Hotovost, Kreditní karta

Chemický peeling +4 Více

Estetická medicína

Lymfoterapie

Plazma terapie

Zobrazit ostatní ostatní v okolí

Přes online kalendář návštěv je možné se přihlásit pouze na zákroky z oblasti estetické dermatologie 13 let zkušeností MUDr. Kotlářové + radost pac...

• žilní trombóza

Lymfoterapie

Plazma terapie

Vyhlazení vrásek

Umístění: L centrum Pardubice Laserová terapie

S paní doktorkou Kotlářovou jsme byli velice spokojení. Dojížděli jsme až z Rožnova pod Radhoštěm. Syna nikde v našem okolí nechtěli vzít, ale paní doktorka neměla žádný problém. Jezdili jsme k ní když měl malý 3 měsíce. Super přístup i krásné prostředí. Vřele doporučuji a paní doktorce VELKÉ DÍKY.

Umístění: L centrum Pardubice laserová terapie

Jsem velmi ráda, že jsem paní doktorku a její centrum objevila. Šla jsem k ní se synem na doporučení kamarádky (která je u ní také velmi spokojená) a jsem tomu moc ráda. Když pominu krásné a příjemné prostředí, jsem nadšená jak z lidského, tak i odborného přístupu paní doktorky i sestřičky. Je zde evidentní velká odbornost, dlouholetá zkušenost, praxe a co víc, obrovská snaha a ochota pomoci (u dětí na 200%), a to i daleko za hranice povinnosti... bez známostí, bez navyšování ceny... pouze čistě z vlastní lidskosti. Moc doporučuji! A paní doktorce děkuji...

Umístění: L centrum Pardubice Laser hemangiomu

Doktorku Kotlářovou bych nedoporučila ani největšímu nepříteli. Při laserovaní hemangiomu dceři spálila kůži (na tváři). Měla z toho velké zranění, které se hojilo hodně dlouhou dobu. Navíc jí zůstala jizva. Nezvolila správný postup léčby, bohužel jsem jí věřila. Doktorka měla velmi nemístné poznámky a její vtipy v námi velmi nepříjemné situaci rozhodně nebyly na místě. Byl to hrozný zážitek. Nikdy víc!!

Umístění: L centrum Pardubice Bradavice

Do ordinace jsem přišla s rozsáhlými bradavicemi na nohách a rukách. Po ročním neúspěšném léčení na chirurgiích, sem se rozhodla navštívit L centrum. Paní doktorka Kotlářová mne přijala na čas a navrhla způsob léčby. Bradavice po pár zákrocích zmizely. Konečně mohu chodit, nic mě nebolí a netlačí.Od paní doktorky by se měli učit chování k pacientovi mnozí naši státní odborníci v nemocnicích i na obvodech. Je velice milá, vždy vstřícná a odborník na svém místě. Vřele doporučuji...

Umístění: L centrum Pardubice

Paní doktorka Kotlářová je velmi milá, má lidský a profesionální přístup. Pomohla mně i mé dceři.Moc děkujeme.Mohu jen doporučit.

Umístění: L centrum Pardubice

Paní doktorka je velice milá a pomohla mi s problémem odstranění žilek na tváři, se kterými jsem se trápila několik let. Umí skvěle poradit a hledá co nejlepší řešení. Navíc vše velmi dobře vysvětlí a nemáte pocit, že obtěžujete.
Mojí kamarádce, které jsem paní doktorku doporučila řešila vrásky na čele výplněmi, výsledek byl dokonalý.
Velmi doporučujeme.

Umístění: L centrum Pardubice

Paní doktorka Kotlářová je profesionál na svém místě. Nejen, že díky svým zkušenostem umí pomoci, ale navíc má velmi lidský přístup. Pomohla mně i mé dceři vyřešit vleklé dermatologické problémy. Velmi doporučuji!

Umístění: L centrum Pardubice Dlouhodobé kožní problémy

Navštívila jsem paní doktorku pro dlouhodobé kožní problémy na tváři. Překvapil mě lidský přístup a učast,velká snaha pomoci.Není určitě lehké diagnostikovat příčinu a mám zkušenost ,že je to dlouhodobá záležitost,ale vždy záleží na přístupu lékaře a podpoře z jeho strany. Můj problém byl vyřešen po návštěvě L centra,kdy mě paní doktorka upozornila na možnost alergie na bílkovinu kravského mléka a pomohla mi můj problém uplně odstranit. Doporučuji.

Umístění: L centrum Pardubice akné

Byla jsem u paní doktorky na konzultaci, zda by mi poradila, jestli se dá něco dělat s rozsáhlým akné v obličeji, které mě trápilo cca 15 let. Nabídla mi kyslíkovou terapii. Když jsem jí oznámila, že jsem v jejím centru už na této proceduře byla a nepomohlo mě to, v podstatě se na mě osočila, co jako se mnou v takovémhle stavu vlastně má dělat. Následně jí zazvonil telefon a když dohovořila, tak se mě zeptala, jestli je to všechno a vyprovodila mě ze dveří, ať se na recepci objednám. Nikdy více.

Paní doktorka je jedním slovem-UUUŽASNÁ!! Trápily me vrásky na čele a šla jsem k paní doktorce pro nějakou výplň... nabídla mi botox, jelikož jsem minule měla už aplikovaný botox od jiného lékaře do čela a čelo mi spadlo, vůbec mi nebyla vidět horní víčka a vypadala jsem jak mongol,strašně jsem se bála.Paní doktorka byla velmi milá, laskavá a trpělivá,vše mi perfektně vysvětlila, já ji uvěřila a nechala si botox do čela zase napíchat...Uplně žasnu, to je neuvěřitelný rozdíl!! Dokonce mám obočí podzvednuté, jsem nadšená a už jsem se k paní doktorce obj na výplně vrásek kolem ust....Paní doktorku vřele doporučuju!!

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,mám problém s pigmentaci v obličeji.Byla jsem u pí.doktrorky Rozinkové na zákroku dusíkem,ktrerý nezabral.Nyní jsem byla na histologii ale výsledek je,že to není zhoubné.Ale neví se přesně co to je jen,že jde o pigmentaci.Nevím zda je možné nějakým způsobem se fleku zbavit.A zda bych se mohla objednat k Vám.Děkuji

Dobrý den.Náš nový K laser Blue si s Vaší pigmentací určitě poradí.Můžete zavolat na tel. uvedené na stránkách L centra. MUDr.oKtlářová

MUDr. Drahomíra Kotlářová

• žilní trombóza