Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Velice empatická paní doktorka. Snaží se pomoci, nekouká na čas. Jsem rád, že jsem se stal jejim pacientem

Umístění: jiné místo Kontroly

Chápu že paní doktorka nemusí vyhovovat každému, já jsem byl spokojený, chovala se je mne velice hezky a byla ochotná mne pomoci.

Umístění: Poliklinika Břeclav s.r.o. Úzkost, deprese

I když mi paní doktorka řekla to co dávno vím,tak jsem z ordinace odcházel s úlevou že jsem se jí mohl svěřit a už jen toto mi pomohlo,já můžu doporučit

Umístění: Poliklinika Břeclav s.r.o. Konzultace

Mě vyšla vždy vstříc,vyslechla,podpořila,poradila... myslím že byla jediný psychiatr na poliklinice tak se dlouho čeká než všechny vyslechne.Na její maminku ráda vzpomínám báječný člověk.Dojíždí až až Třebíče.

Umístění: Poliklinika Břeclav s.r.o.

Paní Doktorka je velmi příjemná,překvapila mě přístupem přátelským,ostatní psychiatři se chovají s odstupem a vůbec ne přátelský,tahle doktorka je svá a nehraje si na nic,je prostě super! vyslechne,podrží,dá naději.Pochopí a je velmi empatická.

Jsem také dlouhodobe jeji pacientka. Mam s ni tyto zkušenosti. Kdyz si vyřidi telefon a ja nenavážu (zkusila jsem to, zdalo se mi že neposloucha) na svou předcházející řeč, nereaguje. Jakoby nevěděla o čem se mluvilo. Potřebovala jsem pisemne vyjádření o mém stavu, zlobila se: copak vim jak to u vás chodi?. Dokud nepřijdete s pořezaným zápěstím, musite byt objednán. U předchozí lékařky to nebylo a povídání si bylo uplne jiné, lidštější a léky- téměř celá čekárna bere totéž.

Léčila se u ní 3 měsíce moje maminka. Na první pohled milá a sympatická. Problém je v objednání, nezvedá tam nikdo telefony. Setřička tam bývá jak kdy. Musela jsem tam chodit i osobně ji objednávát a to i tak jsem na chodbě čekala dlouho,prot jsem musela počkat až na paní doktorku,když tam sestra nebyla. Jinak dlouhé čekání i na chodbě, když jsme byli objednání na určitý čas. Matka to špatně snášela. V ordinaci si během konzultace(30 min?) s matkou zvedla 2 hovory. Slyšela jsem je přes dveře. Dr. se spokojila s tím co ji matka řekla, nešli do hloubky k jádru problému. Vždy jsem s ní musela mluvit i já ,aby věděla jak se doma chová a co říká.. Zápisy do karty minimální. To vím, prot jsme od ní potřebovaly papíry, když jsme maminku přeložily k jinému dr. To bylo nad lidské síly ji od ní dostat. Maminka má bipolární poruchu, na začátku opravdu těžkou. Dle dr. Šteflové lehká deprese. Za ty 3 měsíce žádné zlepšení, ba zhoršení. Nepomohla ani ,,taška,, léku. Lucie

Při osobním kontaktu příjemná paní doktorka, ale nepomohla, právě naopak. Vadí mi např., že mnou poskytnuté informace o mně, o tom jak se cítím atd.si ve zprávě poněkud přizpůsobila k obrazu svému. Vycházejíc z ordinace plná nadějí, jsem po jejím přečtení zůstala jako opařená. ... Už jsem se k Mudr.Šteflové nevrátila. Někdo si možná řekne, že o nic nejde, ale pro člověka v akutní fázi deprese může jít o všechno, a to doslova!!

Paní doktorku navštěvuji již několik let, zpočátku jsem byla spokojena ovšem jen do té doby než se zhoršily mé zdr.potíže a potřebovala jsem prac. neschopnost, jelikož jsem nebyla toho stavu dojít ani k lékaři. Bylo ´mi řečeno že na neschopenku nejsou v dnešní době peníze a nemám právo doma sedět jen tak na zadku a přemýšlet nad blbostma. Během 15min.co jsem strávila u ni v ordinaci si vyřizovala 3 soukromé telefonáty a byla značně nepříjemná, z toho že musí řešit své soukromé potíže, které si myslím že sem nepatří. Já osobně sem už nevkročím. A co se léčby týče, probíhá vždy vše stejným stylem: Tak co chcete napsat a kolik? žádná rada, doporučení, konzultace, zjištění příčiny.....opravdu nedoporučuji

Přidávám se k nespokojeným pacientům, naprostá arogance, z čekárny jsem musela odejít po její reakci s pláčem... hruba a nepříjemná na pacienty. Ma ordinaci poblíž dětského oddělení tudíž jsem byla několikrát svědkem absurdních situací, kdy pacianctka ve velmi špatném stavu přišla na poradu. Sestřička(její maminka ) se na paní podívala a naprotso vehodným způsobem jí poslala do léčebny jesti prý tak spěchá.... bylo mi paní velice líto, ale vzhledem k tomu, že jsem paní doktorku zažila se tomu chování ani nedivím...