Zalužanského 1192/15, Nový Jičín

Zobrazit ostatní profily hematologů v okolí

Profesionál, špička v oboru, fantastický člověk !!!!!!

Za celý život jsem se nesetkal z lepším lékařem, Manželka se léčí u paní doktorky, a je velmi spokojena, výborný specialista. Laskavá, vysvětlí vše, poradí, dokonalí lidský přístup jaký by měl mít každý lékař. Škoda že není takovích lékařů více! I sestřička je hodná. Přejeme paní doktorce hodně pracovního úspěchu, zdraví a pohody.

Umístění: Ordinace Jiný

Úžasný člověk,lidský přístup,lékař,který rozumí své práci.Boží.Více takových lékařů.Sestřičky taky super.

Musím souhlasit!Paní doktorka je opravdu s velkým "M",tedy člověk na pravém místě při výběru svého povolání.Svou práci dělá zodpovědně a hlavně s lidským přístupem,kdy jsem nezažila při mých návštěvách sebemenší nepříjemný pocit.Ba naopak,co nechtěli v mém případě řešit lékaři tím pověřeni,byla to právě ona kdo mi pomohl a za to ji děkuji z celého srdce!!!!!!

Profesionál na pravém místě, navíc s velmi lidským přístupem. Více takových lékařů. Setkala jsem se s ní na pohotovosti v Ostravě.

Žaneta71
Paní doktorka je skvělá.Byla jsem poprvé na hematologii, nevěděla jsem přesně co mne čeká.Tato paní doktorka si mne vzala do ordinace a probraly jsme vše co je nutné k mé nemoci.Odcházela jsem s pocitem že jsem si VELICE DOBŘE vybrala.Mohu paní doktorku doporučit všem,vše skvěle vysvětlí,má lidský přístup a člověk má pocit že jí může vše říct.Paní doktorka má i super sestry,jsou příjemné.Opravdu můžu jen velice kladně hodnotit hematologii v Ostravě-Vítkovicích

A.T., O.-Poruba

K paní doktorce se mohu vyjádřit jedině kladně, je velmi slušná, lidsky milá se zájmem o pacienta komplexně. Já jsem s léčbou i vystupováním paní doktorky spokojená. Příjemné vystupování nechybí ani sestrám.

paní doktorce uděluji hodnocení jedničku s hvězdičkou. K paní doktorce jsem se dostala po trombóze a plicní embolii, bylo mi udělán genetický test, kde se potvrdila Leidenská mutace. Doteď jsem v její péči, takový perfektní lidský přístup, pochopení a vysvětlení, a jak paní pode mnou píše ,,babských rad,, které Vám pomohou. Dělá vyšetření nad rámec svých možností. Paní doktora je na SVÉM MÍSTĚ. Děkuji moc za pomoc.
Sylva Kučerová

Dnes jsem byla u paní doktorky, musím ji dát kladné hodnocení, je užasná nejen jako lékař,ale hlavně jako člověk.Je velmi milá a příjemná, vysvětlí vše dokonale.Děkuji Vám co pro nás děláte.

Přišla jsem k paní doktorce a ona se ptá , jak se cítíte? a já nato dobře a ona tak co tu děláte ? Říkám ji přečtěte si lékařský nález . Neudělala na mě vůbec dobrý dojem .