Parodent - Centrum zubní péče MUDr. Edita Dúbravská
Londýnská 2209/58, Praha

Zobrazit ostatní profily parodontologů v okolí

Umístění: Parodent - Centrum zubní péče MUDr. Edita Dúbravská pokročilá paradentóza

Po celoživotním trápení se záněty dásní a úporné paradentóze se podařilo nemoc zcela zastavit a poprvé po 40ti letech nedochází ke krvácení dásní, bolesti krčků a jiným" lahůdkám". Považuji to za zázrak a jsem vděčná, že jsem se do péče k paní doktorce dostala.

Umístění: Parodent - Centrum zubní péče MUDr. Edita Dúbravská Dentalni hygiena

Koukam do VZP a jen tak zpetne vidim, ze v roce 2015, kdy me kamaradka pozvala do podniku teto pani doktorky (nevim, jestli je to stale ta stejna provozovna, co je zde), nechat si udelat zubni hygienu zdarma novou hygienistkou, aby si ji tak vyzkouseli, ze si na me pani doktorka cely zakrok vykazala za cca 1000 kc, ktere normalne hygienistce (jine) platim. Takze ne uplne zdarma, a to za sluzby zkuseneho odbornika a ne studentky na vyzkouseni. Mohlo by mi to byt jedno, kdyz to za me platila pojistovna a ne ja sam, ale nemam rad krive jednani. O zadnem vyuctovani pres pojistovnu totiz nebyla rec. Zaznam o leceni parodontu, kterym netrpim, taky nemusi byt v budoucnu vyhodny (po zkusenostech s pojistovnami obecne).

Pani doktorka je velmi.prijemna a pozitivni.Mela jsem obavy vzhledem.k tomu, ze jsem si byla vedoma, ze mam paradentozu a z predchozich zkusenosti s jinym dr. Jsem nechtela resit. Muzu ale rict, ze jsem rada, ze jsem se rozhodla resit prave tady. Uz se tesim na kontrolu a pozitivni vysledky;)

Vynikající lékařka. Příjemná. Krásné prostředí. Jsem velmi spokojená. Určitě mohu doporučit. Hana Militká

Super přístup, Nejpozitivnejší paní doktorka, u které jsem kdy byla. Milý přístup, všechno vysvětli a při operaci ví kdy popisovat co dělá, a kdy naopak odvést pozornost. Naprosto doporučuji.

nejlepší parodontoložka na světě, žena na svém místě. nejenže je neuvěřitelně hodná, pozitivní a schopná, ale ještě si umí vybrat architekta. dokonalý příklad přínosů pozitivního myšlení. www.cuboid.cz.

&

Uvedená adresa a telefon jsou neplatné. Paní doktorka se přestěhovala, proto by bylo dobré údaje aktualizovat.

I já paní doktorku Dúbravskou za její kvalitní práci
na špičkové úrovni, laskavý - lidský přístup k pacientům
velmi chválím.

Proseináln í lékařka na svém místě. Svojí práci rozumí, řádně aplikuje novinky do praxe a to je velmi důležité. Jsem velmi rád, že jsem jejím klientem již 18 let. Moc mi pomohl.

Velmi příjemná paní a veliká profesionálka. Mám velké problémy s paradentózou (ve 30-ti letech) a nikdo mi nebyl schopen pomoci ani ve slavném santé atp. Tato paní doktorka se svými zkušenostmi situaci velmi rychle stabilizovala. Opravdu mi zachránila zuby. Vřele doporučuji každému.