Oční ordinace
Komenského 1429, Náchod

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Paní doktorka je po profesní stránce velice dobrá, nemůžu si stěžovat, ale někdy by mohla zvýšit tempo, kolikrát na chodbě člověk slyší jak utíká čas mluvením o soukromí pacienta, které kolikrát trvá až půl hodiny:-)

Výborná je slabé slovo

Vždy dobře poradí a pomůže,má lidský přístup k pacientům což u většiny lékařů chybí.

Velmi spokojeni

Žádný zázrak

Paní doktorka je šikovná na ruce.Pravda je,že hodně mluví a svěřuje se spíše ona o svých problémech.Je to taková náchodská kronikářka.Ta ví o lidech všechno a jen drbe a drbe.O očích vám moc neřekne,ale strávíte tam půl hodiny.Paní doktorka je odborník,ale musí si uvědomit,že na její drbání nikdo není zvědavý a v čekárně čeká spoustu dalších objednaných pacientů.

S paní doktorkou jsem moc spokojená, je to fajn ženská, která dokáže poradit nejen s očima, ale vyslechne si i jiná trápení, která člověk občas má. Cítím se u ní vítaná, což nemohu říci o každém lékaři. Moc děkuju, paní doktorko.

Byla jsem moc spokojena.

Prostě špica!!

Paní doktorka upovídaná sice je, ale zase strašně moc příjemná. Kdykoliv jsem se zastavil, našla si na mě čas a ochotně pomohla a poradila s čímkoliv jsem potřeboval. Myslím že je to skvělá lékařka.