Adresa

Školní 76, Povrly
Ord. praktického lékaře gynekologa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
40 názorů

V
Umístění: jiné místo Jiný

Paní doktorka velice neochotná, musím z ní páčit informace. Vyšetření bolestivé a neúčinné. Minulý rok jsem jí navštivila 4x s velkými problémy, asi si myslela, že si vymýšlím. Po prohlídce jiným doktorem jsem šla okamžitě na zákrok s pořádně narostlým polipem. Za mě jsem horší gyndařku nezažila.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


T
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo Kontrola po revizi

Jednání paní doktorky je velmi strohé až nepříjemné.
Na kontrolu si mě pozvala už necelý týden po revizi těhotenství. Hned do mě zavedla ultrazvuk, což samo o sobě bylo krajně bolestivé a nepříjemné a mělo za následek zánět močových cest.
Kontrolu, kterou jsem měla mít (dle lékařské zprávy z nemocnice) 2-3 týdny po provedení zákroku, aby bylo vidět, zdali se vše hojí tak, jak má, ani nenaplánovala.
Dle jejího vyjádření je revize pouze taková větší menstruace a není třeba se již po 1-2 týdnech po zákroku v ničem omezovat.
U této paní doktorky se už nikdy neukážu, přecházím k jinému gynekologovi.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


N
Ověřeny pacient
Umístění: Ord. praktického lékaře gynekologa

Pani doktorka je vzdy mila, naslouchajici. Proste clovek, ktereho se nebojite na cokoliv zeptat, vyresi vsechny vasr problemy. Uz bych nemenila


T
Ověřeny pacient

Pani doktorka je jedinej clovek, kterymu ja 100% verim. Je naprosto vyborna. Jeji pristup ke me a i pristup k detem je uzasny. :-)


Ověřeny pacient

jsem pacientkou paní doktorky několik let a její vstřícnost,ochota pomoci a pečlivost je hlavním důvodem proč jí navštěvuji a mám ráda jako lékařku a člověka.děkuji vám paní doktorko.žaneta slámová


P
Ověřeny pacient

Nejlepší doktorka co znám,ochotná ,trpělivá,lidská.....vždy vyřeší problém...Jsem z daleka ,ale k p.doktorce Žákové bych jezdila klidně na kraj světa,jiná taková není...


T
Ověřeny pacient

Za mně si nemůžu stěžovat... Paní doktorka je velice milá a příjemná, pomohla mi k otěhotnění.. Vše, co řekla, bylo tak, jak řekla.. Po celou dobu mého těhotenství bylo o mě na 1000% postaráno.. Jsem velice spokojená. Za všechno velký DÍK...


T
Ověřeny pacient

Paní doktorka je velice milá, má příjemné jednání. Chodím k ní už od svých 15-ti let a jsem spokojená. Je citlivá, při vyšetřování, nahřívá rukou zrcadla, aby nestudila...vždy umí poradit.


K
Ověřeny pacient

V lońském roce jsem absolvovala laparoskopickou operaci v Děčínské nemocnici a byla jsem velmi spokojena s přístupem paní primářky i ostatního personálu. K paní primářce chodím více než 20 let a její přístup je opravdu nadstandartní. Mohu vřele doporučit:-)


Ověřeny pacient

Je mojí gynekoložkou již 15 let, provázela mě těhotenstvím a její profesionality i lidského přístupu si velmi cením!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti