MUDr. Eva Fusková

Pediatr Více

Veselí nad Moravou 1 adresa

Praktický lékař pro děti a dorost
U Polikliniky 1289, Veselí nad Moravou

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Paní doktorku navštěvuji již od dětství a nyní i s malou dcerou. K paní doktorce jsem choval úctu a respekt už jako dítě (za její lidský a velmi přátelský přístup), ale jako rodič jsem teprve docenil veškeré její kvality. Z doslechu rozhodně soudím o paní doktorce jako o nejlepším pediatrovi, kterého znám. Její přístup je osobní a přitom velmi profesionální. Paní doktorka rozhodně nic nezanedbá a ví dobře co dělá. Když dcera onemocněla poměrně vzácným tumorem ledvin, byla to právě paní doktorka, která rychle a přednostně provedla diagnózu a okamžitě domluvila návštěvu onkologického oddělení v Brněnské nemocnici. Následná spolupráce, ať už se týkala této diagnózy nebo jiných, byla naprosto skvělá a paní doktorka vždy velmi ochotně pomáhala. Jak jsem již psal - neznám lepšího pediatra, a to po všech stránkách. Já a moje rodina jsme velmi rádi, že máme tak skvělého pediatra.

V r. 1993 onemocněla má novorozená dcera (20 dní věku) těžkou hnisavou meningitidou. Paní doktorka jí ve své ordinaci poskytla velmi kvalitní první pomoc a díky ní i následné péči v kyjovské nemocnici dcera přežila. Velmi si vážím jejího přístupu k dětem a její vysoké odbornosti. Též sestřička je vždy milá a příjemná. Děkuji, že jsem k ní s dcerami mohla chodit. Nejlepší pediatr v okrese Hodonín.

Lepší paní doktorku jsem si nemohla přát. Vždy ochotná a příjemná. Nechápu její schopnost-pamatovat si jména dětí. Marková

V roce 1989 jsem navštívil ordinaci paní doktorky jako 14 letý kluk s banálním nachlazením. Paní doktorka neponechala nic náhodě a provedla zevrubnější vyšetření a při prohmatu břicha se jí něco nezdálo. Tehdy jsem netušil že za 14 dní na to budu ležet v Motole po operaci nezhoubného nádoru, který mi objevila. Její tehdejší důkladnosti děkuji, že dnes mohu tyto řádky psát.

S oběma našimi dětmi k paní doktorce dojíždíme a nechceme měnit.

Je to PANÍ DOKTORKA ! Vždy milá, ochotná, krásný přístup k dětem i jejich rodičům, vynikající i po odborné stránce.
Ochotná pomoci i mimo ordinační hodiny, všem doporučuji !!! Nejlepší doktorka široko daleko, přeji našemu zdravotnictví, ale hlavně pacientům více takových lékařů. I sestřička milá a ochotná. Děkujeme paní doktorko !

Skvělá lékařka.Nikdy jsem neměla problém,chodím k ní s oběma dcerkami od roku 1996.Takových lékařů víc.

Supr doktorka!!

Skvělá,ochotná,příjemné chování. Umí vyslyšet,nelituje času a nemoc vysvětlí.

K paní doktorce jsem chodila jako dítě a teď mi pomohla když jsme byli na návštěvě u babičky a onemocnělo mi dítě, přesto, že nejsme její pacienti. Je pozorná, milá a pečlivá, dle mé zkušenosti je to odborník na svém místě s lidským přístupem k dětem i k často trošku vyplašeným novopečeným maminkám.

ochotna a velmi mila,spolahliva,uprimna a hlavne sucitna