Umístění: jiné místo Odstranění znaménka

Po kladných recenzích jsem se rozhodl navštívit p. Kunčíkovou, aby mi pomohla odstranit znaménko. Po dvou minutovém prohlédnutí mi bylo sděleno, že toto znaménko odstranit laserem nelze. Zaplatil jsem na místě 250 Kč (za 2min) a šel bez výsledku jakékoliv pomoci pryč. Tolik k mé zkušenosti, obrázek si udělejte sami. :-)

MUDr. Diana Kunčíková

Pan Lušovský navštívil naši ambulanci za účelem odstranění znaménka laserem. Po vyšetření znaménka optickým dermatoskopem, jsem vyhodnotila, že laserové ošetření není vhodné a doporučila mu odstranění klasickou excizí. Byla mu předána zpráva s doporučením zákroku na ambulanci plastické chirurgie. Vzhledem k tomu, že naše ambulance nemá smluvní vztah s jeho pojišťovnou, musel vyšetření uhradit.

Umístění: jiné místo zákrok laserem

Hodnotím velmi vstřícný a odborný přístup,hezké bezstresové prostředí a dobrý výsledek zásahu nehledě na hezkou paní doktorku

Jaroslav

Plazma lifting
Příjemné prostředí a profesionální tým. Věnují Vám tolik času kolik je potřeba, žádný shon , žádný stres.

Velmi příjemná paní doktorka i sestřička, jsou velice ochotné, velmi příjemné prostředí a všechno probíhalo bez jakýchkoli problémů

Příjemné prostředí i zdrav.personál a milá, ochotná a vstřícná paní doktorka, která působí velmi uklidňujícím dojmem a máte pocit, že tam je jen pro vás. Odborný přístup, i vysvětlení pochopitelné pro pacienta, rady, doporučení, prostě všechno takové, jak by mělo u každého dobrého doktora vypadat.
Nedá se jinak, než vřele doporučit.

Paní doktorka velice milá, vstřícná, obětavá. Díky ní, jsem zvítězila nad mými kožními problémy. Všechno hezky vysvětlí.

Empatická, milá, profesionální odbornice..Moc děkuji za pomoc s akné..již po dvou týdnech je znát velké zlepšení nejen na pleti, ale i na duši :-)

Paní doktorce děkuji za skvělou péči. Vždy ochotná, usměvavá a dokáže pacietovi opravdu pomoct. Jde vidět, že práce je její hobby.

K paní doktorce chodím již několik let a považuji ji za odborníka. Bonusem je velmi milý přístup.

Dobrý den také se připojuji k pozitivnímu názoru. Už při vstupu velmi příjemné vystupování paní asistenty. Paní doktorka má velice příjemné jednání, osobní přístup k pacientovi. V této době u lékaře výjmečné.
Můžu jen doporučit návštěvu její ordinace.

Umístění: jiné místo Odstranění znaménka

MUDr. Diana Kunčíková

Umístění: jiné místo zákrok laserem

Jaroslav

Plazma lifting

Nedá se jinak, než vřele doporučit.

Můžu jen doporučit návštěvu její ordinace.