Praktický lékař pro děti a dorost
Smetanova 841, Vsetín

Umístění: jiné místo Bolesti břicha našeho syna

S dr. Valovou máme čerstvou negativní zkušenost. Syna trápila velká bolest břicha. Ve čtvrtek večer s ním byl manžel na pohotovosti, kde sloužila dr. Valová. Syna vyšetřila jen povrchně s tím, že mu máme dát živočišné uhlí a teplý obklad. Manžel říkal, že máme obavy ze slepáku, na což odpověděla, že ten to určitě není. Syn celou noc trpěl. V pátek to šlo ráz na ráz. Doktoři, vyšetření a o půl jedné už ho vezli na sál s diagnózou zánět zánět slepého střeva ????

Byl jsem u paní doktorky jako dorost. Pamatuji si jen případ, kdy jsem byl pořád nemocný s teplotami a paní doktorka mi postupně předepisovala 3 po každé jiné antibiotika, které jsem užíval přes měsíc. Pak jsem se zeptal jestli to nemůže být něco s imunitou tak mě poslala na vyšetření a tam mi zjistili zlatého stafylokoka. Nevím jestli je to standartní postup dávat různé antibiotika a taky nevím co by se dělo dál kdybych se nezeptal. Co se týče přístupu k pacientu tak si nepamatuji nějaké příjemné chování, pravda je že tam bylo celkem dost lidí. Ale je to už dávno cca 13 let.

Paní doktorka Valová je odborník na svém místě. Je velice pečlivá, vyšetřuje cíleně, zodpovědně, je výborný diagnostik a problémy řeší včas. Nevede zbytečné řeči, mluví věcně, srozumitelně a jasně, což je, myslím, v této oblasti velmi důležité. Mám dva syny a ti nikdy nešli k paní doktorce se strachem. Její klidný a rozumný přístup nám vyhovuje. Stejně hodnotím i práci sestřičky. Čekání v ordinaci nebývá dlouhé, s vyjímkou období chřipek a nachlazení. Ale i při plné čekárně jsme tam nečekali nikdy déle než je zcela běžné u praktického lékaře pro dospělé.

Jelikož mám tři děti, jsem častým hostem a mohu jen pochválit.

Nikdy bych ji nevyměnila. Vždycky mi pomohla a na chladný přístup si nemůžu stěžovat ani u sestry ani u ní, ba právě naopak. Chodím k ní od dětství a nemám žádnou negativní zkušenost. Škoda, že je to lékařka jen do 18 let... :(

Sestříčka na mě také nepůsobí nejlíp,i když poradit umí,ale taky tak,že se člověk cítí jako blbec.Paní doktorka super,nechápu jak může uslyšet šelest na srdci u bez přestávky řvoucího dítěte.Nám ho našla a já smekám a věřím,že i případné další problémy nám zdiagnostikuje včas.Prostě profík:-))

Tak k téhle paní doktorce jsem chodila už i já jako dítě a vždy jsem byla maximálně spokojena jak já tak i mí rodiče, protož jsem zvolila tuhle lékařku i pro své dvě děti a dojíždíme za ní 20km.
Ninky nic neponechala náhodě, okamžitě vždy dělala veškerá vyšetření, která byla potřeba. S dětmi k ní chodime už skoro 8let a opravdu si nemůžu na ni vůbec stěžovat. Sestřička je taky perfektní jen jak psaly asi trochu chladná, ale to neubírá na jejich profesních kvalitách. Jinou dr bych nechtěla.

Jsem velmi nespokojená. Lékařka je bez zájmu, povrchní, rozhodně ne pečlivá. Nedodržuje ordinační hodiny - například z vlastní zkušenosti mohu říci, že i když má na dveřích od 13:00 pro objednané a sedí se sestrou v ordinaci, dveře Vám neotevře, i když máte 40 horečku. Ještě horší je sestra - neschopná, nepříjemná, nezdvořilá.

Hodná paní doktorka, máme ji moc rádi. Jen sestřička mi přijde chladná, ale jinak ve všem profi přístup.

Jsem velmi spokojená. Profesionální přístup, ochota.