Veterina-Praha
Do Čertous 2634/7, Praha

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Umístění: Veterina-Praha Pravidelne navstevy ,s nasi fenou

Pan Srba je super veterinář , vše objasní a snaží se udělat vše co jde. Děkujeme za přístup který je úžasný a umí to se zvířaty.

Umístění: Veterina-Praha

S panem doktorem máme úžasnou zkušenost. Rodičům zachránil psa, kterému selhávaly orgány a na rozdíl od jiných lékařů, kteří by už léčbu nejspíše vzdali, pan doktor Srba nedal pokoj, dokud nepřišel s léčbou, která pejska zachránila.
Já se bohužel obrátila s kočičkou, která měla akutní nález na oku na jinou veterinární kliniku, protože u pana doktora Srby bylo zcela plno. To se už ale nikde nestane! Jiný doktor po kontrole, odebral vzorky z oka a poslal na rozbor. Předepsal nám kapky a řekl, že oko už v pořádku nebude. Toto jeho konstatování, laborka a 4 hodiny čekání než přijdeme na řadu nás ještě k tomu stál nemalý peníz. Hned jak bylo u pana Srby volno, jsme se k němu rozjeli. Předepsal nám jiné kapky s tím, že by problém v očíčku měl zmizet a jak pan doktor řekl, tak se taky stalo.
Pan doktor Srba opravdu ví co dělá a má naší 100% důvěru!

Umístění: Veterina-Praha Nemocna kocicka

K panu dr Srbovi jsem chodila s peti kocickama a duverovala mu.ano je sice citlivy a empaticky.povida si s vami.ale bohuzel jsem u nej ted lecila tri nedele kocicku.hubla apaticka plynatost anemicka.pan doktor vysetroval jen pohmatem.na muj ditaz na sono nebo rentgen ze je to zbytecne.dvakrat tydne injekce leky.kocicka se nezlepsovala spus byla horsi.po tydnu vzal krev kde pry nic zavazneho neshledal.pry zanet strev.kocicja zacala zvracet a to i bezoary.zacpa se stridala s prujmem.podotykam zluty a smradlavy coz pan dr i videl.na muj dotaz zda nemuze mit ucpane strevo chlupy ji prosahal a pry nic neshledal.o vikendu se kocicka zhorsila.vzala jsem ji na kliniku u rodicu.kontrasstni latka rentge.ucpane strevo.kapacky.krevni tedtybpriserne hodnoty.operace.bohuzel druhy den kocicka zemrela.byla uz tak slaba ze telicko zkolabovalo.uz nijdy nebudu verit.a k dr srbovi ani do vetparku uz me nikdo nedostane.bohuzel si asi tak hodne veri ze podceni takovou vec jako je ucpani streva bezoary.

Dne 17.10. jsme se museli bohužel rozloučit s naším čtyřnohým kamarádem. Pan doktor Srba měl pěkný přístup a to nám v té chvíli hodně pomohlo. Moc děkujeme.
Jana Soldátová

Pan doktor je zlaticko. O zviratka se uprimne zajima, detailne prohlidne, spravne diagnostikuje problem a vzdy pomuze. Krom toho je i velmi sympaticky :)

Připojuji se k hodnocení pana doktora Srby. Je to profesionál na svém místě, vždy nám dobře poradil a k našim pejskům a kocourkovi vždy přistupoval velmi pečlivě a s citem. Je velice příjemný, ochotný a vše vysvětlí, tak aby tomu rozuměl i laik. Za sebe i za naše zvířátka pana doktora Srbu vřele všem doporučuji!

Pan doktor Srba je člověk na svém místě. Ochotný, pečlivý, šikovný, citlivý....ale hlavně lidský , je vidět, že zvířátkům nejen rozumí, ale má je i rád . Vřele doporučuji!

Pan doktor Srba je uzasny, vybirala jsem toho "praveho" pro sveho kocourka, vse srozumitelne vysvetli a navrhne to nejlepsi a jeste za dobre ceny. Navstivila jsem vice veterinaru jedni mne nabizeli nesmyslne, predrazene podpurne lecby a jini ani netusili, ze i pece o zviratka se vyviji. Je to odbornik se vztahem k neme tvari (sam ma doma 8 nalezenych kocicek)

Pan doktor Srba je velice dobrý veterinář. já s ním mám zkušenosti několikaleté. chodila jsem k němu s kočičkou, na které je odborník a vždy to bylo rychlé a účinné :) můžu jen doporučit. škoda jen, že už není v Měcholupech, máme to k němu teď daleko.

Na pana doktora Srbu jsem náhodou narazila při stěhování, kdy se změnou bydliště přišel i pokus o změnu veterináře. A musím říct, že pokus vyšel:). S panem doktorem jsem od první návštěvy velmi spokojená. Nejen, že je pan doktor určitě moc šikovný, ale je to i fajn člověk, vřele doporučuji!