Husova 18, Plzeň
Alergologická ambulance

Umístění: Alergologická ambulance Dlouhodobé problémy s horními cestami dýchacími.

Perfektní přístup k pacientům. Opravdu důkladná kontrola. Lidský přístup a kvalitní vysvětlení. Spokojenost. Doporučuji se objednat.

Paní doktorka Seberová je velice ochotná, vyšetření je vždy důkladně provedeno a také veškerý postup léčby je pacientovi náležitě vysvětlen. Čekací doba je také přijatelná a sestřička je velmi milá. Nemohu si paní doktorku vynachválit, je to opravdu odbornice s lidským přístupem, která dokáže pacientům naslouchat.

Dostala jsem na paní doktorku doporučení a informaci, že přijímá i dětské pacienty. Po telefonu mě ale odměřená sestra rychle vyvedla z omylu. Potřebovala jsem pomoct ale nastalo zklamání .......

milá ,vstřícná lékařka

Na internetu jsem si přečetl dobré zkušenosti na paní MUDr. Šeberovou. Po domluvě se sestrou a celkem přijatelné době čekání, přišlo bohužel rozčarování. Při standardním vyšetření bych očekával odborný přístup, ale přijde mi docela neprofesionální, když lékař, pro snížení nákladů, používá na "odmaštění" pokožky u jedince citlivého na dráždivé chemické látky technický benzín namísto lékařského líhu a zvlášť, když se zabývá i ekzematickými potížemi. A po vyšetření a diagnóze, kterou by zvládl kdejaký průměrný lékař na alegologii, tam už nepůjdu. Nechápu to plýtvání chvály.

Paní doktorka je velice příjemná a ráda k ní chodím. Dříve jsem chodila do vojenské nemocnice, kde byla doktorka nepříjemná a několik let jsem užívala vakcíny, které nebyly zrovna nejlevnější. Když jsem přišla k paní Seberové, vakcíny již neberu, protože mi řekla, že jsou pro mě zbytečné, tak užívám sezóně jen kapky a jsem v pohodě.

Doporučuji, velice schopný alergolog.

Velice příjemná paní doktorka, poradí, dokáže se vžít do role pacienta, vše vysvětlí, názorně ukáže ... nelze než doporučit.

Velice šikovná a pracovitá lékařka, kam docházím s alergií už několik let a jsem s ní nad míru spokojen. Bohužel bere pacienty převážně na objednávku.

Příjemná paní doktorka s profesionálním přístupem.

3 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dostala jsem léky na HLO: Omeprazol mg -1-0-1, Frommilid 500mg 1-0-1, Entizol 250mg 1-0-2. Moje léky jsou Anopyrin a Ezetrol. Tato léčba byla určena na 7 dní. Po 6 dni jsem dostala alergickou reakci a 7 den jsem jela na pohotovost s rudými skvrnami v podpaží až k pasu a hůře se mi dýchalo. Dostala jsem injekci Solumedrol .v. + 1 amp Dithiadenu i.n. Druhý den ráno jsem jela na stejné injekce. Dnes , jsem se probudila v noci se silným svědění rukou a tak jsem si vzala jednu tabl. Dithiadenu. Ráno jsem se probudila s opuchlým červeným obličejem a bolestivým na dotek. Jela jsem k Mil. Bratřím, kde mě léčí HLO a pan doktor mi dal ještě Aerius. Mám si sehnat alergologa. Všichni mají plný stav a já mám obavy. Děkuji za odpověď.

Je mi líto, ale vaše potíže na dálku řešit nelze. jedná se zřejmě ( podle vašeho popisu) o alergickou reakci na léky. Musí vás zaléčit lékař. který vás na pohotovosti podrobně vyšetří, případně doporučí hospitalizaci

MUDr. Ester Seberová

• Dobrý den, několik dní mám na břiše a na zadech malé červené pupínky různě rozmístěné a hodně svědí. Žádné léky neberu ani nejsem nijak nemocná. Doktorka mi řekla že neví co to je a na kožní nebo alergologii mě můžou objednat až za dlouho. Můžete mi poradit co to může být a co s tím můžu dělat? Děkuji.

Léčit cokoli konkrétního na dálku, aniž jste lékařem vyšetřena , je nesprávné a nemůžete čekat uspokojivou odpověď. Ve vašem případě se může jednat o kopřivku. Správně by vás měla zaléčit praktická lékařka, která nález viděla. V případě dlouhodobých potíží je nutné objednat se především na dermatologii.
    Jinak rovněž doporučuji vynechat z jídelníčku potraviny, které uvádí paní doktorka Viceníková.

MUDr. Ester Seberová