David Přibyl, psycholog Třinec

Mgr. David Přibyl

Psycholog Více

Dbejte o své zdraví

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Staroměstská 534, Třinec
Ambulance klinické psychologie

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Hotovost

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Názory

O

Narazil jsem na tyto stránky nedávno, že má tento pan psycholog tolik kladný hodnocení se po tolika letech trvající léčby vůbec nedivím.Není to na jedno nebo na dvě sezení jak se někteří mylně domnívají, je to běh na dlouhou trať a pokuď bežíte s někým jako je pan Přibyl tak je to z půli vyhráno.Tento psycholog má progresivní a moderní názory, a hlavně nemíchá tam své pocity a nálady jak to někteří psychologové dělají.
Děkuji mu za ten stav v jakém jsem teď sice to už nikdy nebude jako předtím protože jsou i jiné věci, ale dokážu to zvládat a žít normálním životem.Děkuji mu moc a všem doporučuji!

Pan Přibyl je úžasný psycholog i člověk. Moc se mi líbilo, že naváděl mé myšlenky na nové a nové poznání z jiného úhlu, že to nebylo o tom, tady máte radu co a jak, ale že si člověk na to přišel sám. Nedám na něj dopustit, moc mi pomohl vše pochopit a začít znova, Děkuji!

Má specifický pohled na svět, jeho psychoterapeutické metody jsou také velice specifické. Možná se mi nelíbí jeho přílišné zaměření na analytickou psychologii. Těžko říct, zda je to k užitku nebo naopak. Tato psychoterapie mi určitě rozšířila obzory, přičichla jsem k novým myšlenkám, ne ve všem s ním však můžu souhlasit. Přesto jsem velice vděčná za tuto zkušenost a nelituji toho.

Profesionální a zároveň lidský, doporučuji.

Pan Přibyl je skvělý psycholog. Chodila jsem k němu půl roku, zrovna jsem se odstěhovala z Třince a terapie s ním mi budou chybět. I tak bychom ale pomalu končili, protože mi za tu dobu HODNĚ pomohl s mými problémy. Průběh sezení nechává na svých pacientech-řídí se jejich potřebami. Vždy byl velmi empatický a podporující. Velmi trpělivě naslouchá problémům pacientů, jeho rady považuji za cenné a vždy namístě. Ukázal mi "zdravý" pohled na svět. Je sympatický nejen jako psycholog, ale také jako člověk.

Tohoto psychologa můžu opravdu doporučit. Velmi příjemný. Rozumí mým problémům.

Po mnoha negativních zkušenostech jsem neměla sílu dále hledat psychologa, který mi pomůže, nicméně jsem se ocitla v situaci, kdy jsem byla rozhodnutá vyhledat pomoc za jakoukoli cenu. Mému rozhodnutí pomohlo i hodnocení na těchto stránkách.
Co se psychologů týče, je zde celkové hodnocení velmi zkreslené, protože ani ten nejlepší vám nepomůže, pokud to sami nebudete chtít. Odtud tedy možná pramení udělené negativy. Já mohu porovnat přístup a výsledky práce pana Přibyla s jinými a právě on mi pomohl vnímat svět kolem zase normálně a najít sama sebe. Velice mu za toto děkuji. Monika

Děkuji panu doktorovi za mnohé. Je to člověk s vhledem, vzdělaný, citlivý. Negativní hodnocení na těchto stránkách jsou mi podezřelé o to více, že jsou odeslány ze stejné adresy. Doporučuji všem, kteří se o sobě chtějí dozvídat více. Magda

spokojenost :-) jedním slovem :-) :-)

Nejlepší psycholog, člověk s mnoha zkušenostmi. Sympatický a citlivý přístup k člověku, hezké prostředí ambulance. Můžu jenom doporučit, dokáže lidem opravdu pomoct.