Eva Čtvrtečková, dermatolog Rychnov nad Kněžnou

MUDr. Eva Čtvrtečková

Dermatolog Více

10 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Jiráskova 1389, Rychnov nad Kněžnou
Kožní ambulance

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

3.5

Obecné skóre
10 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
S
Umístění: Kožní ambulance Jiný

Paní doktorka diagnozovala nezhubny nádor na obličej. Doktor který mně vyšetřoval před ní říkal že to nic není. Rychlá diagnóza, odstranění, kontrola. Prostě všechno jak má být. Děkuji.


E
Ověřeny pacient

byla jsem tak se synem,který má na patičce velkou bradavici,kterou mu chcirurgicky odstranili,ale jemu bohužel narostala znovu a snad ještě větší.hned jsem to řešila,ale u paní doktorky mi bylo řečeno,že jsme to zanedbali.a to se mě tedy velmi dotklo!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


H
Ověřeny pacient

Šla jsem tam, že jsem měla už rozškrábaný boláky na hlavě. Nevěděla co to je a ani se mi do vlasů nepodívala. Později se ukázalo, že jsem měla vši, které jsem chytla od syna.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


A
Ověřeny pacient

Paní doktorka mi už léta pomáhá léčit ekzém a vždy mi pomohla. Je hodná a milá.


Ověřeny pacient

Paní doktorka mi dlouho léčí ekzém. Neúspěšně. Zkoušela různé mastičky, ale nakonec jsem ji sama musela požádat o recept na mast, na kterou jsem slyšela dobré ohlasy.
Poté mi léčila skoro rok akné. Opět spousta mastiček, pak prášky, nakonec zineryt. Vždy mi také doporučila různé drahé mastičky, abych si v lékárně koupila. Lépe mi pomohla a poradila kosmetička.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Paní doktorku znám mnoho let a kožními nemocemi trpím 50 roků. Nikoho kompetentnějšího,než paní MUDr.Čtvrtečková jsem v životě nepotkal.Opravdu mohu doporučit.
DUBEN


M

Skvělá lékařka. Chodila jsem do HK, tam mi neřekli, že mám ekzém, pouze jsem dostávala jiné masti, ani mi nebyli schopni říct, z čeho vyrážku mám. Paní doktorka mi velmi mile vysvětlila, co mě trápí a čeho se mám vyvarovat. Ekzém zmizel a vše je bez problémů. Děkuji a paní doktorku vřele všem doporučuji!!!!!


J

Chodím tam od listopadu a pořád jen nové mastičky a šampony a lupy mám a mám a ani doktorka neví jak se jich zbavit a stojí mě to jen peníze a pomoc nééééééééé a nééééééé

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Z

Také nemám výhrady, byl jsem u paní doktorky pouze 2x, ale důvod k nějaké kritice opravdu nemám. Ono kožní, je kožní. A zde se nedá říci, že toto mi pomůže,čí nepomůže. Někdy se musí tak trochu experimentovat a účinný lék hledat, než se najde právě ten a právě pro tohoto pacienta.


Nemám výhrady.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti