nám. Dr. M. Horákové 8, Karlovy Vary
Privátní otorinolaryngolog (mapa)

Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

K paní doktorce jsem šel, protože jsem měl vleklý problém, který už vyžadoval řešení. Nevěděl jsem o žádném ORL specialistovi, tak jsem dal na doporučení příbuzné. Telefonické objednání bylo bez problémů, sestře jsem stručně nastínil problém, objednání do týdne.
Do ordinace jsem vstupoval přesně v objadnaný čas, setra byla příjemná. Přístup paní doktorky předčil veškerá očekávání, usměvavá milá paní, která rychle diagnostikovala problém, navrhla řešení i vysvětlila vše okolo operačního zákroku, navrhla i nemocnici s příslušnou specializací.
Dnes jsem zdráv a velmi spokojen. Můžu jen chválit.

Chodím k paní doktorce několik let a mohu ji jen doporučit. Je velmi milá a příjemná, k pacientům má velmi dobrý přístup

Byla jsem u paní doktorky několikrát, ona je velice příjemná, ochotná, kamarádská. Ovšem její sestra je nepříjemná, až arogantní. Bohužel to není názor jen můj, ale i mých známých, kteří ordinaci také navštívili.

S touto pí.Dr.jsem přišel do styku pouze 2x.Max.příjemná,usměvavá dáma,která pacienta zbaví obav z vyšetření už jen svým jednáním a vystupováním.Obornost posoudit neumím,osobně jsem byl velmi spokojen.

Velmi příjemná a usměvavá paní doktorka. Výborný odborník na svém místě.

Dnes jsem zdráv a velmi spokojen. Můžu jen chválit.

Velmi příjemná a usměvavá paní doktorka. Výborný odborník na svém místě.

• otorinolaryngologie