Praktický lékař pro děti a dorost
Fialova 14, Šumperk

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Paní doktorku Poláchovou mohu jen doporučit pro její empatii, lidskost, ochotu a profesionalitu. Dokáže člověka podpořit, když je třeba. Jsme s její péči velmi spokojené a přejeme takovou pediatrickou péči i druhým rodičům a jejich dětem. Jsme za ni moc vdečné.

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Pani doktorka je proste skvela, empaticka, velice ochotna a dukladna. Chodila jsem k ni s obema syny, starsi 26 let by se k ni okamzite vratil, vzpomina na ni dodnes. Mame ji velice radi.

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Nemoc

Důkladné vyšetření s vyloučením různých dalších potencionálních nemocí, nasazení správné léčby. Opakovaně stejná zkušenost.

Paní doktorku mám strašně ráda, se sestrou k ní chodíme od malička,já teď už s dětmi. Je velice milá a ochotná. Jediné co bych této ordinaci vytkla,je že předchozí sestřička byla lepší. Nic proti nové sestřičce,ale připadá mi trošičku zanícená vůči otcům:(( Hloupé poznámky na přítele, obličeje atd:( Já se nedívím,že tam přítel se mnou nechce chodit:( Jednou tatínkovi s holčičkou sestra řekla: Ježiši co vy tady?! Já čekala maminku. Nebo něco takového,přišlo mi to dosti nepříjemné pro toho tatínka. Ale jinak je sestřička vcelku milá,ochotná. Ale brala bych zpátky tu,která tam byla:)

X

myslím si, že paní doktorka je skvělá.Usměvavá s dlouhodobou praxí.Jako dítě sem k ní sama chodila a ráda

Vše v ordinaci paní MUDr.Poláchové jena profesionální úrovni !!! Přístup lékařky i zdravodní sestry je fantastický,obě jsou maximálně vstřícné,hodné k dětem,milé k rodičům,prostě úžasné ! Jsem velmi rád,že moje dvě ratolesti má "na starost" právě tato lékařka i sestřička! Opravdu DOPORUČUJI všem !!!

Paní doktorka je skvělá lékařka, prostě profesionál, který své práci opravdu rozumí.Dcerka k ní ráda chodí a nemá strach ani z odběrů krve.A sestřička je ta nejlepší co znám.

jsem s paní Dr. velice spokojená. Je velice milá a příjemná a to samé platí o sestřičce.

Opravdu skvělá lékařka,mám tříletého syna a jsme velice spokojeni-s přístupem,pomocí ........a platí to i pro sestřičku.

C

Opravdu jedna z nejlepších dětských lékařek, příjemný přístup k dětem, ochotná a milá. Můžu jen doporučit. Náš malej se bojí lékařů, ale paní doktorka u něj vyhrála. Je proste opravdu skvělá. A sestřičku má taky skvělou