MUDr.

Eliška Chalupová

Otorinolaryngolog

Kontaktní informace

• J

K paní doktorce jsem šel, protože jsem měl vleklý problém, který už vyžadoval řešení. Nevěděl jsem o žádném ORL specialistovi, tak jsem dal na doporučení příbuzné. Telefonické objednání bylo bez problémů, sestře jsem stručně nastínil problém, objednání do týdne.
    Do ordinace jsem vstupoval přesně v objadnaný čas, setra byla příjemná. Přístup paní doktorky předčil veškerá očekávání, usměvavá milá paní, která rychle diagnostikovala problém, navrhla řešení i vysvětlila vše okolo operačního zákroku, navrhla i nemocnici s příslušnou specializací.
    Dnes jsem zdráv a velmi spokojen. Můžu jen chválit.

• Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• J

Dnes jsem zdráv a velmi spokojen. Můžu jen chválit.

• J

Chodím k paní doktorce několik let a mohu ji jen doporučit. Je velmi milá a příjemná, k pacientům má velmi dobrý přístup

• V

Byla jsem u paní doktorky několikrát, ona je velice příjemná, ochotná, kamarádská. Ovšem její sestra je nepříjemná, až arogantní. Bohužel to není názor jen můj, ale i mých známých, kteří ordinaci také navštívili.

• N

S touto pí.Dr.jsem přišel do styku pouze 2x.Max.příjemná,usměvavá dáma,která pacienta zbaví obav z vyšetření už jen svým jednáním a vystupováním.Obornost posoudit neumím,osobně jsem byl velmi spokojen.

• I

Velmi příjemná a usměvavá paní doktorka. Výborný odborník na svém místě.