Ord. praktického lékaře gynekologa
Školní 76, Povrly

Umístění: Ord. praktického lékaře gynekologa Jiný

Mam s pani doktorkou jen ty nejlepsi zkusenosti. Vzdy byla pecliva, vlidna a ohleduplna. Jak jsem pochopila, je zastancem i prirodni lecby a jednou mi dokonce venovala vlastnorucne vyrobeny trezalkovy olej, ktery mi moc pomohl a od te doby si ho taktez sama vyrabim!

Umístění: Ord. praktického lékaře gynekologa Jiný

Nikdy jsem neměla s žádným gynekologem ci gynekolozkou problém do doby, než jsem potkala paní doktorku Žákovou, nepříjemná byla už od samotného počátku. Člověk tam přijde s nějakým neduhem a místo porozumění a snaze pomoct, jsem si vyslechla, ze neumim poslouchat a ničemu nerozumím, omlouvám se, ale vlastně řešila úplně jiný problém než jsem potřebovala, poslouchala jsem jen fráze typu co to melete, já jsem vám nic takového nerikala atd... Paní doktorka je sice věkové starší než já, ale pardon to přeci neznamená, že na mě bude nepříjemná a neochotna. Rozhodne nedoporučuji a osobně si myslim, ze by takovýto člověk ordinovat neměl, jen doufám, ze měla třeba špatný den.

Umístění: Ord. praktického lékaře gynekologa Jiný

Nerozumím jak je možné, ze ma s pani doktorkou někdo špatné zkušenosti, podle me to asi nebude úplně pani doktorkou. Jsem jeji pacientkou už 18 let, od me první prohlídky a nikdy jsem nemela s pani doktorkou sebemenší problém, naopak, vzdy poradi, vyslechne, je vstricna, ochotna a mila. A hlavně velmi lidská.Za me nejlepší lékařka, kezby bylo vice takových :)))

Paní doktorka velice neochotná, musím z ní páčit informace. Vyšetření bolestivé a neúčinné. Minulý rok jsem jí navštivila 4x s velkými problémy, asi si myslela, že si vymýšlím. Po prohlídce jiným doktorem jsem šla okamžitě na zákrok s pořádně narostlým polipem. Za mě jsem horší gyndařku nezažila.

Umístění: jiné místo Kontrola po revizi

Jednání paní doktorky je velmi strohé až nepříjemné.
Na kontrolu si mě pozvala už necelý týden po revizi těhotenství. Hned do mě zavedla ultrazvuk, což samo o sobě bylo krajně bolestivé a nepříjemné a mělo za následek zánět močových cest.
Kontrolu, kterou jsem měla mít (dle lékařské zprávy z nemocnice) 2-3 týdny po provedení zákroku, aby bylo vidět, zdali se vše hojí tak, jak má, ani nenaplánovala.
Dle jejího vyjádření je revize pouze taková větší menstruace a není třeba se již po 1-2 týdnech po zákroku v ničem omezovat.
U této paní doktorky se už nikdy neukážu, přecházím k jinému gynekologovi.

Umístění: Ord. praktického lékaře gynekologa

Pani doktorka je vzdy mila, naslouchajici. Proste clovek, ktereho se nebojite na cokoliv zeptat, vyresi vsechny vasr problemy. Uz bych nemenila

Pani doktorka je jedinej clovek, kterymu ja 100% verim. Je naprosto vyborna. Jeji pristup ke me a i pristup k detem je uzasny. :-)

jsem pacientkou paní doktorky několik let a její vstřícnost,ochota pomoci a pečlivost je hlavním důvodem proč jí navštěvuji a mám ráda jako lékařku a člověka.děkuji vám paní doktorko.žaneta slámová

Nejlepší doktorka co znám,ochotná ,trpělivá,lidská.....vždy vyřeší problém...Jsem z daleka ,ale k p.doktorce Žákové bych jezdila klidně na kraj světa,jiná taková není...

Za mně si nemůžu stěžovat... Paní doktorka je velice milá a příjemná, pomohla mi k otěhotnění.. Vše, co řekla, bylo tak, jak řekla.. Po celou dobu mého těhotenství bylo o mě na 1000% postaráno.. Jsem velice spokojená. Za všechno velký DÍK...