Sam. ord. lékaře spec. - kožní
náměstí Míru 67, Svitavy

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Umístění: Sam. ord. lékaře spec. - kožní Jiný

S paní doktorkou jsem rozhodně spokojená nebyla. Používá velice zastaralé lékařské metody. Při jedné z procedur mi dokonce propíchla žílu skrz na skrz tak, že se mi na ruce udělala po pár minutách boule nalitá krví velká jako půlka vejce. Bohužel jsem už byla venku z ordinace. Když jsem se však vyděšená vrátila zpět, obě se sestřičkou na mě byly velice nepříjemné. Křičeli na mě, že jsem hysterická a že si za to můžu stejně sama, protože jsem byla prý při odběru nervózní. To, že se mi dělalo na omdlení vesměs ani neřešily. Když pominu tuto bolest, kterou mi paní doktorka způsobila tím, že do mě píchala jehlu doslova jako do jehelníčku, tak mě také velmi mrzí, že jsem kvůli této "proceduře", která jak jsem zjistila od jiného lékaře, se už dobrých 30 let nepoužívá, zmeškala i pohřeb své tety. Byla to pro mě hrozná zkušenost a paní doktorku rozhodně nedoporučuji...

Potřebovala jsem okamžitou pomoc, paní doktorka nás vzala hned okamžitě, vše mi vysvětlila, napsala mastičku kterou v nové lékárně namícháji na počkání a po pár dnech už se synovi (2roky) akutní ekzém téměř uplne ztratil. (Pan Třeštík si na nás více jak 3 týdny nedokázal udělat čas). S dtěmi jedině MUDr. Sezemska.Doporučuji!

U paní doktorky jsem byla několikrát. Usoudila jsem o ní jednu věc: akné vyléčit nedokáže ani po několika návštěvách, na ostatní a běžné kožní problémy však stačí. Nová paní sestřička je příjemná a čekání se člověk nevyhne snad u žádného lékaře. Takže za mě doporučuji, ale záleží na problému, protože ne vše dokáže vyřešit.

Jsem velmi spokojená s paní doktorkou Sezemskou a všem ji doporučuji.To že si tam chvilku počkám mi osobně vůbec nevadí.

Já mám s paní doktorkou jen dobré zkušenosti a jsem ráda, že k ní mohu chodit. Je dobré, že se nemusím objednávat, k lékařce jedu, jak mi to vyhovuje. Vážné případy bere přednostně. čekací doba je někdy krátká, někdy delší, ale dá se to vydržet. Osobně ji doporučuji.

Druhý na řadě, dvě hodiny čekání, dvě minuty vevnitř, bez diagnozy, o 30 Kč chudší. K Danušce už nikdy. Návštěva místního skutečného pana doktora byla úplně o něčem jiném, objednávka na určitý den, hodinu, minutu, bez čekání, se zájmem a určenou diagnozou - stačila kniha, tu ale asi paní doktorka nemá nebo se jí nechtělo listovat, netuším.

V životě jsem nezažila horší lékařku. Nejde jen o toho půl dne stráveného v čekárně, to by člověk vydržel, když ví, že mu paní doktorka pomůže. Jenže to se v mém případě nestalo. Mám těžké kožní problémy a ona mi neudělala žádné vyšetření a ještě jsem byla pokárána že si za to můžu sama, že je to sebe poškozování. Přešla jsem jinam a tam mi zjistili po odběrech, že to paní doktorka zanedbala a začali mě léčit a pomohli mi. Takže podle mě je to nejhorší doktorka, kterou znám!!!!

Když přijdete ráno do čekárny je věčně plní. Míst tam je poskrovnu takže většinou musíte stát. to ale není chyba doktorky. její chyba je ta, že se skoro pravidelně posouvá otvírací doba. a víte proč, kupříkladu si paní lékařka jde nakoupit do nedalekého supermarketu a pak si povídá se setrou o cenách. ve výsledku ordinuje o 30 minut později a to někdy u víc. kolikrát sedíte v čekárně a slyšíte přes dveře jak si sestra a lékařka povídají třeba čtvrt hodiny... mimoto její léčebné postupy oproti jiným jsou přinejmenším pomalé. paní doktorka také málo vysvětluje....

po zkušenostech s jinými kožními lékaři....perfektní, vždy nám vše od ní pomůže a zbaví problému

Mám kožní problémy již spoustu let ,navštívila jsem během let několik lékařů,a proto mohu srovnávat, ale jako nejlepší je určitě tato paní doktorka.Na moje kožní problémy našla vždy brzy řešení .Doporučila jsem ji i svým známým a také oni byli velmi spokojeni .Čekání bylo někdy nepříjemné,ale co je vám platný lékař bez čekání když vám nepomůže .