Školní 76, Povrly
Ord. praktického lékaře gynekologa

Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Umístění: jiné místo Kontrola po revizi

Jednání paní doktorky je velmi strohé až nepříjemné.
Na kontrolu si mě pozvala už necelý týden po revizi těhotenství. Hned do mě zavedla ultrazvuk, což samo o sobě bylo krajně bolestivé a nepříjemné a mělo za následek zánět močových cest.
Kontrolu, kterou jsem měla mít (dle lékařské zprávy z nemocnice) 2-3 týdny po provedení zákroku, aby bylo vidět, zdali se vše hojí tak, jak má, ani nenaplánovala.
Dle jejího vyjádření je revize pouze taková větší menstruace a není třeba se již po 1-2 týdnech po zákroku v ničem omezovat.
U této paní doktorky se už nikdy neukážu, přecházím k jinému gynekologovi.

Umístění: Ord. praktického lékaře gynekologa

Pani doktorka je vzdy mila, naslouchajici. Proste clovek, ktereho se nebojite na cokoliv zeptat, vyresi vsechny vasr problemy. Uz bych nemenila

Pani doktorka je jedinej clovek, kterymu ja 100% verim. Je naprosto vyborna. Jeji pristup ke me a i pristup k detem je uzasny. :-)

jsem pacientkou paní doktorky několik let a její vstřícnost,ochota pomoci a pečlivost je hlavním důvodem proč jí navštěvuji a mám ráda jako lékařku a člověka.děkuji vám paní doktorko.žaneta slámová

Nejlepší doktorka co znám,ochotná ,trpělivá,lidská.....vždy vyřeší problém...Jsem z daleka ,ale k p.doktorce Žákové bych jezdila klidně na kraj světa,jiná taková není...

Za mně si nemůžu stěžovat... Paní doktorka je velice milá a příjemná, pomohla mi k otěhotnění.. Vše, co řekla, bylo tak, jak řekla.. Po celou dobu mého těhotenství bylo o mě na 1000% postaráno.. Jsem velice spokojená. Za všechno velký DÍK...

Paní doktorka je velice milá, má příjemné jednání. Chodím k ní už od svých 15-ti let a jsem spokojená. Je citlivá, při vyšetřování, nahřívá rukou zrcadla, aby nestudila...vždy umí poradit.

V lońském roce jsem absolvovala laparoskopickou operaci v Děčínské nemocnici a byla jsem velmi spokojena s přístupem paní primářky i ostatního personálu. K paní primářce chodím více než 20 let a její přístup je opravdu nadstandartní. Mohu vřele doporučit:-)

Je mojí gynekoložkou již 15 let, provázela mě těhotenstvím a její profesionality i lidského přístupu si velmi cením!

Paní doktorka mi v 17 měsíci těhotenství při náznaku odtoku plodovky řekla, že můžu jít klidně domů a nechad plod uvnitř vyhnisat. Paní doktorka nemá vůbec profesionální jednání, je surová a naprosto netaktní. Při kontrole nemocí v naší rodině naznačila dost nevhodně, že s tokovými nemocemi se není čemu divit, že dítě není normální. Upozorňuji, že v rodině máme pouze špatnou sráženlivost krve, a dítě se narodilo zcela v pořádku a normální ovšem ne zásluhou paní doktorky, od té bych nenechala na sebe šáhnout!!!