Rezidence Hradební Obchodní 1507, Uherské Hradiště
MEDICAL PLUS, s.r.o.

Zobrazit ostatní profily revmatologů v okolí

Zobrazit ostatní profily revmatologů v okolí

Umístění: MEDICAL PLUS, s.r.o. Jiný

Mudr. E. Dokoupilové chci tímto poděkovat za vstřícnost a velmi profesionální přístup. Dostalo se mi jak velmi podrobného vyšetření, tak pohotové pomoci. Mohu její služby všem vřele doporučit. Je to člověk na správném místě.

Umístění: MEDICAL PLUS, s.r.o. Bechtěrova nemoc

Moc děkuji za profesionální přístup celého lékařského teamu . Vždy dostávám to nejlepší,co paní doktorka ví,že mi opravdu pomůže. Trpím šílenýma bolestma již od 16 let,kde mi ve Zlíně až do mích 40 let říkali,že mám vyhřez plotýnek a celou dobu mi kosti ničil Bechtěrev. Paní doktorka mi okamžitě řekla co a jak,okamžitě jsme to začali řešit a já po pul roku ,kdy jsem byla ležák,aspon trošku chodím.Všem chci moc poděkovat a nebýt paní doktorky,nevím jak bych dopadla. Děkuji moc hodným sestřičkám za vstřícnost a pochopení,jsem štastná,že jsem dostala od paní doktorky Dokoupilové druhou šanci na normální život. S pozdravem a obrovským díky Ritterová Natálie

Umístění: MEDICAL PLUS, s.r.o.

Doktorka Dokoupilová je prostě eso, opravdová profesionálka a člověk na svém místě. Řekne Vám na rovinu, jak se věci mají, a pak udělá vše pro to, aby pacientovi zajistila tu nejlepší dostupnou léčbu. A i když lidé v plné čekárně brblají, rozhodně stojí za to si počkat (jestli vám to vadí, vemte si knížku). MUDr. Eva Dokoupilová mi zachránila ruce, dokonce teď můžu žít úplně bez jakýchkoli medikamentů. Prostě posílám zcela zasloužených pět hvězd a moc děkuju *****
Klára Juříková

O
Umístění: Městská nemocnice s poliklinikou Uh. Brod, s.r.o.

Vysoka odbornost a kompetentnost doprovazena vstricnosti a laskavosti.
Tak bych strucne charakterizovala pani doktorku Evu Dokoupilovou, kterou jsem vcera navstivila v jeji ordinaci.
Chtela bych ji jeste jednou touto cestou podekovat za jeji nejen profesionalni, ale take "lidsky" pristup. Je vseobecne znamo, ze pani doktorka patri ke spickovym lekarum ve svem oboru, coz mohu jenom potvdit. Detailne se mnou zkonzultovala vysledky meho vysetreni, seznamila me s moznou lecbou a vysvetlila, ktera z medikace je pro me s ohledem na muj stavajici zdravotni stav nejvhodnejsi. Na me otazky odpovidala s trpelivosti a laskavosti. V ten moment jsem jako pacient vedela, ze pani doktorce mohu plne duverovat a jsem za to vdecna.
Na zaver bych rada poprosila pacienty o pochopeni a strpeni, budou-li muset stravit vice casu v cekarne, kdyz jiny pacient potrebuje prave ten "jejich" cas u pani doktorky, tak jako ja vcera.
Dekuji a preji nam vsem dobre zdravi.
M. Nemeckova

Umístění: MEDICAL PLUS, s.r.o.

Jarmila 59let. Již delší dobu se léčím s bolestí kolen. pravé koleno mám po operaci, ale ani ta nepomohla ke snížení bolesti. Po několika doporučení mých známých jsem se objednala k paní doktorce Dokoupilové. Přístup, prostředí a jednání ať už sestřiček, nebo paní doktorky svědčí o velké profesionalitě a skvělému přístupu k pacientovi. Více takových lékařů. Děkuji vám i vašemu personálu paní doktorko.

Názor přidán dne 19.02.18 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

V ordinaci pani lekarky se vubec nerespeltuje to, ze jeji pacieti mohou vyuzit svuj cas lepe nez nekolikahodinovym cekanim v cekanim v cekarne. Mela jsem teplotu a volala jsem predem zda mam prijit, ze si nemohu dovolit dlouho cekat. Sestra mi rekla at prijdu bez obav. Bohuzel to nebyla pravda a opet jsem cekala vecnost.

Myslim ze v dnesni dobe lze mnohem lepe organizovat cas objednavani pacientu. Jini lekari to maji lepe zarizene. Tady se lidsky cas nebere jako hodnota, coz me velmi mrzi

Tomáš / 45 let /
Léčím se s psoriatickou artritidou , minimálně 10 let . Na začátku jsem byl vyřízený , začaly mě otékat klouby , nemohl jsem sejít ze schodů ,cítil jsem se vyčerpaný , spal bych i ve stoje. Dostal jsem se k lékaři ve Zlíně na nemocnici Atlas , který zvolil jen konzervativní léčbu v podobě prášků, u kterých střídavě jen upravoval množství. Poté jsem se ve Zlíně dostal k revmatologovi , který mi po několika letech na mé naléhání nabídl biologickou léčbu . Tuto jsem ukončil po 4 letech, kdy po měsíci od ukončení se mi projevy mé nemoci vrátily v plné síle, navíc mě postihly i velké bolesti čelistního kloubu. Na to mi tento lékař ve Zlíně řekl, že teď nemůže nic dělat , že je to brzy po ukončení předchozí léčby, ať přijdu za 3 měsíce, že mi nyní nemá co nabídnout. Jen znovu prášky s tím, že dál se uvidí. Takže nejistota, co se mnou bude. Neudělal mi ani krevní vyšetření, žádné testy , jak se nemoc vyvíjí . Přitom do té doby jsem s ním byl spokojen. Můj zdravotní stav se zhoršoval, nebyl jsem schopen téměř otevřít pusu, skoro jsem nejedl, s obtížemi jsem si vyčistil zuby. Poté jsem se náhodou přes svou neteř, která pracuje na soukromé klinice, dostal k paní doktorce Evě Dokoupilové do Uherského Hradiště. Paní doktorka se mně při první návštěvě téměř lekla, v jakém zuboženém stavu jsem k ní přišel. Okamžitě mě diagnostikovala, provedla ochotně všechna doprovodná vyšetření a řekla, že pokud bych čekal ty 3 měsíce u lékaře ve Zlíně, tak bych měl nevratné poškození čelistního kloubu na tváři. Paní doktorka se mi s velkou obětavostí a profesionalitou snažila hned od počátku pomoci. Zajistila mi okamžitě další biologickou léčbu, kdy mi bylo hned po první aplikaci injekce po pár dnech o hodně líp. Paní doktorka si totiž pohlídá i další doprovodné vyšetření, které souvisí s léčbou /rentgeny, odběry krve/. Při dalším jednom vyšetření se totiž odhalily další problémy, které byly zanedbané a které se mnou měl dávno řešit lékař ve Zlíně, což se nestalo. Paní doktorce Evě Dokoupilové patří velké poděkování, díky ní mohu znovu fungovat, normálně žít, chodit do náročného zaměstnání, sportovat, věnovat se rodině a práci kolem našeho domu. Taktéž patří poděkování celému týmu sestřiček. Vždy jsou vstřícné, usměvavé, ochotné. Jsem rád, že jsem v současné době v péči paní doktorky Dokoupilové. Větší množství pacientů v její čekárně rozhodně svědčí o její vysoké profesionalitě, odbornosti a dlouholetých zkušenostech. Moc děkuji .

Díky paní doktorce jsem minulý týden odstátnicovala bez pocitu vyčerpání a nesnesitelné bolesti. Tři roky totiž prakticky nespím, mám velké bolesti kloubů a jsem psychicky vyčerpaná. Tři roky jsem byla na různých vyšetřeních a byla mi nasazena různá medikace, která byla zcela bez efektu a často i s vedlejšími účinky. Pak jsem však dostala kontakt na paní doktorku, která mi okamžitě nasadila biologickou léčbu, díky niž se už po třetí injekci cítím podstatně lépe. Paní doktorka je pečlivá, vstřícná a hlvaně jí mohuplně důvěřovat, což je nejdůležitější.
Takže velké dík paní doktorce!

Iveta K.
Léčím se 20 let.a z toho už druhým rokem chodím na biologickou léčbu a jsem spokojená. Děkuji p.doktorko.

8 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, dlouhou dobu mám spousty zdravotních problémů a stále se na nic nepřišlo, tak jsem si nechat udělat pár testů na vlastní náklady, a vyšlo mi Lupus_antikoagulatns LA1 hodnota 45,4 a Lupus_koagulans ratio hodnota 1,45. Můžete mi poradit? Zajímá mě, když má někdo takové hodnoty, je možné že žádný lupus nakonec nemá, že je to falešná pozitivita? Případně vyskytuje se lupus koagulants i při jiných onemocněních než je systémový lupus? A pokud se to potvrdí, kam s tím zajít (revmatologie, cévní, nebo nemocnice-interna nebo někam jinam?) A je to dobře léčitelná věc? Pokud budu mít poškozené cévy, dá se to léčbou vrátit do normálu?

Děkuji předem za odpovědˇ.

Dobrý den,
    bude dobré, když vyhledáte revmatologické vyšetření, stav je potřeba posoudit kompletně, laboratorní nálezy nelze vyhodnotit izolovaně bez klinického vyšetření. ED

MUDr. Eva Dokoupilová

• Dobrý den, je mi 70 let, po mastektomii levého prsu se mi za rok objevily mikrometastázy ve 4 hrud. obratli, v kyčli a v jizvě prsa. Beru TROZEL 2,5 mg a biolog. léčbu IBRANCE 125 mg. Už 2 měsíce nemůžu sevřít na pravé ruce prsty v pěst, u prsteníčku a malíčku mám trochu oteklou dlaň, nemůžu krájet cibuli, loupat brambory, něco ustřihnout apod. Při kontrole mi moje lékařka dala DICLOFENAC DUO 75 mg, pokud je tam prý zánět, mohlo by to pomoci. Po léku je bolest menší, ale schopnost něco vzít do ruky je nemožná.
    U TROZELU je uváděn vedlejší účinek lupavý prst, ale včera při krájení chleba se mi prsteníček zasekl asi na 5 min při velké bolesti. Snažila jsem se masírovat dlaň, dala si ruku do studené, pak i teplé vody, nic nepomohlo. Prý se to operuje, ale pokud budu léky brát dlouhodobě, nevím, zda to má význam. Prosím poraďte

Dobrý den,
    podle popisu potíží by bylo dobré, kdybyste potíže s rukou a prsty ukázala ortopedovi,
    ED

MUDr. Eva Dokoupilová