Ester Seberová, alergolog Plzeň

MUDr. Ester Seberová

Alergolog Více

11 názorů

Uložit


Adresa

Husova 18, Plzeň
Alergologická ambulance

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
11 názorů

Všechny názory jsou pro nás velmi cenné. Toto je cesta recenzi hned po její odeslání.
V
Ověřeny pacient
Umístění: Alergologická ambulance Dlouhodobé problémy s horními cestami dýchacími.

Perfektní přístup k pacientům. Opravdu důkladná kontrola. Lidský přístup a kvalitní vysvětlení. Spokojenost. Doporučuji se objednat.


A
Ověřeny pacient

Paní doktorka Seberová je velice ochotná, vyšetření je vždy důkladně provedeno a také veškerý postup léčby je pacientovi náležitě vysvětlen. Čekací doba je také přijatelná a sestřička je velmi milá. Nemohu si paní doktorku vynachválit, je to opravdu odbornice s lidským přístupem, která dokáže pacientům naslouchat.


Z
Ověřeny pacient

Dostala jsem na paní doktorku doporučení a informaci, že přijímá i dětské pacienty. Po telefonu mě ale odměřená sestra rychle vyvedla z omylu. Potřebovala jsem pomoct ale nastalo zklamání .......


P
Ověřeny pacient

milá ,vstřícná lékařka


Na internetu jsem si přečetl dobré zkušenosti na paní MUDr. Šeberovou. Po domluvě se sestrou a celkem přijatelné době čekání, přišlo bohužel rozčarování. Při standardním vyšetření bych očekával odborný přístup, ale přijde mi docela neprofesionální, když lékař, pro snížení nákladů, používá na "odmaštění" pokožky u jedince citlivého na dráždivé chemické látky technický benzín namísto lékařského líhu a zvlášť, když se zabývá i ekzematickými potížemi. A po vyšetření a diagnóze, kterou by zvládl kdejaký průměrný lékař na alegologii, tam už nepůjdu. Nechápu to plýtvání chvály.


Ověřeny pacient

Paní doktorka je velice příjemná a ráda k ní chodím. Dříve jsem chodila do vojenské nemocnice, kde byla doktorka nepříjemná a několik let jsem užívala vakcíny, které nebyly zrovna nejlevnější. Když jsem přišla k paní Seberové, vakcíny již neberu, protože mi řekla, že jsou pro mě zbytečné, tak užívám sezóně jen kapky a jsem v pohodě.


M
Ověřeny pacient

Doporučuji, velice schopný alergolog.


J

Velice příjemná paní doktorka, poradí, dokáže se vžít do role pacienta, vše vysvětlí, názorně ukáže ... nelze než doporučit.


J

Velice šikovná a pracovitá lékařka, kam docházím s alergií už několik let a jsem s ní nad míru spokojen. Bohužel bere pacienty převážně na objednávku.


Ověřeny pacient

Příjemná paní doktorka s profesionálním přístupem.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

3 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz


 • Dostala jsem léky na HLO: Omeprazol mg -1-0-1, Frommilid 500mg 1-0-1, Entizol 250mg 1-0-2. Moje léky jsou Anopyrin a Ezetrol. Tato léčba byla určena na 7 dní. Po 6 dni jsem dostala alergickou reakci a 7 den jsem jela na pohotovost s rudými skvrnami v podpaží až k pasu a hůře se mi dýchalo. Dostala jsem injekci Solumedrol .v. + 1 amp Dithiadenu i.n. Druhý den ráno jsem jela na stejné injekce. Dnes , jsem se probudila v noci se silným svědění rukou a tak jsem si vzala jednu tabl. Dithiadenu. Ráno jsem se probudila s opuchlým červeným obličejem a bolestivým na dotek. Jela jsem k Mil. Bratřím, kde mě léčí HLO a pan doktor mi dal ještě Aerius. Mám si sehnat alergologa. Všichni mají plný stav a já mám obavy. Děkuji za odpověď.

  Je mi líto, ale vaše potíže na dálku řešit nelze. jedná se zřejmě ( podle vašeho popisu) o alergickou reakci na léky. Musí vás zaléčit lékař. který vás na pohotovosti podrobně vyšetří, případně doporučí hospitalizaci

  MUDr. Ester Seberová

 • Dobrý den, několik dní mám na břiše a na zadech malé červené pupínky různě rozmístěné a hodně svědí. Žádné léky neberu ani nejsem nijak nemocná. Doktorka mi řekla že neví co to je a na kožní nebo alergologii mě můžou objednat až za dlouho. Můžete mi poradit co to může být a co s tím můžu dělat? Děkuji.

  Léčit cokoli konkrétního na dálku, aniž jste lékařem vyšetřena , je nesprávné a nemůžete čekat uspokojivou odpověď. Ve vašem případě se může jednat o kopřivku. Správně by vás měla zaléčit praktická lékařka, která nález viděla. V případě dlouhodobých potíží je nutné objednat se především na dermatologii.
  Jinak rovněž doporučuji vynechat z jídelníčku potraviny, které uvádí paní doktorka Viceníková.

  MUDr. Ester Seberová

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti