Privátní otorinolaryngolog
nám. Dr. M. Horákové 8, Karlovy Vary

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

• otorinolaryngologie

Umístění: Privátní otorinolaryngolog Jiný

Silný zánět ucha na který trpím tak 1x - 2x ročně. Mám vyzkoušené kapky, které mi předepisoval jiný lékař a o které jsem požádal také MUDr. Chalupovou. Odmítla mi je předepsat a místo nich jsem dostal recept na oční kapky za 160,- Kč, které na tento zánět vůbec neučinkovaly. Ani druhý den, když jsem chtěl reklamovat léčbu po šílené noci plné bolesti a horečky mi tyto mnou navrhované funkční kapky neposkytla, zřejmě by z nich neměla žádný profit. Musel jsem proto podstoupit návštěvu jiné ORL ordinace, kde mi bylo vyhověno a bolest odezněla po několika hodinách.
Její sebestředná konfliktní sestra pí. Špinarová, to byl další článek k tomuto vyjádření. Již vím, že tuto ordinaci nikdy nenavštívím.

K paní doktorce jsem šel, protože jsem měl vleklý problém, který už vyžadoval řešení. Nevěděl jsem o žádném ORL specialistovi, tak jsem dal na doporučení příbuzné. Telefonické objednání bylo bez problémů, sestře jsem stručně nastínil problém, objednání do týdne.
Do ordinace jsem vstupoval přesně v objadnaný čas, setra byla příjemná. Přístup paní doktorky předčil veškerá očekávání, usměvavá milá paní, která rychle diagnostikovala problém, navrhla řešení i vysvětlila vše okolo operačního zákroku, navrhla i nemocnici s příslušnou specializací.
Dnes jsem zdráv a velmi spokojen. Můžu jen chválit.

Chodím k paní doktorce několik let a mohu ji jen doporučit. Je velmi milá a příjemná, k pacientům má velmi dobrý přístup

Byla jsem u paní doktorky několikrát, ona je velice příjemná, ochotná, kamarádská. Ovšem její sestra je nepříjemná, až arogantní. Bohužel to není názor jen můj, ale i mých známých, kteří ordinaci také navštívili.

S touto pí.Dr.jsem přišel do styku pouze 2x.Max.příjemná,usměvavá dáma,která pacienta zbaví obav z vyšetření už jen svým jednáním a vystupováním.Obornost posoudit neumím,osobně jsem byl velmi spokojen.

Velmi příjemná a usměvavá paní doktorka. Výborný odborník na svém místě.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

už mě pár měsíců trápí tep v levém uchu synchronní s tepem srdce. V normální poloze nic neslyším. Jen pokud se například ohnu, zakloním hodně hlavu, otočím hlavu, udělám prudký pohyb.Tak po určité době to začne tepat. V rovné poloze to vymizí. Zkoušel sem si v normální poloze stlačit krk a trochu sem to cítil, po uvolnění tep opět zmizel.
Poslední dobou mi přijde, že mám tuhý krk, hlavně na levé straně (nemůžu hlavu na stranu úplně ohnout) a cítím bolest při zaklonění hlavy, nemůže to mít něco společného?
Byl sem párkrát na masáži a vždycky se mi to zlepšilo, ale ne úplně.

Děkuji za odpověď.

Podle Vámi popisovaných potíží se velice pravděpodobně na tepavém šelestu podílí nějaký problém s krční páteří, která bývá často jako příčina ušních šelestů, zejména těch tepavých, synchronních s tepovou frekvencí srdce.
Doporučila bych vyšetření krční páteře včetně rentgenu , cílenou rehabilitaci a pravidelné cvičení na krční páteř. V případě zhoršeného sluchu samozřejmě i ORL vyšetření.

MUDr. Eliška Chalupová