Adresa

Privátní otorinolaryngolog
nám. Dr. M. Horákové 8, Karlovy Vary

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

Specializace

  • otorinolaryngologie

6 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Umístění: Privátní otorinolaryngolog Jiný

Silný zánět ucha na který trpím tak 1x - 2x ročně. Mám vyzkoušené kapky, které mi předepisoval jiný lékař a o které jsem požádal také MUDr. Chalupovou. Odmítla mi je předepsat a místo nich jsem dostal recept na oční kapky za 160,- Kč, které na tento zánět vůbec neučinkovaly. Ani druhý den, když jsem chtěl reklamovat léčbu po šílené noci plné bolesti a horečky mi tyto mnou navrhované funkční kapky neposkytla, zřejmě by z nich neměla žádný profit. Musel jsem proto podstoupit návštěvu jiné ORL ordinace, kde mi bylo vyhověno a bolest odezněla po několika hodinách.
Její sebestředná konfliktní sestra pí. Špinarová, to byl další článek k tomuto vyjádření. Již vím, že tuto ordinaci nikdy nenavštívím.

J
Ověřený profil

K paní doktorce jsem šel, protože jsem měl vleklý problém, který už vyžadoval řešení. Nevěděl jsem o žádném ORL specialistovi, tak jsem dal na doporučení příbuzné. Telefonické objednání bylo bez problémů, sestře jsem stručně nastínil problém, objednání do týdne.
Do ordinace jsem vstupoval přesně v objadnaný čas, setra byla příjemná. Přístup paní doktorky předčil veškerá očekávání, usměvavá milá paní, která rychle diagnostikovala problém, navrhla řešení i vysvětlila vše okolo operačního zákroku, navrhla i nemocnici s příslušnou specializací.
Dnes jsem zdráv a velmi spokojen. Můžu jen chválit.

J
Ověřený profil

Chodím k paní doktorce několik let a mohu ji jen doporučit. Je velmi milá a příjemná, k pacientům má velmi dobrý přístup


V

Byla jsem u paní doktorky několikrát, ona je velice příjemná, ochotná, kamarádská. Ovšem její sestra je nepříjemná, až arogantní. Bohužel to není názor jen můj, ale i mých známých, kteří ordinaci také navštívili.


N
Ověřený profil

S touto pí.Dr.jsem přišel do styku pouze 2x.Max.příjemná,usměvavá dáma,která pacienta zbaví obav z vyšetření už jen svým jednáním a vystupováním.Obornost posoudit neumím,osobně jsem byl velmi spokojen.


I

Velmi příjemná a usměvavá paní doktorka. Výborný odborník na svém místě.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den,
už mě pár měsíců trápí tep v levém uchu synchronní s tepem srdce. V normální poloze nic neslyším. Jen pokud se například ohnu, zakloním hodně hlavu, otočím hlavu, udělám prudký pohyb.Tak po určité době to začne tepat. V rovné poloze to vymizí. Zkoušel sem si v normální poloze stlačit krk a trochu sem to cítil, po uvolnění tep opět zmizel.
Poslední dobou mi přijde, že mám tuhý krk, hlavně na levé straně (nemůžu hlavu na stranu úplně ohnout) a cítím bolest při zaklonění hlavy, nemůže to mít něco společného?
Byl sem párkrát na masáži a vždycky se mi to zlepšilo, ale ne úplně.

Děkuji za odpověď.

Podle Vámi popisovaných potíží se velice pravděpodobně na tepavém šelestu podílí nějaký problém s krční páteří, která bývá často jako příčina ušních šelestů, zejména těch tepavých, synchronních s tepovou frekvencí srdce.
Doporučila bych vyšetření krční páteře včetně rentgenu , cílenou rehabilitaci a pravidelné cvičení na krční páteř. V případě zhoršeného sluchu samozřejmě i ORL vyšetření.

MUDr. Eliška Chalupová

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.