MUDr. Eva Fusková

Pediatr Více

Veselí nad Moravou 1 adresa

12 názor

Adresa

Praktický lékař pro děti a dorost
U Polikliniky 1289, Veselí nad Moravou

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

12 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Paní doktorku navštěvuji již od dětství a nyní i s malou dcerou. K paní doktorce jsem choval úctu a respekt už jako dítě (za její lidský a velmi přátelský přístup), ale jako rodič jsem teprve docenil veškeré její kvality. Z doslechu rozhodně soudím o paní doktorce jako o nejlepším pediatrovi, kterého znám. Její přístup je osobní a přitom velmi profesionální. Paní doktorka rozhodně nic nezanedbá a ví dobře co dělá. Když dcera onemocněla poměrně vzácným tumorem ledvin, byla to právě paní doktorka, která rychle a přednostně provedla diagnózu a okamžitě domluvila návštěvu onkologického oddělení v Brněnské nemocnici. Následná spolupráce, ať už se týkala této diagnózy nebo jiných, byla naprosto skvělá a paní doktorka vždy velmi ochotně pomáhala. Jak jsem již psal - neznám lepšího pediatra, a to po všech stránkách. Já a moje rodina jsme velmi rádi, že máme tak skvělého pediatra.

Ověřený profil

V r. 1993 onemocněla má novorozená dcera (20 dní věku) těžkou hnisavou meningitidou. Paní doktorka jí ve své ordinaci poskytla velmi kvalitní první pomoc a díky ní i následné péči v kyjovské nemocnici dcera přežila. Velmi si vážím jejího přístupu k dětem a její vysoké odbornosti. Též sestřička je vždy milá a příjemná. Děkuji, že jsem k ní s dcerami mohla chodit. Nejlepší pediatr v okrese Hodonín.

G
Ověřený profil

Lepší paní doktorku jsem si nemohla přát. Vždy ochotná a příjemná. Nechápu její schopnost-pamatovat si jména dětí. Marková


L
Ověřený profil

V roce 1989 jsem navštívil ordinaci paní doktorky jako 14 letý kluk s banálním nachlazením. Paní doktorka neponechala nic náhodě a provedla zevrubnější vyšetření a při prohmatu břicha se jí něco nezdálo. Tehdy jsem netušil že za 14 dní na to budu ležet v Motole po operaci nezhoubného nádoru, který mi objevila. Její tehdejší důkladnosti děkuji, že dnes mohu tyto řádky psát.

S oběma našimi dětmi k paní doktorce dojíždíme a nechceme měnit.


P
Ověřený profil

Je to PANÍ DOKTORKA ! Vždy milá, ochotná, krásný přístup k dětem i jejich rodičům, vynikající i po odborné stránce.
Ochotná pomoci i mimo ordinační hodiny, všem doporučuji !!! Nejlepší doktorka široko daleko, přeji našemu zdravotnictví, ale hlavně pacientům více takových lékařů. I sestřička milá a ochotná. Děkujeme paní doktorko !


M
Ověřený profil

Skvělá lékařka.Nikdy jsem neměla problém,chodím k ní s oběma dcerkami od roku 1996.Takových lékařů víc.


Ověřený profil

Supr doktorka!!


Skvělá,ochotná,příjemné chování. Umí vyslyšet,nelituje času a nemoc vysvětlí.


K paní doktorce jsem chodila jako dítě a teď mi pomohla když jsme byli na návštěvě u babičky a onemocnělo mi dítě, přesto, že nejsme její pacienti. Je pozorná, milá a pečlivá, dle mé zkušenosti je to odborník na svém místě s lidským přístupem k dětem i k často trošku vyplašeným novopečeným maminkám.


ochotna a velmi mila,spolahliva,uprimna a hlavne sucitna


Došlo k chybě, zkuste to znovu