tř.T.Bati 5135, Zlín
Interní a diabetologická ordinace (mapa)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR
Krátká 798, Valašské Klobouky
Valašskokloboucká poliklinika (mapa)

Umístění: Interní a diabetologická ordinace Silná cukrovka a poranění nohy mé sestry

Dozvěděl jsem se o panu Mudr.Záhumenském od své známé a přesto že to k němu máme 400km tak jsem ho kontaktoval a sestra k němu dojíždí dodnes.Moje sestra má silnou cukrovku a poranila si nohu a poranění se pořád zhoršovalo a nikde si nevěděli rady.Po pár návštěvách u pana doktora Záhumenského a jeho léčbě je sestra na tom po všech stránkách ne o 100% ale o 1000% lépe než byla a poranění je ze 70% zahojeno.Všem kteří potřebují pomoc v oboru pana doktora jednoznačně doporučuji a smekám před jeho znalostmi a profesionálním přístupem jeho personálu. Pavel S ze Šumavy

Přišel jsem do ordinace jako člověk kterému kvůli cukrovkářským komplikacím chtějí nemocniční chirurgové v čase tohoto týdne uřezat zanícený palec („Buhužel pane na 90% o ten palec přijdete..") a v ordinaci pana doktora Záhumenského jsem se dozvěděl „Ten palec s pravděpodobností hraničící z jistotou protentokrát zachráníme.." Stačilo pořídit si dlahu, nosit ji, a v domácím prostředí provádět samo-ošetřování. V ordinaci jsem kolem sebe viděl mnoho těžkých případů, které jsou místo okamžitých amputací s mírným úspěchem léčeny, prostě takový návrat k humánní laskavé léčbě v době kdy vítězí chirurgické inženýrství.. Návštěva ordinace pana doktora Záhumenského stojí v naší zoufalé cukrovkářské situaci určitě za pokus, mohu vřele doporučit.