Adresa

Ordinace
Zalužanského 1192/15, Nový Jičín

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily hematologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

11 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Umístění: jiné místo Jiný

Profesionál, špička v oboru, fantastický člověk !!!!!!

D
Ověřený profil
Umístění: jiné místo Jiný

Za celý život jsem se nesetkal z lepším lékařem, Manželka se léčí u paní doktorky, a je velmi spokojena, výborný specialista. Laskavá, vysvětlí vše, poradí, dokonalí lidský přístup jaký by měl mít každý lékař. Škoda že není takovích lékařů více! I sestřička je hodná. Přejeme paní doktorce hodně pracovního úspěchu, zdraví a pohody.

R
Umístění: Ordinace Jiný

Úžasný člověk,lidský přístup,lékař,který rozumí své práci.Boží.Více takových lékařů.Sestřičky taky super.


Ověřený profil

Musím souhlasit!Paní doktorka je opravdu s velkým "M",tedy člověk na pravém místě při výběru svého povolání.Svou práci dělá zodpovědně a hlavně s lidským přístupem,kdy jsem nezažila při mých návštěvách sebemenší nepříjemný pocit.Ba naopak,co nechtěli v mém případě řešit lékaři tím pověřeni,byla to právě ona kdo mi pomohl a za to ji děkuji z celého srdce!!!!!!


M
Ověřený profil

Profesionál na pravém místě, navíc s velmi lidským přístupem. Více takových lékařů. Setkala jsem se s ní na pohotovosti v Ostravě.


Z
Ověřený profil

Žaneta71
Paní doktorka je skvělá.Byla jsem poprvé na hematologii, nevěděla jsem přesně co mne čeká.Tato paní doktorka si mne vzala do ordinace a probraly jsme vše co je nutné k mé nemoci.Odcházela jsem s pocitem že jsem si VELICE DOBŘE vybrala.Mohu paní doktorku doporučit všem,vše skvěle vysvětlí,má lidský přístup a člověk má pocit že jí může vše říct.Paní doktorka má i super sestry,jsou příjemné.Opravdu můžu jen velice kladně hodnotit hematologii v Ostravě-Vítkovicích


A
Ověřený profil

A.T., O.-Poruba

K paní doktorce se mohu vyjádřit jedině kladně, je velmi slušná, lidsky milá se zájmem o pacienta komplexně. Já jsem s léčbou i vystupováním paní doktorky spokojená. Příjemné vystupování nechybí ani sestrám.


S
Ověřený profil

Dobrý den,
paní doktorce uděluji hodnocení jedničku s hvězdičkou. K paní doktorce jsem se dostala po trombóze a plicní embolii, bylo mi udělán genetický test, kde se potvrdila Leidenská mutace. Doteď jsem v její péči, takový perfektní lidský přístup, pochopení a vysvětlení, a jak paní pode mnou píše ,,babských rad,, které Vám pomohou. Dělá vyšetření nad rámec svých možností. Paní doktora je na SVÉM MÍSTĚ. Děkuji moc za pomoc.
Sylva Kučerová


7
Ověřený profil

Dnes jsem byla u paní doktorky, musím ji dát kladné hodnocení, je užasná nejen jako lékař,ale hlavně jako člověk.Je velmi milá a příjemná, vysvětlí vše dokonale.Děkuji Vám co pro nás děláte.


A
Ověřený profil

Přišla jsem k paní doktorce a ona se ptá , jak se cítíte? a já nato dobře a ona tak co tu děláte ? Říkám ji přečtěte si lékařský nález . Neudělala na mě vůbec dobrý dojem .

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu