Nemocnice spoloklinikou Havířov, p.o.
Dělnická 24, Havířov

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: Nemocnice spoloklinikou Havířov, p.o. Jiný

Pan doktor je jak se patří výborný odborník moc x mi pomohl.Za to moc děkuji.Sroka

Umístění: Nemocnice spoloklinikou Havířov, p.o. Jiný

Dne 3.3.2020 jsem byla přijata na urgentním příjmu v nemocnici
v Havířově. Přijímal mně příjemný pan doktor Ryška, který po
vyšetření mi zajistil exklusivní péči.Chci Vám moc poděkovat za Váš přístup k vystrašené duchodkyni. V.Vokř.

Umístění: Nemocnice spoloklinikou Havířov, p.o. nutné vyšetření

Mudr. Ryška je velmi příjemný , ochotný a schopný lékař.Řádně mě prohlédl, doporučil a nechal udělat mnoho vyšetření směřujících k vyřešení mých potíží. Chci mu touto cestou mnohokrát poděkovat za péči a ochotu . Dnes velmi vzácný jev.

Děkuji panu doktorovi Ryškovi,ktery poskytl bezchybnou,velmi profesionální lékařskou pomoc - vyšetření,ošetření a následnou péči - mé 80ti leté mamince na centrálním příjmu pohotovosti v nemocnici Havířov.Dcera J.Kafurová

Velmi ochotný lékař se značnou mírou empatie. Srozumitelně vysvětlí problém a člověk si u něj nepřipadá jako kus.

Velmi příjemný, ochotný, milý....nespěchá, vysvětluje, ukazuje...prostě jednička :-)

pan doktor je velmi ochotný mladý doktor, můžu jen doporučit, mě pomohl velmi,
byl jsem s péči spokojený, neměnil bych!!!!!!!!!!!!!!!!!

Podle mého názoru je to jeden z nejlepších neurologů v havířovské nemocnici, má slušné chování a věnuje se pacientům maximálně. A to že má vadu řeči-no a co, je skvělý lékař a to je podstatné!!!!

kvalitní mlady lekař, mi velmi pomohl

Mohu jenom doporučit, korektní jednání a odborník.