MUDr. Eliška Szeligová

Zubař Více

Těrlicko 1 adresa

Dr.Chrobočková&Szeligová s.r.o.,stomat
Horní Těrlicko 421, Těrlicko

A vidím, že opět nějaký impotent ze zastupitelstva obce Těrlicko, který se chce před volbama zvýraznit. Tak pokud by si někdo nechtěl osobně řešit svoje mindráky, tak by tady výše zmíněnou Paní doktorku vůbec nevložil a neotíral se o ní. Záměrně uvádím Paní s velkým P. Protože je to osoba, která v lékařském oboru něco dokázala, patří k několika málo lékařům na severní Moravě, která má všechny atestace s způsobilosti ke stomatologii a né jen licenti. Jo a když někdo není spokojený, tak by si mohl třeba zajít do Prahy a nechat si tam uděla jednu plombu za 15000Kč. Což je běžná cena. Můj názor je ten, že Paní doktorka se skvělá, ošetřuje rychle a s minimální bolestí. A když se to někomu nelíbí, tak at jde k jinému zubaři. To je takový kolorit zkurvenohé českého národa, bandy simulantu a lenochu, ze zálohy na někoho útočit a špinit. Jen do toho ubožáci. Hura hura. Jo a Paní doktorka z vysoka sere na tento web, když jsem se jí ptal, zda ví, že existují tyto stránky, tak vůbec o tom neví, že existují. :-)
Jo a ještě jedna věc, evidentě jsem se trefil s tím impotentem, protože tady na tuto lékařku píše negativní hodnocení jen jedna a tatáž osoba. Gratuluji, v léčbě impotence doporučuji clavin - volně prodejný nebo viagru, pokdu ovšem na ní máte dost peněz. Míru zdar.

Já jsem k paním doktorkám přešla od jiného zubaře s celou svou rodinou. Jsme všichni velmi spokojeni. Doporučuji

Rychlá, spolehlivá, levná, určitě k ní přehlásím zbytek rodiny.

Akutně jsem potřebovala ošetřit a jaké bylo mé překvapení, že paní doktorka Szeligová me nejenomže vyšetřila a ošetřila po své pracovní době, ale dokonce mě odvezla i do Karviné na další vyšetření. To by se v Praze, kde jsem studovala nikdy nemohlo stát. Tam jsou čekací doby půl roku a to i kdybyste měli lézt po zdi. Jsem překvapená vstřícností a laskavostí. Vřele doporučuji !

Spolehlivé a hodné zubařky, k valiltní péče, promby nevypadávají.

Začala jsem chodit k paní doktorce Szeligové a byla jsem spokojená velmi a pokaždé. Nyní se střídají v péči o mě s paní doktorkou Chrobočkovou a vřele doporučuji i ji. Nejenom, že obě lékařky doporučuji na této stránce, ale už jsem se v jejich ordinaci přimlouvala za řadu mých kolegů a rodinných příslušníků, aby mohli být přijati k ošetření u těchto lékařek.

Obě jsou skvělé zubařky. Doporučuji.

J8 jsem také nová pacientka, k paní doktorce mě doporučila přítelkyně. Jsem velmi spokojená

Jsem novým pacientem této ordinace a vyhledala jsem je na doporučení své přítelkyně. Jsem opravdu velmi spokojená. Obě paní doktorky jsou vlídné, trpělivé, poradí nejen se zuby samotnými, ale podají i komplexní rady pro celkové ozdravení organismu. Určitě jsem velmi spokojena a hodnotím, jak paní doktorku Szeligovou, tak paní doktorku Chrobočkou jako opravdu nejlepší, co jsem kdy poznala.

Přikláním se k hodnocení, že skutečně jak paní dr. Szeligová, tak její dcerka dr. Chrobočková nezdírají pacienty, jako ostatní zubaři, jak jsem měla, bohužel, tu "čest" u jiných zubařů, kam chodili moji rodinní příslušníci. Ordinace těchto paní doktorek má vynikající pověst, jak odbornou, tak hluboce lidskou. Proto ze srdce doporučuji