MUDr. Eva Čtvrtečková

Rychnov nad Kněžnou 1 adresa

Kožní ambulance
Jiráskova 1389, Rychnov nad Kněžnou

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Umístění: Kožní ambulance Jiný

Paní doktorka diagnozovala nezhubny nádor na obličej. Doktor který mně vyšetřoval před ní říkal že to nic není. Rychlá diagnóza, odstranění, kontrola. Prostě všechno jak má být. Děkuji.

byla jsem tak se synem,který má na patičce velkou bradavici,kterou mu chcirurgicky odstranili,ale jemu bohužel narostala znovu a snad ještě větší.hned jsem to řešila,ale u paní doktorky mi bylo řečeno,že jsme to zanedbali.a to se mě tedy velmi dotklo!!

Šla jsem tam, že jsem měla už rozškrábaný boláky na hlavě. Nevěděla co to je a ani se mi do vlasů nepodívala. Později se ukázalo, že jsem měla vši, které jsem chytla od syna.

Paní doktorka mi už léta pomáhá léčit ekzém a vždy mi pomohla. Je hodná a milá.

Paní doktorka mi dlouho léčí ekzém. Neúspěšně. Zkoušela různé mastičky, ale nakonec jsem ji sama musela požádat o recept na mast, na kterou jsem slyšela dobré ohlasy.
Poté mi léčila skoro rok akné. Opět spousta mastiček, pak prášky, nakonec zineryt. Vždy mi také doporučila různé drahé mastičky, abych si v lékárně koupila. Lépe mi pomohla a poradila kosmetička.

Paní doktorku znám mnoho let a kožními nemocemi trpím 50 roků. Nikoho kompetentnějšího,než paní MUDr.Čtvrtečková jsem v životě nepotkal.Opravdu mohu doporučit.
DUBEN

Skvělá lékařka. Chodila jsem do HK, tam mi neřekli, že mám ekzém, pouze jsem dostávala jiné masti, ani mi nebyli schopni říct, z čeho vyrážku mám. Paní doktorka mi velmi mile vysvětlila, co mě trápí a čeho se mám vyvarovat. Ekzém zmizel a vše je bez problémů. Děkuji a paní doktorku vřele všem doporučuji!!!!!

Chodím tam od listopadu a pořád jen nové mastičky a šampony a lupy mám a mám a ani doktorka neví jak se jich zbavit a stojí mě to jen peníze a pomoc nééééééééé a nééééééé

Také nemám výhrady, byl jsem u paní doktorky pouze 2x, ale důvod k nějaké kritice opravdu nemám. Ono kožní, je kožní. A zde se nedá říci, že toto mi pomůže,čí nepomůže. Někdy se musí tak trochu experimentovat a účinný lék hledat, než se najde právě ten a právě pro tohoto pacienta.

Nemám výhrady.