Adresa

Manětínská 96, Plasy
Neurologická ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

3.5

Obecné skóre
3 názory

O prázdninách na chalupě spadl můj lo letý syn při hře z houpačky přímo na hlavu.Byl pátek před polednem.Syna jsem naložila do auta a spěchala do nejbližšího zdravotního střediska.Dětský lékař zde neordinuje,v ordinaci PL již byla jen setra.Zavolala do Plas na neurologii.Paní doktorce již končila ordinace,přesto na nás skoro hodinu počkala.Byla nesmírně příjemná a ochotná a sympatická.Syna vyšetřila,mě uklidnila.Poradila co mám dělat,pokud by měl syn nějaké potíže.Dala mě i číslo na mobil.Myslím že tak vstřícné chování není ani dnes zcela běžné,pokud se nejedná o nadstantartní služby za výrazný příplatek,alespon v Praze.Nedivím se že má paní doktorka stále plnou čekárnu.


J

Já naopak za paní doktorkou dojíždím z Plzně a jsem s péčí spokojená.A nejsem sama.Paní doktorka je vždy příjemná a ochotná i když má plnou čekárnu pacientů.Vždy mne objednala na všechna potřebná vyšetření ,zajistila hospitalisaci. V době kdy byly v Plzni dlouhé čekací termíny na magnetickou rezonanci,domluvila vyšetření v Praze v rekordním čase a ještě o víkendu,kdy mne mohl doprovodit syn.Vždy je ochotná vyslechnout a poradit.A jestli jste si mila Zd. nevšimla v loňském roce si vozila do ordinece malé miminko.To asi každý soudný člověk pochopí,že musí dělat častější přestávky a vyšetření se pak protáhnou


Z

S paní doktor jsem měla co dočinění v loňském roce. Nikomu nepřeji zažít to co se mi přihodilo. Je to na román, jen tedy krátce nechala mi čekat 3 hod. jen proto, že jsem nebyla objednaná, nevzala mě ani když v čekárně nikdo nebyl, pak řekla, že má oběd, pak přišli objednaní pacienti, když mi odpoledne vyslechla, objednala mě za 14 dní. Vysvětlila jsem jí, že mám nemocného manžela a nemohu od něj, nic platno, čekala jsem tedy 3 hod. na to aby mě objednala. Vystřídala jsem několik léků a nic. Po té co mi manžel zemřel, jsem začla jezdit do Plzně a to se nedá srovnat. Jiné jednání, ochota, prostě nemám pocit, že obtěžuji. Diagnoza jiná a jiné léky, které velmi brzy zabraly a nyní jezdím jen na kontroly. Co ale mají dělat staří lidé, kteří nemají nikoho aby je dovezl jinam, já to štěstí mám a všechny plaské, kteří jdou do Manětínské ulice na neurologii lituji.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti