Zobrazit ostatní profily porodních asistentek v okolí

Umístění: Ordinace Jiný

Paní Eva má velice empatický a skvělý přístup k maminkám i miminkům

Umístění: Ordinace Jiný

O Evičce můžu mluvit jedině v superlativech, tak BÁJEČNÉHO ČLOVĚKA nepotkáte každý den. ...Když slyším mluvit své kamarádky a známé o porodech, jsem nesmírně vděčná, že mi Eva vstoupila před více než 4 lety do života a absolvovala se mnou oba porody. Každý byl sice trochu jiný, přesto oba úžasné a to hlavně díky Evičce, kterou můžu s čistým svědomím doporučit všemi deseti. Máte podporu před i po porodu. Ale hlavně podrží při samotném porodu, jak psychicky, tak fyzicky. Je otevřená různým možnostem a přáním rodičky, je empatická a intuitivní. Doporučuji také navštívit cvičení pro těhotné, předporodni kurzy - stojí to za to, nakazite se pozitivním přístupem a zjistíte, že není potřeba porod protrpět s nohama v praku... jo a v neposlední řadě nesmím zapomenout zmínit úžasnou těhotenskou masáž a poradenství v oblasti přírodní kosmetiky, bylinek a jiného.

Evu Jaremejkovou k porodu doporučuji na 1000%. Máte podporu na telefonu i osobně již před porodem, během celého porodu a také osobní návštěvu po porodu. Díky Evě jsme mohli část první doby porodní zůstat v klidu doma. Pomohla mi v koncentraci na mé tělo, ve zklidnění mysli a přípravě na porod. Eva je velmi empatická, milá osoba, která umí správně podpořit a i fyzicky technikou PA ulevit od síly kontrakcí. Díky Evě jsem si v první době porodní užila parádní masáž zad a nápařku. Po celou dobu porodu jsem se s Evou cítila v bezpečí a i manžel byl klidný, věděli jsme, že jsme v dobrých rukou. Při samotném porodu mi byla jak fyzickou tak i psychickou oporou. Navrhovala skvěle porodní pozice, aby miminko správně sestoupilo a já měla minimální poporodní zranění. Investice do Porodní asistentky se nám rozhodně vyplatila. Odnesli jsme si z porodu díky Evě klidný, na porod příjemný zážitek a pocit bezpečí. I přes to, že porod samotný proběhl za účasti Evy s námi v porodnici. Evi děkujeme!

Umístění: Ordinace Jiný

Je to anděl, bez ní by to u mě vypadalo na dlouhé trápení a následný císařský řez. Dlouhotrvající porod, nepravidelne kontrakce v dlouhých intervalech. P. Jaremejkova jako soukromá porodní asistentka jednak vyzkousela vše možné i nemožné, aby se porod přirozeně rozjel (naparka, rebozo, vana, houpani na balónu, homeopatika, specifické polohy, uvolňující masáž při silných krizových kontrakcich) ale hlavně svými klidnym a laskavým přístupem a neochvejnou vírou v to, že vše dobře dopadne nakazila i mě. Ve výsledku přirozený porod, bez použití léků. Budu na něho ráda vzpomínat. Vřele doporučuji!

Umístění: Ordinace Jiný

Pokud plánujete porodní asistentku k porodu, můžu Evičku jedině doporučit. Dlouho jsem váhala, zda porodní asistentku k porodu potřebuji, ale bylo to to nejlepší rozhodnutí a nejlepší investice, jakou jsem mohla udělat. Určitě porodíte i bez ní, ale Evička Vám během porodu bude masírovat záda, bude Vám radit, jaké polohy během porody zvolit, aby miminko sesoupilo dolů, bude Vám psychickou i fyzickou oporou. A to nejen při porodu, ale i na konzultacích před a po porodu. Takže Evičku jako porodní asistentku můžu jenom doporučit.

Umístění: Ordinace Jiný

Navštěvovala jsem cvičení s přednáškami, předporodní kurz, využila nabídku těhotenské masáže i poporodní návštěvu. Za mne nejlepší volba, jakou jsem mohla udělat. Neskutečná empatie a trpělivost paní Evy za mne asi nejzásadnější. Patří jí velký dík za všechny odborné rady, které mi pomohly dobře zvládnout jak těhotenství, porod tak i první týdny s miminkem. Vřele doporučuji.

Umístění: Ordinace Jiný

Absolvovala jsem předporodní kurz a cvičení pro těhotné. Vůbec nelituji, kurz mě krásně připravil na porod a opravdu jsem všechny rady využila. Těhotenské cvičení je uzpůsobené a příjemné protažení. Veškeré pomůcky možno zakoupit u ní, pujčení vybavení (odsavacku, váha, šátek,..) Velká spokojenost a budu doporučovat dále

Pani Jaremejkovou můžu jen doporučit!! Jako prvorodičce mi vše krásne a hlavně s citem vysvětlila. Dokáže celkově psychicky podpořit až do té míry, že se citite, že péče o novorozeně je brnkačka. Nesoustředí se pouze na děťatko, ale i na maminku!

Evička je úžasná osoba na pravém místě. Moc mi pomohla před 3 lety rozkojit prvního syna, u kterého to vypadalo velmi beznadějně (kojila jsem nakonec skoro 2 roky). Byla se mnou u druhého porodu, který byl velmi náročný a trval skoro 3 dny. Nemít ji jako podporu, tak to asi nezvládnu. Každému můžu vřele doporučit, ať už si vyberete jakoukoliv službu, kterou nabízí. Spolehlivá, vstřícná a svou práci bere s laskou. Evi, moc ti za všechno dekuju, jsi člověk na správném místě a já jsem vděčná, že mi tě život přivedl do cesty.

Evička je zkušená odbornice! Nikdy jsem nebyla moc vyřečná s doktory, vždy jim vše odkývu. Proto jsem věděla že chci mít někoho komu mohu věřit a bude vědět co chci a nechci. Evička mě připravila na porod po všech stranách, díky ní jsem si věřila a ona mi dávala maximální péči a důvěru v to že to zvládnu! A taky díky veškeré péči a podpoře proběhl porod na jedničku! Doporučuji všem budoucím maminkám předporodni kurzy, cvičení, přednášky a i přítomnost u porodu! Při porodu a bolestech jsem byla rada za přítomnost Evičky která přesně věděla co má dělat, jak mi pomoct abych se cítila dobře. I tatínky umí připravit na porod, ten náš byl připraveny dobře, neplašil a přesně věděl co bude následovat. Děkujeme ještě jednou za péči.