Brandlova 48/5, České Budějovice
Ordinace (mapa)

Matice školské 1786/17, České Budějovice
Poliklinika Medipont s.r.o.- EUROCLINICUM a.s. (mapa)

Umístění: Poliklinika Medipont s.r.o.- EUROCLINICUM a.s. Kpanu doktorovy jsem přišel jako pacient po operaci zhoubného rakovinového nádoru.

Velmi milý a přístupný člověk,dokáže rozptýlit Vaše chmurné myšlenky co se týká Vaší nemoci.Lékař odborník na svém místě.Vřele doporučuju jako profesionála.Já osobně jsem rád,že si mně pan doktor přibral jako svého pacienta.

Velmi výborný lékař a člověk, takových, jako je on, by mělo být více. Je vstřícný, ochotný, komunikativní, všechno pečlivě vysvětlí, má v sobě dar lidi uklidňovat.
Předchozí lékař na jeho místě byl jeho pravý opak. Jsem moc ráda, že k panu doktorovi mohu chodit a že je vždy příjemně naladěn, i když má velké množství pacientů. Srovnat ho mohu jedině snad s mým gynekologem MUDr. Velemínským - oba jsou to muži na svém místě. Lidští a skvělí odborníci !!!!!

Pečlivý, zodpovědný, doporučuji

Pana doktora si velmi vážím. I přes své mládí je odborník a své práci rozumí, je vlídný a dovede pacienta uklidnit a poradit. Je to lékař v oboru na svém místě.

Pečlivý, zodpovědný, vysoký odbornost

Nejlepší lékař ve svém oboru. Velmi milý, sympatický a vstřícný. Mohu jen doporučit

X

Skvělý lékař s profesionálním jednáním.

Skvělý lékař a člověk.K pacientům je vstřícný a taktní,snaží se vždy pomoci a vždy jedná ve prospěch pacienta.

je to skvělý lékař

Skvělý lékař- (odborník, člověk)vstřícný ke všem , kdo se na něho obrátí o radu se svým zdravotním problém,ale i s problémy jiných. Při komunikaci , kterou mistrně zvládá bez rozdílu věku, vzdělání,vás opouští strach a nedůvěra.Kéž by takových bylo více.
Po rozhovoru s panem Dr. Hájkem,má člověk pocit, že jde řešit i neřešitelné.
Nemá široko , daleko konkurenci.