Odhadovaná doba odpovědi:

Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Staroměstská 534, Třinec
Ambulance klinické psychologie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
O
Ověřeny pacient

Narazil jsem na tyto stránky nedávno, že má tento pan psycholog tolik kladný hodnocení se po tolika letech trvající léčby vůbec nedivím.Není to na jedno nebo na dvě sezení jak se někteří mylně domnívají, je to běh na dlouhou trať a pokuď bežíte s někým jako je pan Přibyl tak je to z půli vyhráno.Tento psycholog má progresivní a moderní názory, a hlavně nemíchá tam své pocity a nálady jak to někteří psychologové dělají.
Děkuji mu za ten stav v jakém jsem teď sice to už nikdy nebude jako předtím protože jsou i jiné věci, ale dokážu to zvládat a žít normálním životem.Děkuji mu moc a všem doporučuji!


M
Ověřeny pacient

Pan Přibyl je úžasný psycholog i člověk. Moc se mi líbilo, že naváděl mé myšlenky na nové a nové poznání z jiného úhlu, že to nebylo o tom, tady máte radu co a jak, ale že si člověk na to přišel sám. Nedám na něj dopustit, moc mi pomohl vše pochopit a začít znova, Děkuji!


E
Ověřeny pacient

Má specifický pohled na svět, jeho psychoterapeutické metody jsou také velice specifické. Možná se mi nelíbí jeho přílišné zaměření na analytickou psychologii. Těžko říct, zda je to k užitku nebo naopak. Tato psychoterapie mi určitě rozšířila obzory, přičichla jsem k novým myšlenkám, ne ve všem s ním však můžu souhlasit. Přesto jsem velice vděčná za tuto zkušenost a nelituji toho.


J
Ověřeny pacient

Profesionální a zároveň lidský, doporučuji.


J
Ověřeny pacient

Pan Přibyl je skvělý psycholog. Chodila jsem k němu půl roku, zrovna jsem se odstěhovala z Třince a terapie s ním mi budou chybět. I tak bychom ale pomalu končili, protože mi za tu dobu HODNĚ pomohl s mými problémy. Průběh sezení nechává na svých pacientech-řídí se jejich potřebami. Vždy byl velmi empatický a podporující. Velmi trpělivě naslouchá problémům pacientů, jeho rady považuji za cenné a vždy namístě. Ukázal mi "zdravý" pohled na svět. Je sympatický nejen jako psycholog, ale také jako člověk.


A

Tohoto psychologa můžu opravdu doporučit. Velmi příjemný. Rozumí mým problémům.


M
Ověřeny pacient

Po mnoha negativních zkušenostech jsem neměla sílu dále hledat psychologa, který mi pomůže, nicméně jsem se ocitla v situaci, kdy jsem byla rozhodnutá vyhledat pomoc za jakoukoli cenu. Mému rozhodnutí pomohlo i hodnocení na těchto stránkách.
Co se psychologů týče, je zde celkové hodnocení velmi zkreslené, protože ani ten nejlepší vám nepomůže, pokud to sami nebudete chtít. Odtud tedy možná pramení udělené negativy. Já mohu porovnat přístup a výsledky práce pana Přibyla s jinými a právě on mi pomohl vnímat svět kolem zase normálně a najít sama sebe. Velice mu za toto děkuji. Monika


Děkuji panu doktorovi za mnohé. Je to člověk s vhledem, vzdělaný, citlivý. Negativní hodnocení na těchto stránkách jsou mi podezřelé o to více, že jsou odeslány ze stejné adresy. Doporučuji všem, kteří se o sobě chtějí dozvídat více. Magda


spokojenost :-) jedním slovem :-) :-)
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


Ověřeny pacient

Nejlepší psycholog, člověk s mnoha zkušenostmi. Sympatický a citlivý přístup k člověku, hezké prostředí ambulance. Můžu jenom doporučit, dokáže lidem opravdu pomoct.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti