MUDr. Dofková Jalée

Praktický lékař
č.d. 214, Babice nad Svitavou

Praktický lékař
č.d. 255, Ochoz u Brna

Na paní doktorku jsem narazila na pohotovosti v Úrazové nemocnici v Brně v neděli večer, po 6ti dnech 40-stupňových horeček. Vyslechla jsem dlouhou přednášku s poněkud arogantním nádechem o tom, že jsem přišla moc navlečená (leden), jak mám správně léčit virózu a jak správně srážet teplotu. Sice mi nevzala krev, ale udělala COVID test (negativní). Ujistila mě, že ATB mi na virózu nepředepíše a že mám prostě vydržet. (Ne, skutečně nejsem ten typ člověka, co bez ATB není spokojený s léčbou.).
Za další dva dny bez zlepšení jsem se dostala ke svému praktikovi, ten mi udělal CRP, sic!, které bylo po 8 dnech nemoci velmi vysoké. Takže jsem odešla s ATB, což mi přineslo pramalou radost, ale aspoň konečně přineslo zlepšení po stavu totálního vyčerpání.
Závěrem? Paní doktorka Dofková evidentně virové a bakteriální onemocnění dýchacích cest rozlišuje pouhým pohledem. Posměšné arogantní chování jako nikým nechtěný bonus.

Byla jsem loni na pohotovost a sloužila tato paní doktorka! Jela jsem tam na štědrý den proto, protože mě nesnesitelně bolela hlava, měla jsem teploty, a po těle se mi začaly dělat divné fleky! Paní doktorka od dveří diagnostikovala zánět močového měchýře, předepsala antibiotika, píchla mi injekci na bolest hlavy a řekla, že mám jít spát, že to přejde. Následující den jsem skončila v nemocnici!!! Lituji pacienty, co k ní chodí!!

dtto hodnocení 11.května 2011
co má znamenat věta, že dr. neudělala ani zevrubnou prohlídku, člověče, vy asi nevíte, co to je zevrubně!

K této lékařce jsem chodila jen pár let - dokud jsem neměla problémy.. Jen za poslední rok mi však třikrát určila špatnou diagnózu - pouhým pohledem. Jelikož mi její léčba (vždy antibiotiky) nepomohla, řešila jsem to se sama specializovanými odborníky, kteří přišli ihned na příčinu. Jsem mladý člověk, a proto mi špatná léčba možná tolik neuškodila, jako může uškodit jiným...

U všech členů rodiny,když jsme ještě byli u této paní registrovaní,došlo k závažným pochybením.Mamince napsala na zátku v uchu penicilín,mě,když jsem za ní přišla s tím,že se necítím dobře a mám u sebe podezření na mononukleózu (neboť ji tehdy zrovna měla neteř) předepsala bez jakéhokoli vyšetření,odebrání krve, dvě balení penicilínu a mého otce "vyšetřila" ode dveří a ve velmi pokročilém stádiu naprosté srdeční nedostatečnosti a ani se nenamáhala jej poslat do nemocnice,pouze předepsala nějaký hořčík atd...Po deseti dnech,když přišel ve stejném stavu na kontrolu,naznala,že je vše v pořádku.Otec nakonec do měsíce zemřel.Chápu,že se tomu nedalo,až tak zabránit,ale její přístup je skutečně fantastický!!!

Musím poupravit své minulé hodnocení.
I já se poučil, že dělaat doktořinu není žádnej med, ale tahle doktorka to prostě dělá poctivě a co je hlavní s dobrými výsledky.

Při nástupu k paní doktorce mi neudělala ani zevrubnou prohlídku, ani jednou mi nekontrolovala TK, přestože se léčím na vysoký TK a 3x mi napsala nekompletní prášky, které naléčení užívám.

paní doktorku jsem potkala na pohotovosti a musím říct, že jsem se setkala už s lepším přístupem. Je pravda, že mi doporučila zastaralou metodu, ale nejvíc mne tzv. nadzvedlo že se neobtěžovala mne ani poslechnout.

Toto neni dobra doktorka. Lecebne metody stare nekolik desetileti. A jeste i nekdy dost pochybne. Viry od bakterii pozna asi pohledem, protoze vyter nedela. Predepisuje experiemtalni a nevhodna antibiotika od firem, ktere ji dle meho nazoru sponzoruji, jinak si to neumim vysvetlit.

hrozný nezájem o pacienta-smutné