MUDr. Emil Záhumenský

tř.T.Bati 5135, Zlín

Zobrazit ostatní profily diabetologů v okolí

Zobrazit ostatní profily diabetologů v okolí

Umístění: Interní a diabetologická ordinace Jiný

7let jsem měla nesnesitelné bolesti neuropatické nohy. Nikdo si s tím nevěděl rady.Na první konzultaci mi dal pan dr.Záhumenský naděj,kterou jsem už dávno ztratilai.Následovala 10ti denní léčba ve Zlíně,která předčila má ocekáváni.Sestřičky jsou laskavé a vstřícné a svým přístupem léčí nsten fyzické tělo,ale i psychyku. Pociťuji velikou úlevu,bolesti jsou daleko mirnější,prsty na noze jsou opět pohyblivé. Pan dr.mi všechno trpělivě a srozumitelně vysvětlil. Patří mu můj veliký dík,respekt a obdiv.

Umístění: Interní a diabetologická ordinace Nová léčba

Dobrý den. Pana doktora jsem našel na internetu podle recenzí. Léčím se s cukrovkou, vysokým tlakem a neuropatií. Zkusil jsem panu doktorovi napsat a pozval mne na konzultaci. Jsem z Krkonoš,ale i přesto jsem se rozjel do Zlína. Po počáteční konzultaci jsem dostal nabídku na léčení MDM metodou. Jsem sice konzervativní, ale řekl jsem si, že to zkusím. Podstoupil jsem desetidenní léčbu, dostal jsem jinou medikaci a vše se změnilo. Nyní jsem po léčbě týden doma a jen žasnu. Glikemie se mi zlepšuje o zhruba třetinu lépe. Mám hodnoty okolo 8 a před léčbou jsem měl okolo 11. Neuropatie se mi zlepšuje, začínám rozeznávat chlad a teplo na chodidlech a v dlaních se mi vrací cit. Nechci říkat, že to je zázrak, ale zlepšení mého stavu je tak markantní, že jsem se to rozhodl zveřejnit. Mě veliké poděkování panu doktorovi Záhumenskemu a celému personálu ordinace. Děkuji za osobní a profesionální přístup. S tím jsem se v posledních letech už nesetkával. Rudolf Mudroch, Trutnov

Umístění: Interní a diabetologická ordinace Silná cukrovka a poranění nohy mé sestry

Dozvěděl jsem se o panu Mudr.Záhumenském od své známé a přesto že to k němu máme 400km tak jsem ho kontaktoval a sestra k němu dojíždí dodnes.Moje sestra má silnou cukrovku a poranila si nohu a poranění se pořád zhoršovalo a nikde si nevěděli rady.Po pár návštěvách u pana doktora Záhumenského a jeho léčbě je sestra na tom po všech stránkách ne o 100% ale o 1000% lépe než byla a poranění je ze 70% zahojeno.Všem kteří potřebují pomoc v oboru pana doktora jednoznačně doporučuji a smekám před jeho znalostmi a profesionálním přístupem jeho personálu. Pavel S ze Šumavy

Přišel jsem do ordinace jako člověk kterému kvůli cukrovkářským komplikacím chtějí nemocniční chirurgové v čase tohoto týdne uřezat zanícený palec („Buhužel pane na 90% o ten palec přijdete..") a v ordinaci pana doktora Záhumenského jsem se dozvěděl „Ten palec s pravděpodobností hraničící z jistotou protentokrát zachráníme.." Stačilo pořídit si dlahu, nosit ji, a v domácím prostředí provádět samo-ošetřování. V ordinaci jsem kolem sebe viděl mnoho těžkých případů, které jsou místo okamžitých amputací s mírným úspěchem léčeny, prostě takový návrat k humánní laskavé léčbě v době kdy vítězí chirurgické inženýrství.. Návštěva ordinace pana doktora Záhumenského stojí v naší zoufalé cukrovkářské situaci určitě za pokus, mohu vřele doporučit.