Eduard Matějka, ortodontista Most

MUDr. Eduard Matějka

Ortodontista

Zdeňka Fibicha 2866/62, Most
Ortodoncie, zubní laboratoř

Zobrazit ostatní profily ortodontistů v okolí

Umístění: Ortodoncie, zubní laboratoř

Ordinaci jsem navštívila poprvé před 2 lety. Byly mi nasazeny rovnátka na pevno. Když mi je pan doktor nasazoval, bylo mi řečeno, že po 1,5 roce nebo po 2 letech budou dole. Přesně tak tomu i bylo. Po 1,5 roce mi byl sejmutý aparátek na spodním patře a po 2 letech na vrchním. Zuby krásně srovnané a na přístup sestřiček ani pana doktora si stěžovat nemůžu. Je třeba dodržovat ústní hygienu a ostatní doporučení. Přeci jenom, děláme to sami pro sebe. Jediná hvězdička v hodnocení dolu, je z důvodu čekací doby na kontroly. Z důvodu negativních ohlasů lidí kolem, jsem se bála, ale po své vlastní zkušenosti určitě doporučuji. :)

Pan doktor je nehygienicky, nepouziva rukavice a kdyz uz je ma, tak je nemění, sestry arogantní. Účtují si nesmyslné částky a kdyz se zeptáte, akorat dostanete vynadáno. Pečlivě si schovavejte stvrzenky, já letos doplacim za sundání rovnatek pres 3tisíce z důvodu malé zálohy tj. 4000 přitom jsme na začátku léčby platili 10tis. Bohužel jsme ztratili stvrzenku. Pěkný den

Š

Pan doktor je nehygienicky nepoužívá rukavice.
Necitlivým způsobem ošetřuje.
Už mám týden po delani rovnatek a porad to bolí (rovnátka mám dyl a nikdy to tak nebolelo)
Nedoporučují

Chodíme k němu 7 let a s dcerou které bude v květnu 15 let neudělal žádný pokrok. Za těch 7 let jí jen poslal vytrhnout 2 zuby a pořád jen řeči okolo. Všichni ostatní doktoři z jeho branže jsou podle něj 0, jak mi vyznělo. Sestry arogantní , včera jsme u něj byli naposled a už si to vyřizuji jinde . Jsem rád že už k němu nemusíme, stálo mě to akorát prachy, čas a nervy .

Spokojenost, pan doktor milý a vše vysvětlí, pak už záleží na každém, jak a co dodržuje.Syn už je bez rovnátek a zuby srovnaný.

S panem doktorem jsem naprosto spokojený, opravil to, co jiný zanedbal. Sestřičky i pan doktor jsou fajn. Jen je třeba dbát na hygienu. Děkuji a doporučuji.

To bych si ty zuby raději sama vytrhala, než abych ho opět navštívila :D

Rovnátka jsem u pana Matějky měla před 6 lety, po roce a půl nošení rovnátek a roce nošení té plastové krytky, se mi zuby opět zkřivily. Něco přes deset tisíc vyhozených z okna. Sestřičky arogantní a nepříjemné při každé návštěvě jak na mě, tak na ostatní pacienty. Pamatuji si, že pouze jedna sestřička byla milá. Nikomu nedoporučuji.
Teď jsem se konečně odhodlala opět něco se zuby udělat a proto jsem začala chodit k paní doktorce Musilové v Chomutově a zatím ji nemůžu vynachválit.

Nikdy více.

Po několika letech sundavacích i pevných rovnátek jsem se rozhodnul si je nechat sundat, i kdyz spodni zuby nemam srovnane. Rovnatka na noc byly spatne udelany a aby sedly - doslova vytlacena dira do dasne..
Pevna rovnatka - na kontrolach vzdycky odsouval lepeni ulomenych zamecku, coz logicky vedlo k dalsimu ulomovani zamecku.. Aneb kazdou kontrolu jsem mel o zamecek min a vzdycky to nevadilo, dokud mi jich nechybelo pet. To pak byla moje chyba. Vidím to na hrabani penez - vic zamecku ulomenych = vic penez pro pana doktora.

Hygiena otresna. Nezapomenu, kdyz se mi pan doktor chtel hrabat v hube v tech samych rukavich co holce na vedlejsim kresle. O nejakem umyti nemohla byt rec.

Sestricky s prominutim snad sezraly salamounovo ho*no, takovou aroganci jen tak neuvidite.

Dávám neutrální... Protože!
V našem městě máme ortodontistku a u té jsem čekala 2 roky, abych mohla mít rovnátka. Nedala mi je ani po půlce roku a to můj zubař říkal, že je nejvyšší čas je nandat. Ovšem dva názory, že..
Sestřenka jezdila k panu Matějkovi a já jednoho dne jela s nimi, tam mi řekl, že je opravdu nejvyšší čas je nandat a že kdyby je měla už před 2 lety, stačily by nandavací rovnátka na noc!! Po půl roce jsem měla už rovnátka napevno nahoře i dole. :) V celku spokojená, ale bolelo to jako čert. :X
Nyní je mám 3/4 roku a štvou mě u pana doktora 2 sestřičky. Chovají se ke mně arogantně a urážejí i ostatní pacienty... Asi by měly pochopit, že to jsou ony, které mají na to vystudovanou školu, nikoli my, žáci středních a základních škol!
Pan doktor se mi nelíbí v tom, že si řeší osobní a lékařské problémy najednou. I některé sestry volají jeho manželce, že ji dnes nevyzvedne.
Je si s sebou moc jistý a když něco uděláte špatně, slyšíte to ještě hodně dlouho. ;)
Doporučuji s tím, že musíte být odolní různým připomínkám! :)