Daniela Žiaková, alergolog Ostrava

MUDr. Daniela Žiaková

Uložit

Alergolog Více

54 názorů

Uložit


Adresa

Červeného kříže 4, Ostrava
Odborný lékař alergologie a imunologie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
T
Ověřený profil
Umístění: Odborný lékař alergologie a imunologie Jiný

Naladovost je samozřejmě na denním pořádku každého z nas ale u doktora bychom se měli citit ještě lepe, přece jen tam odcházíme vetsinou s problémem, který kolikrát není úplně pozitivní a lidé mají strach , jsou nervózní, atd a ještě musí vidět takovou doktorku? Nezlobte se na mě ale mě nezajímá její nálada tak jako ji nezajímá moje, když ráno špatně vstanu.
Už jsem tady recenzi psala. 5 let jsem byla s dr spokojená až doteď co mi na základě údajně mě hlasové zpravy zrusila termín vstupní kontrolu pro ročního syna a já musela 2 měsíce čekat na další. Samozřejmě jsem žádnou hlasovou zprávu nenechavala, tak mě zajímalo proč tak usoudila že jsem to byla já. Nedokázala odpovědět jen řekla že ta paní v hlasovou uvedla termín q čas kontroly kde by presne můj syn, poté si vydedukovala že to bude nejspíš jeho matka. Na další termín jsem 2 měsíce nečekala a s partnerem jsme našli jinou dr. A to mi ještě nebyla schopna ani oznámit že mi to zrušila nebo ověřit si zda jsem to opravdu já. Dozvěděla jsem se to sama když jsem zavolala sestře o dřívější termín jak jsme byly domluvené.
Paradox: chci termín ještě dřív kvůli atopickemu ekzemu a pak to za několik dnů zruším úplně? To je preci mimo. Věřte mi nebo ne byla jsem tam naštvaná jak nikdy ptz se jedná o problém malého dítěte, ne můj.

E
Umístění: Odborný lékař alergologie a imunologie Jiný

Paní doktorka je velmi vnímavá a empatická. Vždy mi velmi pomohla a snažila se mě vyslechnout. Velice doporučuji!

K
Ověřený profil
Umístění: Odborný lékař alergologie a imunologie Kontrola

Paní doktorka i sestřička obě super ❤️ paní doktorka přijde s úsměvem do práce, zajímá se o pacienta i celou rodinu, příjemné prostředí.Děkuji, doporučuji ????????

Ověřený profil

S pani doktorkou I sesrickou sem velmi spokojena se rada ze knim muj sin chodi ikdyz se nekdii nedostaviva radne se neomluvim tak se jeste nestalo ze byme pani doktorka servala jako druzi lekari je velmi hodna k detem se chova pekne doporucuji

R
Ověřený profil

Naprosto tragická lékařka. Syna léčila z alergie tak, že mu předepisovala 10 let stejné léky. Když začal v poslední době mít takřka chronickou rýmu, navštívili jsme jinou lékařku. Ta se velmi podivila, že neabsolvoval ani testy ani žádnou pořádnou léčbu. Nyní synovi hrozí opravdu chronická rýma a další dlouhodobé komplikace. Musí absolvovat vakcinaci a celkově mu byl změnen způsob léčby. Již po pár týdnéch se mu ulevilo, ale náprava "pasivní" léčby pani doktorky Žiakové bude trvat velmi douho, pokud se to podaří. Když se k tomu přidá mizerná komunikace lékařky, mohu jen konstatovat, že ji vřele nedoporučuji.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

K
Ověřený profil

Jsem naprosto spokojená jak s paní doktorkou tak se sestřičkou. Obě mají u mě velkou poklonu za profesionální a příjemný přístup k pacientům.

Ověřený profil

Děkuji za vše :-)

P
Ověřený profil

K paní doktorce chodím s dítětem už 15 let a nikdy se mi nestalo, že by měla špatmou náladu a už vůbec ne,
že by to neuměla s dětma. Vždy si tam psychicky odpočnu a že někdy musím chvilku čekat, v jiných odborných ordinacích jsem čekala i 3 hodiny. A vy všichni, kteří píšete špatné ohlasy se pořád asi usmíváte a
máte dobrou náladu. Tak to vás teda obdivuji, protože i sebevětší flegmatik se občas špatně vyspí.Alergologie a imunita jsou věc složitá. Paní doktorce věřím a děkuji, vždy nám pomohla a poradila. S pozdravem Premusová

T
Ověřený profil

K paní doktorce chodím s mamkou už od mých 6 let a NIKDY se nestalo, že by sestřička nebo paní doktorka byla zlá, protivná a náladová! A pokud na Vás byla někdy protivná, tak to bylo určitě z toho důvodu, že jste nedodržovali léčbu, kterou Vám stanovila. Jsou to skvělí lidé a skvělá lékařka! Vždycky ví, co mi dát. Když jsem byla nemocná, necpali do mě žádná antibiotika, ale paní doktorka mi vždy něco napsala, abych ty antibiotika nemusela mít. Jako jediná poznala, co mi vlastně je. Odstěhovali jsme se 300 km od Ostravy a už několik let za ni dojíždím na prohlídky! Je to ta NEJLEPŠÍ alergoložka! :-)

T
Ověřený profil

Tak mi to připadá, že vůbec nevíte o čem píšete. Vžijte se do své situace. Máte každý den dobrou náladu a častujete okolí samými úsměvy?? Jsme jen lidi !!!! K paní doktorce docházím pravidelně už 6 let s dcerou a nikdy jsem se za tu dobu nesetkala s nějakým nezájmem či arogancí. Taky jsme se ze začátku léčily sprejíky na astma, které jsem ale postupně dle zdravotního stavu dcery omezovala a teď už nefoukáme vůbec. Paní doktorce jsem to řekla a nestalo, se že by mě "seřvala" ( jak někteří píšete ) pouze doporučila zaměřit na období vyskytujících se alergenů. Myslím, si že přístup je lidský dle aktuální nálady a jednání na profesionální úrovni.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti