Adresa

Červeného kříže 4, Ostrava
Odborný lékař alergologie a imunologie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
52 názorů

K
Ověřeny pacient
Umístění: Odborný lékař alergologie a imunologie Kontrola

Paní doktorka i sestřička obě super ❤️ paní doktorka přijde s úsměvem do práce, zajímá se o pacienta i celou rodinu, příjemné prostředí.Děkuji, doporučuji ????????


Ověřeny pacient

S pani doktorkou I sesrickou sem velmi spokojena se rada ze knim muj sin chodi ikdyz se nekdii nedostaviva radne se neomluvim tak se jeste nestalo ze byme pani doktorka servala jako druzi lekari je velmi hodna k detem se chova pekne doporucuji


R
Ověřeny pacient

Naprosto tragická lékařka. Syna léčila z alergie tak, že mu předepisovala 10 let stejné léky. Když začal v poslední době mít takřka chronickou rýmu, navštívili jsme jinou lékařku. Ta se velmi podivila, že neabsolvoval ani testy ani žádnou pořádnou léčbu. Nyní synovi hrozí opravdu chronická rýma a další dlouhodobé komplikace. Musí absolvovat vakcinaci a celkově mu byl změnen způsob léčby. Již po pár týdnéch se mu ulevilo, ale náprava "pasivní" léčby pani doktorky Žiakové bude trvat velmi douho, pokud se to podaří. Když se k tomu přidá mizerná komunikace lékařky, mohu jen konstatovat, že ji vřele nedoporučuji.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


K
Ověřeny pacient

Jsem naprosto spokojená jak s paní doktorkou tak se sestřičkou. Obě mají u mě velkou poklonu za profesionální a příjemný přístup k pacientům.


Ověřeny pacient

Děkuji za vše :-)


P
Ověřeny pacient

K paní doktorce chodím s dítětem už 15 let a nikdy se mi nestalo, že by měla špatmou náladu a už vůbec ne,
že by to neuměla s dětma. Vždy si tam psychicky odpočnu a že někdy musím chvilku čekat, v jiných odborných ordinacích jsem čekala i 3 hodiny. A vy všichni, kteří píšete špatné ohlasy se pořád asi usmíváte a
máte dobrou náladu. Tak to vás teda obdivuji, protože i sebevětší flegmatik se občas špatně vyspí.Alergologie a imunita jsou věc složitá. Paní doktorce věřím a děkuji, vždy nám pomohla a poradila. S pozdravem Premusová


T
Ověřeny pacient

K paní doktorce chodím s mamkou už od mých 6 let a NIKDY se nestalo, že by sestřička nebo paní doktorka byla zlá, protivná a náladová! A pokud na Vás byla někdy protivná, tak to bylo určitě z toho důvodu, že jste nedodržovali léčbu, kterou Vám stanovila. Jsou to skvělí lidé a skvělá lékařka! Vždycky ví, co mi dát. Když jsem byla nemocná, necpali do mě žádná antibiotika, ale paní doktorka mi vždy něco napsala, abych ty antibiotika nemusela mít. Jako jediná poznala, co mi vlastně je. Odstěhovali jsme se 300 km od Ostravy a už několik let za ni dojíždím na prohlídky! Je to ta NEJLEPŠÍ alergoložka! :-)


T
Ověřeny pacient

Tak mi to připadá, že vůbec nevíte o čem píšete. Vžijte se do své situace. Máte každý den dobrou náladu a častujete okolí samými úsměvy?? Jsme jen lidi !!!! K paní doktorce docházím pravidelně už 6 let s dcerou a nikdy jsem se za tu dobu nesetkala s nějakým nezájmem či arogancí. Taky jsme se ze začátku léčily sprejíky na astma, které jsem ale postupně dle zdravotního stavu dcery omezovala a teď už nefoukáme vůbec. Paní doktorce jsem to řekla a nestalo, se že by mě "seřvala" ( jak někteří píšete ) pouze doporučila zaměřit na období vyskytujících se alergenů. Myslím, si že přístup je lidský dle aktuální nálady a jednání na profesionální úrovni.


Jeto skvělý člověk který vždy umí pomoct a poradit a jako lékařka je super nemám jedinou negativní zkušenost opravdu vřele doporučuji


Paní doktorka i sestřička mají úplně stejný přístup - značně arogantní,náladový, kdo jim nesedne, kdo pro ně není nóbl má smůlu. Na to, že paní doktorka se zabývá i alternativní medicínou, jak často o tom mluví, vůbec ji nepoužívá. Neléčí člověka jako celek, vidí jen to své - není ochotna připustit, že kortikoidy můžou brzdit růst, což je problém u malého dítěte s opožděným kostním věkem. Je značně šetřivá, není schopna napsat ani alergikovi s astmatem aerochamber či inhalátor. Podotýkám, že lázně nám psala také pediatrička. To že nestíhá a lidi se jí kupí před čekárnou je alarmující. Zpoždění až hodinové. Přecházím jinam.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti