nám. Dr. M. Horákové 8, Karlovy Vary
Skeltet s.r.o., gynekologie (mapa)

Paní doktorka je velice vstřícná, sestřička moc příjemná...:-)
Jen bych měla výtku k čekárně, která by potřebovala zvelebit, vymalovat,
nové - raději plastové židle omyvatelné,aby se tam my pacienti a nastávající maminky cítily dobře..
Starý nábytek z doby X a vietnamský koš bych dala pryč.

S paní doktorkou jsem vždy velmi spokojena. Nosila jsem v její poradnĕ dvĕ děti a u obou naprosto korektní a přesto lidský přístup. Vyšetřila mne vždy, uklidnila, poradila, povzbudila. Doporučuji

V těhotenství jsou návštěvy rychlé a kromě zvážení a změření tlaku nic neobsahují. Po změně lékaře jsem se nestačila divit, jak může být přístup jiného lékaře rozdílný. Připlatila bych si klidně za nadstandardní péči, ta mi ovšem nebyla ani nabídnuta a návštěva v ordinaci trvala stejně cca 5 minut... Nevadila by mi dlouhá čekací doba, kdyby následovalo pečlivé vyšetření a lepší vysvětlení skutečností a možností.
Pokud člověk nemá problém, tak o.k., paní doktorka je jistě zkušená a její znalosti jsou adekvátní, ale nevěnuje se díky množstvé pacientek každé tak, jak by mohla.

Paní doktorka Čejková je velmi příjemná, vždy důkladně vyšetří, poradí po odborné stránce, je možno s ní také "lidsky" pohovořit o problémech. Doporučuji dále............

Já osobně jsem spokojená.Paní doktorka mi zachranila život! a je moc milá

Souhlasím plně s názorem Lucia (z 19.3. 2011), a kdo toto nevidí, je bud slepej, blbej anebo se na nic radší neptá.

Připojuji se plně k názoru Lucia , tam to bylo popsáno dokonale a přesně. Kdo to nevidí je slepej anebo blbej. Pokud se zeptáte na to, co máte právo vědět, okamžitě se změní celé doktorčino "milé" vystupování a rovnou vám řekne, ať si najdete jiného doktora. Je to smutný, že dvacet let po pádu komunismu se myšlení některých lidí ještě nezměnilo. Navíc se mi i stalo, že mě paní doktorka tak milá, jak ji zde někdo popisuje, odmítla s problémem s kterým jsem tam přišla,vyšetřit. Asi by si zamazala ty svoje jednorázový rukavice, který si pak bez možnosti volby (jinak jste okamžitě nepřítel č. 1, když se ozvete) musíte zaplatit:)).

myslím,že paní doktorka je vždy přijemná.k dr. Marešovi jsem chodila několik let s problémy a vždy jsem údajně byla v pořádku a stačil jeden stěr od této lékařky a už jsem byla v pátém patře.naštěstí hlídaná skvělou doktorkou Kopernickou.za zrcadla 60kč ráda dám,železa co do mě kdysi rval pan dr. jsem sice neplatila ,ale bral si za řasenku,kt. měla být na stěry lepší.no nevím.Nováková

Nejlepší!

Paní doktorka mi přijde zvláštní.Jsem těhotná a dělám hodně náročnou fyzickou práci a ještě k tomu pracuji s chemickými prostedky.Bývá mi v práci hodně zle.Když jsem se paní doktorky ptala na rizikové těhotenství řekla mi,že jako mlada žena nepřichazí v uvahu a že tohle se řeší až u starších žen a hlavně se to řeší až po třetím měsici těhotenství.Prý můžu potratit i když budu připoutanana lůžku.Jak zde na portálu znamylekar.cz mnoha žen tvrdí,že těhotenství není nemoc,chtěla bych je vidět jak celý den čuchají savo a další vonave prostědky a ani si nesednou.Na těhotenských portálech jsem se docetla,že lekař je povinny tuto skutečkost Vám i doporučit.Nechápu proč paní doktorka má s tím takový problém.Těch 5 tis co bych dostavala na nesch. také není žádná vyhra.Jen chci aby se děťátku nic nestalo a krásně rostlo.Uvažuji o změně lékaře.