšího a obětavějšího člověka. Je vidět, že je to její poslání a dělá to srdcem. Děkuji za vše :)

Umístění: jiné místo Jiný

Paní Eva je naprosto úžasná. Poradila mi po příchodu s porodnice nejen s kojenim ale i s manipulací miminka, masáží bříška, cvičení po porodu a vubec jak si dělat hezké rituály s miminkem. Zapůjčila mi i pomůcky na kojení a příkrm. Všem moc doporučuji tohoto hodného anděla, který pomáhá maminkám v náročných začátcích mateřství. Těšíme se na baby masáže. Přeji mnoho dalších takto spokojených maminek jako jsem já. Děkuji Lucka Novotná