Dana Žáková, gynekolog Teplice

MUDr. Dana Žáková

Gynekolog Více

43 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Školní 76, Povrly
Ord. praktického lékaře gynekologa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

4.5

Obecné skóre
43 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
H
Umístění: Ord. praktického lékaře gynekologa Jiný

Mam s pani doktorkou jen ty nejlepsi zkusenosti. Vzdy byla pecliva, vlidna a ohleduplna. Jak jsem pochopila, je zastancem i prirodni lecby a jednou mi dokonce venovala vlastnorucne vyrobeny trezalkovy olej, ktery mi moc pomohl a od te doby si ho taktez sama vyrabim!


P
Umístění: Ord. praktického lékaře gynekologa Jiný

Nikdy jsem neměla s žádným gynekologem ci gynekolozkou problém do doby, než jsem potkala paní doktorku Žákovou, nepříjemná byla už od samotného počátku. Člověk tam přijde s nějakým neduhem a místo porozumění a snaze pomoct, jsem si vyslechla, ze neumim poslouchat a ničemu nerozumím, omlouvám se, ale vlastně řešila úplně jiný problém než jsem potřebovala, poslouchala jsem jen fráze typu co to melete, já jsem vám nic takového nerikala atd... Paní doktorka je sice věkové starší než já, ale pardon to přeci neznamená, že na mě bude nepříjemná a neochotna. Rozhodne nedoporučuji a osobně si myslim, ze by takovýto člověk ordinovat neměl, jen doufám, ze měla třeba špatný den.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


P
Umístění: Ord. praktického lékaře gynekologa Jiný

Nerozumím jak je možné, ze ma s pani doktorkou někdo špatné zkušenosti, podle me to asi nebude úplně pani doktorkou. Jsem jeji pacientkou už 18 let, od me první prohlídky a nikdy jsem nemela s pani doktorkou sebemenší problém, naopak, vzdy poradi, vyslechne, je vstricna, ochotna a mila. A hlavně velmi lidská.Za me nejlepší lékařka, kezby bylo vice takových :)))


V
Umístění: jiné místo Jiný

Paní doktorka velice neochotná, musím z ní páčit informace. Vyšetření bolestivé a neúčinné. Minulý rok jsem jí navštivila 4x s velkými problémy, asi si myslela, že si vymýšlím. Po prohlídce jiným doktorem jsem šla okamžitě na zákrok s pořádně narostlým polipem. Za mě jsem horší gyndařku nezažila.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


T
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo Kontrola po revizi

Jednání paní doktorky je velmi strohé až nepříjemné.
Na kontrolu si mě pozvala už necelý týden po revizi těhotenství. Hned do mě zavedla ultrazvuk, což samo o sobě bylo krajně bolestivé a nepříjemné a mělo za následek zánět močových cest.
Kontrolu, kterou jsem měla mít (dle lékařské zprávy z nemocnice) 2-3 týdny po provedení zákroku, aby bylo vidět, zdali se vše hojí tak, jak má, ani nenaplánovala.
Dle jejího vyjádření je revize pouze taková větší menstruace a není třeba se již po 1-2 týdnech po zákroku v ničem omezovat.
U této paní doktorky se už nikdy neukážu, přecházím k jinému gynekologovi.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


N
Ověřeny pacient
Umístění: Ord. praktického lékaře gynekologa

Pani doktorka je vzdy mila, naslouchajici. Proste clovek, ktereho se nebojite na cokoliv zeptat, vyresi vsechny vasr problemy. Uz bych nemenila


T
Ověřeny pacient

Pani doktorka je jedinej clovek, kterymu ja 100% verim. Je naprosto vyborna. Jeji pristup ke me a i pristup k detem je uzasny. :-)


Ověřeny pacient

jsem pacientkou paní doktorky několik let a její vstřícnost,ochota pomoci a pečlivost je hlavním důvodem proč jí navštěvuji a mám ráda jako lékařku a člověka.děkuji vám paní doktorko.žaneta slámová


P
Ověřeny pacient

Nejlepší doktorka co znám,ochotná ,trpělivá,lidská.....vždy vyřeší problém...Jsem z daleka ,ale k p.doktorce Žákové bych jezdila klidně na kraj světa,jiná taková není...


T
Ověřeny pacient

Za mně si nemůžu stěžovat... Paní doktorka je velice milá a příjemná, pomohla mi k otěhotnění.. Vše, co řekla, bylo tak, jak řekla.. Po celou dobu mého těhotenství bylo o mě na 1000% postaráno.. Jsem velice spokojená. Za všechno velký DÍK...


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti