Psychiatr pro děti, dorost a dospělé
Masarykova 699/9, Liberec

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Umístění: Psychiatr pro děti, dorost a dospělé Jiný

Paní doktorka mě i mé dceři moc pomohla. Je milá, příjemná a velmi empatická. Snaží se vybrat nejlepší a nejšetrnější léčbu.

C
Umístění: Psychiatr pro děti, dorost a dospělé Jiný

Podle me je pani doktorka skvela. Jo, muze se nekdy zdat prisnejsi, myslim, ze je to ale proto, ze nechce rozhazovat antidepresiva vsem jen tak. Musi zjistit, jestli je dotycny opravdu potrebuje. Me na zacatku vyslechla velmi peclive, vse jsem s ni mohla rozebrat a poradila i osobne, ne jenom profesne. Ted mi pri navstevach staci tech 10 min, kdy ji sama jen v rychlosti reknu jak to je, neobtezuju svym dlouhosahlym sverovanim, i kdyz to sice k tomu svadi, ale od toho tam neni, to patri psychologum. Za me maximalne doporucuji.

Umístění: Psychiatr pro děti, dorost a dospělé úzkostná porucha

Nedoporučuji. Paní doktorka se mi téměř nevěnovala, během sezení neustále zvedala příchozí hovory a vyřizovala návštěvy. Vždy jsem u ní strávila max 10 minut, kdy mi jen napsala recept na antidepresiva a poslala mě domů. Pomoc a zájem naprosto minimální. Chápu, že je možné, že na paní doktorku je toho moc, ale je to ona, kdo si má stanovit hranice.

Umístění: Psychiatr pro děti, dorost a dospělé

Absolutně nedoporučuji! Objednací lhůta byla více než dva měsíce, čekala jsem na spásu, jelikož už jsem delší dobu na pokraji sil, informace které mi sdělila mi mohla říci do telefonu. Po dvaceti minutách konzultace mě vyhodila - z toho deset minut si do počítače zapisovala mé osobní údaje. Takovýto člověk nemá co dělat psychiatra. Jsem více než zklamaná :-( Prožívám už dlouhou dobu těžké deprese a závěr paní mudry byl takový, že mám jenom problémy ve vztazích.

Umístění: Psychiatr pro děti, dorost a dospělé

velmi dobrá lékařka, umí poradit, pomoci, je milá, upřímná, pomáhá i dětem, a dospělým s různými psychickými nemocemi mohu jen doporučit.