David Poledník, psychiatr Třinec

Prim. MUDr. David Poledník

Psychiatr

34 názorů

Uložit


Adresa

Školní 474, Třinec
CNS-Centrum Třinec s.r.o., psych.amb.,

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
34 názorů

L
Ověřeny pacient

Jsem velmi spokojen, empatie a lidský přístup


A
Ověřeny pacient

Děkuji za pomoc.


Ověřeny pacient

Pan primář. MUDr. David POLEDNIK - VELMI DOBRÝ, LIDSKÝ PŘÍSTUP, MNOHOKRÁT V ŽIVOTĚ MI POMOHL, MOC KRÁT DÍKY* Daniela S.


T
Ověřeny pacient

Velice lidský přístup a velice mi pomohl...


D
Ověřeny pacient

Dobrý den vespolek. Pan primář David Poledník je darem od Boha. Není to křesťan jen podle slova, ale především podle skutků. Dokáže lidem pomoci a rozumí jim, protože svou moudrost a lásku hledá u Boha. Proto je to taková kapacita ve svém oboru. Jsem vděčná Bohu, že i já mám tu výsadu být v jeho péči. On totiž nebere svou práci jen proto, aby si vydělal na živobytí, ale i proto, že to bere jako službu a své poslání. I mnozí křesťané mívají stavy, kdy je třeba vyhledat pomoc psychologa či psychiatra. A je super, že si i se svým psychiatrem mohu promluvit o duchovních věcech, že nemusím vážit každé slovo...aby mě třeba neměl za blázna - protože duchovním věcem může porozumět jen člověk, který sám duchovní je, a že na konci schůzky se můžeme společně modlit a odevzdat vše do Božích rukou. No řekněte...není to skvělé, mít doktora pro bolavou duši, který vám rozumí a chce vám maximálně pomoci, a který nedělá rozdíly mezi lidmi? Ať už jsi křesťan, nevěřící nebo máš jiné vyznání, pan primář Poledník ti bude vždy naslouchat a bude se ti snažit pomoci najít světlo na konci tunelu.


Z
Ověřeny pacient

Zrovna dnes jsem u něho byla na konzultaci v jablunkovské ambulanci. Pan primář musí být ohromný odborník, protože jsem až v jeho přítomnosti byla schopna své matce říci to, co jsem se neodvážila celý život. A světe div se, matka mě nevyhodila z domu. Musí to být fakt machr na pravém místě.


Ověřeny pacient

Pan primář Poledník je člověk na svém místě. Vyslechne, poradí...citlivý a empatický přístup k pacientovi. Můžu všem doporučit. Jinak MUDr. Ondřej Pilc je taktéž výborný a sympatický lékař.


Ověřeny pacient

Tento primář psychiatrie Třinec je výborný, dle referencí, ale zajímá mě jaký máte názor na MUDr.Ochmytovou, či MUDr.Pilce, taktéž lékaře v PL Třinec.
Děkuji Tynuše


REICHENBACHOVA


Jsem velmi spokojená s panem primářem. Je laskavý a příjemný, snaží se pochopit pacienta, poradí, vysvětlí vše, co se týče nemoci i léků. Touto cestou mu děkuji a přeji, aby mu Bůh dával sílu a moudrost v této nelehké práci.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti