Praktický lékař pro děti a dorost
Sušilova 171, Litovel

paní doktorka E.Vacová je pro děti milá a hodná teta, stejně jako její sestřičky. Vždy své malé pacienty přivítá s úsměvem a láskou a nikdy neodmítne pomoc mimo ordinační dobu. Nikdy jsme nezažili pocit, že obtěžujeme a neznáme špatnou náladu v ordinaci. Paní doktorko, děkujeme Vám za všechnu Vaši laskavost a péči, za Váš úsměv a vlídné slovo, za Vaši pomoc a pochopení. Máme Vás rádi! Věra Vogelová

Paní doktorka je velmi příjemná i sestřička a moc nám pomohla a radši píše něco na přírodní bázi než samou chemii zastupovali naši dětskou doktorku a po třech měsících k ní s malým přejdem moc super a dobře poradí mohu jen doporučit

rádi k ní chodíme

Chtěla bych touto cestou paní doktorce poděkovat ,,Děkuji,že jste taková jaká jste - miloučká a hodná,, Jste člověkem i lekářem na správném místě a jsem ráda,že se synem chodím právě k Vám. V prvních měsících měl syn komplikace,které byly nelehké jak pro něj tak pro nás rodiče. Ovšem Díky Vaši podpoře a ochotě jsme to zvládli a syn přes všechna vyštření je zdraví a já každý den děkuji za to,že ho máme:-)Děkuji za Vaše rady,pochopení a Vaši podporu !!! Tímto děkuji i sestřičce, která je jedinečná a i ji děkuji za její rady a pochopení!!!!Všem vás doporučuji jste báječná DVOJKA.

velmi dobrá lékařka

Lepšího dětského doktora v Litovli není...jsme s paní doktorkou i sestřičkou moc spokojeni. A jsem ráda že mě se vším vždy hned seznámí a pošle tam kam potřebuji.

Lepší pediatričku v Litovli nenajdete!!! Skvělá doktorka a skvělá sestřička..DOPORUČUJI!!!

C

Velmi dobrá paní doktorka a u ní je i vemi dobrá sestřička. Obě jsou velmi hodné na děti, maminky, i tatínky. A po odborné stránce jí nelze absolutně nic vytknout. Dětem skutečně dobře rozumí. Vše nám vysvětlí. Dopředu a s předstihem nás informuje o všelijakých možnostech pro děti, očkováních a podobně. Pokud jdeme na kontrolu sama nás zve v době, kdy není čekárna plná nemocných dětí. My jsme naprosto spokojení.

Velmi dobrá a zkušená lékařka. Zkutečný odborník ve svém oboru