Praktický lékař pro děti a dorost
U pošty 9, Přerov

Pani Doktoru velmi doporucuji!!! Je to lekarka mych detskych let a moc me mrzi, ze neordinuje i pro dospele!!! Nemenila bych!!!
Veronika G.P.

V žádném případě nedoporučuji tuhle doktorku!!! Přihlásila jsem k ní mého už skoro 2letého syna od narození a už jako miminku mu nedokázala pomoct s takovou banalitou jako je ublinkávání. Řekla že je to normální. Nakonec jsem sedla k počítači a speciální zhuštěné mlíčko si vyhledala sama. Bohužel i po poslední zkušenosti jsem se přesvědčila, že vůbec nic neví. Po vysokých horečkách a pár aftíkách nás poslala s bílou fialkou domů. Po 2dnech se jeho stav natolik zhoršil, že přestal pít, jíst a mluvit a začal ohromný boj s pláčem. Šli jsme opět k dr. a ta mi jen potvrdila že má plný krk hnisavých aftíků. Tím vše zkončilo.Neudělala žádný výtěr, nevěděla co mu má dát a řekla že vypadá pořád dobře. Odcházeli jsme z ordinace bez jakékoli pomoci, chtělo se mi brečet!!!!!! Pomohla nám až dětská krční, zacož jí patří velké dík, protože hrozila dehydratace a kapačky v nemocnici. Beru kartu a okamžitě měníme dětskou lékařku!!!!!!!!!!!!!

K paní doktorce jsem chodila celé dětství i v dospívání. Byla jsem velmi spokojená. V čekárně jsem nemusela dlouho čekat a vždy jsem měla správně diagnostikovanou chorobu. Jednou jsem musela kvůli dovolené paní doktorky do vedlejší ordinace, kde mi její kolegyně chybně diagnostikovala nemoc. Až když jsem šla po týdnu na kontrolu již k paní Dobiášové, hned mi diagnostikovala nemoc správně (mononukleozu) a nasadila správné léky. Škoda, že neordinuje i pro dospělé, jinak bych k ní chodila i nadále.

K paní doktorce jsem chodila řadu let a musím souhlasit s názorem, že když máte běžené nachlazení či chřipku, je vše ok, ale běda jak máte nějakou skrytou nemoc. Tak si pamatuji na doby, kdy předepisovala antibiotika jako na běžícím pásu bez jakéhokoli výtěru či odběru, ale nevím, zda tomu tak je i dnes.

K paní doktorce chodím se svými dvěmi dětmi a jsem s ní moc spokojená. Jelikož děti bývají často nemocné, vždy pečlivě vyšetří a když je potřeba, napíše doporučení na vyšetření. děti jsou tu spokojené, protože jsou tu i hračky a velmi příjemné prostředí.

Chodila jsem k paní doktorce celé dětství a odešla jsem jen proto, že jsem musela přejít k doktorce pro dospělé. Byla jsem velmi spokojená. Ochotný a vstřícný přístup. I když jsem byla vážněji nemocná, vždy mě z toho paní doktorka dostala. A navíc v čekárně jsem nemusela dlouho čekat.

s paní doktorkou jsem spokojena, léčí mi děti již několik let.

S paní doktorkou jsme hodně spokojeni.Je hodná,milá a hlavně ocotná.Máme moc nemocnou dcerku a ve všem nám moc pomohla.Chtěla bych jí tímto poděkovat.

Zkušenost a ochota

Děti mi léčí s ochotou od narození již 18 let. Má velmi dobrý přístup a ráda se vším pomůže.Nikdy jsem s ní neměla nejmenší problém.