Revmatolog Více

Rezidence Hradební Obchodní 1507, Uherské Hradiště

Zobrazit ostatní profily revmatologů v okolí

Zobrazit ostatní profily revmatologů v okolí

Umístění: MEDICAL PLUS, s.r.o. Jiný

Paní doktorku mohu jen DOPORUČIT! Lidská, vyslechne, pomůže ... Takový má být doktor! Sice si člověk v čekárně počká, ale na ty nejlepší se prostě čekat musí ... :-) Dělá co může, aby pacientovi pomohla od bolesti. Za mě specialista na pravém místě.

Umístění: MEDICAL PLUS, s.r.o. Jiný

Paní doktorku Dokoupilovou a její ordinaci nemohu doporučit. Její přístup k pacientům je v mnoha ohledech neprofesionální. Pravidelně jsem byla objednávaná na kontrolu, abych po příchodu a hodinovém čekání v čekárně zjistila, že tam ten den paní doktorka není, ani nejsou k dispozici léky, pro které jsem si měla přijít. Toto se nestávalo ojediněle. Byla to pro mě mnohokrát zcela zbytečná cesta a do ordinace jsem jela v podstatě jen kvůli tomu, abych až na místě od paní sestřičky zjistila, že mám přijít někdy jindy. K dispozici měli můj telefon i email, ale nikdy mi nedali vědět, že jezdit nemám. Toto bylo opravdu nepříjemné v době, kdy jsem se odstěhovala do 100 km vzdáleného města a za „výlety“ do Hradiště bez žádného výsledku jsem čerpala dny dovolené. Když jsem chtěla změnit lékaře (a po telefonické domluvě s paní sestřičkou, že to je v pořádku a pošle mi poslední lékařskou zprávu mailem), mi paní doktorka zavolala a v telefonu vynadala, že se chovám neeticky a že si pro zprávu musím přijet osobně. Objednala mě tedy na termín asi za 2 měsíce, na který jsem si opět vzala dovolenou a přijela, jen abych zjistila, že ten den tam paní doktorka vůbec není a bude tam „někdy v dubnu“. Závěrečnou zprávu, kterou jsem potřebovala pro přestup k jinému lékaři jsem mimochodem doteď (duben) nedostala, i když jsem si o ni telefonicky žádala poprvé v lednu. Jako neetické tedy považuji naopak jednání paní doktorky, která se chová k pacientům nezdvořile, dělá jim obstrukce a má nulový respekt vůči jejich času. To se projevovalo i v době, kdy se člověk na kontrolu dostal. Většinou se jednalo o cca 4 až 6 hodinovém čekání v čekárně po předchozím objednání. Jako neprofesionální také hodnotím to, že po tomto čekání vás hned při vstupu do ordinace paní doktorka okřikla, „ať se vymáčknete, protože má na každého pacienta jen 2 minuty“ (doslovná citace).

Domluva s paní sestřičkami byla občas složitá a několikrát jako by neplatila. Paní sestřička mě pokaždé objednávala na osm hodin ráno, ačkoliv sama do ordinace vícekrát přicházela až kolem deváté. Když jsme se poměrně jasně domluvily na očkování, za týden mi na email odpověděla, že taková domluva neproběhla a neví, kde jsem na to přišla. Biologická léčba velmi často nebyla k dispozici, případně s několika týdenním zpožděním.

Na závěr musím uznat, že můj počátek léčby u paní doktorky nemohu kritizovat. Poté, co mi diagnostikovala nemoc mi velmi rychle zařídila experimentální léčbu, která mi v té době opravdu pomohla. V rámci experimentu probíhaly kontroly i komunikace dobře, jediným problém byly hodiny trávené v čekárnách, ale alespoň dospěly k nějakému výsledku. Vše se ale poměrně razantně obrátilo, když experimentální léčba skončila. Nevím, jestli se změnily poměry v ordinaci, protože předešlou zkušenost nemám, či jsem jako pacient pouze po ukončení výzkumu ztratila na hodnotě.

Umístění: MEDICAL PLUS, s.r.o. Jiný

Děkuji Dr Dokoupilové za velmi profesionální přístup a rychlost při očkování mých rodičů proti covid 19. Provedla velkou akci v obci Podolí a Popovice a seniori nad 80let mohli být naočkování v pohodlí domova, kde na ně dohlížel její tým. Děkuji tímto ještě jednou za skvělou práci. Kašpárková Zdenka.

Umístění: MEDICAL PLUS, s.r.o. Jiný

Mudr. E. Dokoupilové chci tímto poděkovat za vstřícnost a velmi profesionální přístup. Dostalo se mi jak velmi podrobného vyšetření, tak pohotové pomoci. Mohu její služby všem vřele doporučit. Je to člověk na správném místě.

Umístění: MEDICAL PLUS, s.r.o. Bechtěrova nemoc

Moc děkuji za profesionální přístup celého lékařského teamu . Vždy dostávám to nejlepší,co paní doktorka ví,že mi opravdu pomůže. Trpím šílenýma bolestma již od 16 let,kde mi ve Zlíně až do mích 40 let říkali,že mám vyhřez plotýnek a celou dobu mi kosti ničil Bechtěrev. Paní doktorka mi okamžitě řekla co a jak,okamžitě jsme to začali řešit a já po pul roku ,kdy jsem byla ležák,aspon trošku chodím.Všem chci moc poděkovat a nebýt paní doktorky,nevím jak bych dopadla. Děkuji moc hodným sestřičkám za vstřícnost a pochopení,jsem štastná,že jsem dostala od paní doktorky Dokoupilové druhou šanci na normální život. S pozdravem a obrovským díky Ritterová Natálie

Umístění: MEDICAL PLUS, s.r.o.

Doktorka Dokoupilová je prostě eso, opravdová profesionálka a člověk na svém místě. Řekne Vám na rovinu, jak se věci mají, a pak udělá vše pro to, aby pacientovi zajistila tu nejlepší dostupnou léčbu. A i když lidé v plné čekárně brblají, rozhodně stojí za to si počkat (jestli vám to vadí, vemte si knížku). MUDr. Eva Dokoupilová mi zachránila ruce, dokonce teď můžu žít úplně bez jakýchkoli medikamentů. Prostě posílám zcela zasloužených pět hvězd a moc děkuju *****
Klára Juříková

Umístění: Městská nemocnice s poliklinikou Uh. Brod, s.r.o.

Vysoka odbornost a kompetentnost doprovazena vstricnosti a laskavosti.
Tak bych strucne charakterizovala pani doktorku Evu Dokoupilovou, kterou jsem vcera navstivila v jeji ordinaci.
Chtela bych ji jeste jednou touto cestou podekovat za jeji nejen profesionalni, ale take "lidsky" pristup. Je vseobecne znamo, ze pani doktorka patri ke spickovym lekarum ve svem oboru, coz mohu jenom potvdit. Detailne se mnou zkonzultovala vysledky meho vysetreni, seznamila me s moznou lecbou a vysvetlila, ktera z medikace je pro me s ohledem na muj stavajici zdravotni stav nejvhodnejsi. Na me otazky odpovidala s trpelivosti a laskavosti. V ten moment jsem jako pacient vedela, ze pani doktorce mohu plne duverovat a jsem za to vdecna.
Na zaver bych rada poprosila pacienty o pochopeni a strpeni, budou-li muset stravit vice casu v cekarne, kdyz jiny pacient potrebuje prave ten "jejich" cas u pani doktorky, tak jako ja vcera.
Dekuji a preji nam vsem dobre zdravi.
M. Nemeckova

Umístění: MEDICAL PLUS, s.r.o.

Jarmila 59let. Již delší dobu se léčím s bolestí kolen. pravé koleno mám po operaci, ale ani ta nepomohla ke snížení bolesti. Po několika doporučení mých známých jsem se objednala k paní doktorce Dokoupilové. Přístup, prostředí a jednání ať už sestřiček, nebo paní doktorky svědčí o velké profesionalitě a skvělému přístupu k pacientovi. Více takových lékařů. Děkuji vám i vašemu personálu paní doktorko.

V ordinaci pani lekarky se vubec nerespeltuje to, ze jeji pacieti mohou vyuzit svuj cas lepe nez nekolikahodinovym cekanim v cekanim v cekarne. Mela jsem teplotu a volala jsem predem zda mam prijit, ze si nemohu dovolit dlouho cekat. Sestra mi rekla at prijdu bez obav. Bohuzel to nebyla pravda a opet jsem cekala vecnost.

Myslim ze v dnesni dobe lze mnohem lepe organizovat cas objednavani pacientu. Jini lekari to maji lepe zarizene. Tady se lidsky cas nebere jako hodnota, coz me velmi mrzi

Tomáš / 45 let /
Léčím se s psoriatickou artritidou , minimálně 10 let . Na začátku jsem byl vyřízený , začaly mě otékat klouby , nemohl jsem sejít ze schodů ,cítil jsem se vyčerpaný , spal bych i ve stoje. Dostal jsem se k lékaři ve Zlíně na nemocnici Atlas , který zvolil jen konzervativní léčbu v podobě prášků, u kterých střídavě jen upravoval množství. Poté jsem se ve Zlíně dostal k revmatologovi , který mi po několika letech na mé naléhání nabídl biologickou léčbu . Tuto jsem ukončil po 4 letech, kdy po měsíci od ukončení se mi projevy mé nemoci vrátily v plné síle, navíc mě postihly i velké bolesti čelistního kloubu. Na to mi tento lékař ve Zlíně řekl, že teď nemůže nic dělat , že je to brzy po ukončení předchozí léčby, ať přijdu za 3 měsíce, že mi nyní nemá co nabídnout. Jen znovu prášky s tím, že dál se uvidí. Takže nejistota, co se mnou bude. Neudělal mi ani krevní vyšetření, žádné testy , jak se nemoc vyvíjí . Přitom do té doby jsem s ním byl spokojen. Můj zdravotní stav se zhoršoval, nebyl jsem schopen téměř otevřít pusu, skoro jsem nejedl, s obtížemi jsem si vyčistil zuby. Poté jsem se náhodou přes svou neteř, která pracuje na soukromé klinice, dostal k paní doktorce Evě Dokoupilové do Uherského Hradiště. Paní doktorka se mně při první návštěvě téměř lekla, v jakém zuboženém stavu jsem k ní přišel. Okamžitě mě diagnostikovala, provedla ochotně všechna doprovodná vyšetření a řekla, že pokud bych čekal ty 3 měsíce u lékaře ve Zlíně, tak bych měl nevratné poškození čelistního kloubu na tváři. Paní doktorka se mi s velkou obětavostí a profesionalitou snažila hned od počátku pomoci. Zajistila mi okamžitě další biologickou léčbu, kdy mi bylo hned po první aplikaci injekce po pár dnech o hodně líp. Paní doktorka si totiž pohlídá i další doprovodné vyšetření, které souvisí s léčbou /rentgeny, odběry krve/. Při dalším jednom vyšetření se totiž odhalily další problémy, které byly zanedbané a které se mnou měl dávno řešit lékař ve Zlíně, což se nestalo. Paní doktorce Evě Dokoupilové patří velké poděkování, díky ní mohu znovu fungovat, normálně žít, chodit do náročného zaměstnání, sportovat, věnovat se rodině a práci kolem našeho domu. Taktéž patří poděkování celému týmu sestřiček. Vždy jsou vstřícné, usměvavé, ochotné. Jsem rád, že jsem v současné době v péči paní doktorky Dokoupilové. Větší množství pacientů v její čekárně rozhodně svědčí o její vysoké profesionalitě, odbornosti a dlouholetých zkušenostech. Moc děkuji .

6 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Jaké jsou příčiny opětné reaktivace polymyalgie po vysazení kortikoidů.

po stanovení dg Polymyalgie rheumatická je potřeba podávat kortikoidy dlouhodbě, doporučuje se nejméně 1 rok. Dávky kortikoidů je potřeba snižovat velmi opatrně a postupně, jinak hrozí recidiva polymyalgie.

MUDr. Eva Dokoupilová

Dobry den, chtěla bych se zeptat, je to už zhruba rok co mi začaly bolesti pravého vnějšího hlezna, objevil se menší otok, byl problém při propínání špiček a nošení podpatků. Predtim jsem dělala přes čtyři roky profesionálně balet na taneční konzervatoři a měla problémy s anorexii a hlubokou podvýživu. Tyto bolesti mi pan doktor diagnostikoval jako revma, ikdyz to jasně z celkových výsledku nevyplyalo - všechny ostatní klouby naprosto v pořádku, krevní testy byly v pořádku, stejně tak oční vyšetření, při ultrazvuku bylo objeveno malé množství vypotku, rentgen byl také v pořádku a sono prokázalo více nepatrných vyrostku nebo deformaci kloubu, jak ale sám pan doktor řekl, které by neměly omezovat žádný pohyb a celkové dělat paseku na mem kotníku, tedy by neměly vůbec nic znamenat. I tak nechal diagnózu jako revmatoidní artritidu a nasadil mi trexan. Po půl roce se stále nic nezměnilo a bolesti jsou stejné, rozhodne ale nijak závazně. Chtěla bych se tedy zeptat, zda je možnost, ze to přeci jenom není revmatismus a je to způsobeno například větší námahou, svaly, dlouhodobým nedostatkem výživy nebo čímkoliv jiným. Předem moc děkuji :))

oteklý kotník pro stanovení diagnozy revmatoidní artritidy nestačí.
Navštivte ortopeda, případně doplnte kvalitní UZ vyšetření hlezenního kloubu, případně doplnte vyšetření magnetickou rezonancí.