Ord. lékaře specialisty - neurologie
Teplická 72/371, Děčín

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

C

U paní doktorky jsem byla dnes poprvé, trochu jsem byla nervózní, co mě čeká. Už při příchodu mě moc hezky uvítala sestřička, vyšetření proběhlo také v pořádku. Jsem velmi spokojená s přístupem, moc se mi líbilo i vybavení ordinace, velmi na mě zapůsobily krásné obrazy na stěnách, všechna tréma ze mě spadla, cítila jsem se velmi příjemně. Paní doktorka je velmi pečlivá a laskavá. Děkuju, paní doktorko. A sestřičce patří poděkování také.
Jana Dvořáková

Paní doktorku MUDr E. F. znám trochu osobně, i když jen letmo. Je zřejmé, že je vysoce erudovaná ve svém oboru, neustále získává nové poznatky pro svou práci studiem ap., je myslím i dobrý psycholog, i když se to někomu nemusí líbit a v první moment se může i trochu naštvat, její někdy originální postupy mají svůj význam a jsou individuální, nikoliv rutinní - jak tomu často bývá jinde. Je člověkem nadaným v širokém spektru, to bych řekl je pro neurologii ideální.
Doporučuji.

Paní doktorka Eva Faiferová je výborná lékařka, které plně důvěřuji. Již 20 let jsem ji vděčná za její péči, ještě
když působila v Rumburku. Dneska jsem u ní objednávala naší nevěstu, jelikož k nikomu nemám takovou důvěru.
A že je někdy "studenej čumák"? Já se ani nedivím. Možná víc jak polovina pacientů tam chodí s bolestmi zad, krční páteře apod. Mají nadváhu, nechodí cvičit a vlastně si za ty komplikace můžou sami. A čekají od ní zázraky. Je spolehlivá, vzdělaná, kultivovaná dáma, která se umí krásně smát. Díky doktorko, Hahnelová Rumburk

Já jsem s paní doktorkou velmi spokojená,při každé mé navštěvě mi provede řádné vyšetření a vše mi vysvětlí.Též sestřička je milá a vstřícná.

MUDr. Eva Faiferová je vynikající odborník ve své profesi a hlavně velmi příjemná,mám s ní ty nejlepší zkušenosti. Bohužel se člověk všem lidem nezavděčí. Při své první návštěvě jsem si říkal že k ní už nikdy, ale nikdy nedejte na první dojem, je to vynikající odbornice a fajn človíček.

Nevím proč mé hodnocení bylo zařazeno jako průměrné.Já jsem paní doktorkou velice spokojena,protože jsem pro ní pacient a ne ta ženská co jí pořád bolí záda.A opravdu mi dělá důkladné vyšetření.A pomáhá mi.Já jsem velice spokojená.P.Böhmová

Když jsem jsi přečetla tyto články tak jsem se dnešního dne obávala,říkala jsem jsi jee dnes jdeme k paní doktorce a píší se tu o ní takové zkušenosti. Ale já mu říct,že jsem byla mile překvapená.Paní doktorka byla milá,vstřícná,prohlídka super,vše nám hezky vysvětlila - snad bude vše ok. My jsme spokojeni. Krásný den

U paní doktorky jsem byla, celou dobu jsem měla pocit, jako by si myslela, že lžu. Cokoli jsem řekla mi tvrdě odporovala, že snad ona tomu rozumí víc, než já... Vše, co jsem řekla, reagovala na to negativně a po odchodu jsme si uvědomila, že mi vůbec s ničím neporadila, akorát jsem se cítila tak, jako bych jí tam šla otravovat...

Já i moje dcera jsme s paní doktorkou velice spokojené. Je chytrá, chápavá, šikovná a velice obětavá.Neteř má ty samé zkušenosti.Hodně mi pomohla než jsem šla na operaci, které jsem se moc bála. Dostala jsem od ní radu a té jsem se držela.Funguje to.Takových doktorů je málo.Jo a není pravda,že nerozumí humoru koukali byste jak se umí krásně smát.Díky patří i sestřičce,která vás s úsměvem pozve dál. Já doporučuji Dolejší Hana

Dovolím si nesouhlasit s těmi,kdo píší,že nebyli spokojeni.Asi to bude věc názoru,ale já hledám lékaře ,ne podle toho,jestli se usmívá či ne,ale proto aby mi pomohl.Neurologii procházím od dětských let,tak mohu posoudit.Paní doktorka nechce vědět kdo co kdy.Udělala mi úplnou prohlídku a podle ní si udělala vlastní diagnozu a já věřím,že mi tentokrát konečně bude k něčemu dobrá.A milá setřička,to už je jen třešnička na dortu.Byla jsem mile překvapena a velice spokojená.