Nemocnice Kyjov

Klinická psychologie a psychoterapie,
Masarykova 37, Brno

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Umístění: Nemocnice Kyjov

Nikdo kdo nezažil nepochopí jak je deprese záludná a nebezpečná, jak moc dokáže člověka ovlivnit a zablokovat. Díky paní psycholžce jsem se dokázal znovu postavit na nohy a fungovat, dokázala mně nejen pomoct,ale dokázala rozkrýt i prvopočátky této nemoci o kterých jsem neměl ani tušení. A navíc se po zlepšení duševního zdraví zlepšil i stav tělesného zdraví.
Ona má obrovský dar pomáhat lidem a využívá ho zcela ve prospěch lidí co to velmi potřebují.
Má můj vděk a úctu!

Umístění: Nemocnice Kyjov

Po životním průšvihu jsem se dostal do těžkých depresí. Zkoušel jsem pomoc několika psychologů, až jsem narazil na Danku. A to bylo ono! Danka je přes svůj nízký věk naprostý profík. Roční terapie byla účinná a přitom nenásilná. Do ničeho mne nikdy, na rozdíl od jiných, nenutila. A právě proto jsem k ní pojal naprostou důvěru a konečně se otevřel, aby to mohlo ven. To byla ta správná cesta a po roce jsem opět v pohodě, především díky Dance. Pokud hledáte profíka, který vám opravdu pomůže, je Danka tou správnou volbou. Děkuji!!! Vladimír

Umístění: Klinická psychologie a psychoterapie,

Pokud potřebujete služby psychologa, moc doporučuji. Velmi profesionální a kvalitní práce, příjemné a přátelské prostředí. Danka mi moc pomohla. Pokud bych někdy v budoucnu potřeboval opět pomoc psychologa, nechtěl bych jinam. Pokud váháte nebo máte obavy, zkuste to tady.

Paní Cieslarova mi velmi pomohla v období, kdy jsem čekala svoji dcerku. Jsem jí za to moc vděčná a rozhodně ji můžu doporučit.

Dobrý den, s paní Cieslarovou jsem měla možnost strávit 2 roky :) Respektive s její metodou psychoterapie. Je to velký profesionál a úžasný člověk. Moc se mi líbilo, že se mnou nejednala jako v rukavičkách: jasně komunikovala, ptala se, zajímala se, naslouchala, pamatovala si, byla vždy připravená a na nic si nehrála. Na druhou stranu velmi citlivě jednala v každé situaci, a obdivuji její trpělivost, neboť ne vždy to bylo jednoduché. Chtěla bych jí i tímto poděkovat za její životní poslání být psychologem. Moc mi pomohla, postavila jsem se znovu na nohy! Děkuji!

Paní terapeutka mi dokázala i za velmi krátký čas výrazně pomoci. S klientem naváže příjemný přátelský vztah, ve kterém je cítit bezpečí a pochopení. Její postupy jsou profesionální, vždy pracuje s nasazením, s velkou citlivostí a respektem ke klientovi. V případě potřeby terapie umí být i rázná a přímá a ukáže i jiné pohledy na daný problém (což jsem já osobně potřebovala), pomáhá člověku vymanit se ze zajetých myšlenkových vzorců a lépe poznat sebe sama.

Paní doktorku Cieslarovou můžu vřele doporučit. Dokáže Vám pomoci s rozlišnými problémy a starostmi. Pokud jste otevření a chcete věci opravdu řešit a vyřešit, určitě Vám pomůže. Měla někdy nepříjemné otázky, na které se mě nechtělo odpovídat, a v duchu jsem si říkala, proč se mě na toto ptá? Ale mělo to své opodstatnění. Vždy našla možné řešení, nebo lépe řečeno cestu, kterou se mám vydat. Hodně mi pomohla otevřít oči a začít vnímat lidi kolem sebe jinak, než jsem je viděla já. Poradila mě, jak komunikovat s mými nejbližšími i s některými lidmi v mé práci. Je hodně vnímavá, empatická, intuitivní a chápavá. Jsem ráda, že jsem měla možnost paní Cieslarovou poznat a ona otočila můj život na lepší, klidnější cestu:)