Praktický lékař pro děti a dorost
Fialova 14, Šumperk

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Nesmírně empatická a zkušená lékařka. Vyšetření probíhá v náruči maminky, když dítě pláče. Doporučuji všemi deseti!

K pani doktorce jsme prestoupili, kdyz bylo starsi dcerce 5 let a za sebe muzu rict, ze jsem byla velice mile prekvapena uplne jinym pristupem, nez jsme byli zvykli. Dodnes jsem moc rada, ze jsem se k tomuto kroku rozhodla a dcerka take. U predesle dr jsem mela pocit, ze nic nezvladam, ze prehanim... a to nejsem matka, ktera chodi k dr s kazdou rymou, ale az je to opravdu nutne. Pani doktorka je proste lidská a obrovský profesional. Mame ji rádi a všem doporucujeme.

K paní doktorce chodíme od narození našeho syna a jsem velmi spokojení. Je velmi vstřícná a milá. Při jakémkoliv dotazu vám vždy odpoví a snaží se vše vysvětlit.

Jsme maximálně spokojeni, paní doktorka je milá, vstřícná, ochotná. Obě naše děti k ní chodí rády. Když se něco náhle objeví, bere telefon i ve večerních hodinách, případně o víkendu. Navíc nám vyhovuje, že je přístupná i jiným (alternativním) možnostem, které jsou dnes k dispozici, především podpůrná léčba homeopatiky.

Jsme také moc spokojeni,paní doktorka je ochotná,vstřícná a pečlivá. To samé platí i o její sestřičce v ordinaci. Vždy obě velmi rády poradí i když je to hodně často,tak se nezlobí a naopak ještě řeknou,kdykoliv se zeptejte. Prostě jedničky :) Valkovi

Opravdu nejlepší paní doktorka, kterou jsme mohli našemu drobkovi najít. Od narození máme problémy koliky a nechutenství a paní doktorka je nadmíru vstřícná a ochotná řešit problémy i alternativně. Všímá si nejen malých pacientů, ale i strhaných rodičů. Několikrát jsme ji ,,otravovali,, i telefonem o víkendu a vždy se nám dostalo odpovědi. Vřele doporučuji.

VELMI OCHODNA PŘIJEMNA ,PEČLIVA NIC NEZANEDBA JSEM VELICE SPOKOJENA

Velice příjemná a strašně nám pomohla.Dcera měla tříměsíční koliku a já k p. doktorce chodila co týden a nikdy se nezlobila,že jsem tu bez objednání a vždy my dobře poradila.Určitě nebudeme měnit.

profesionální a zároveň přátelký přístup, plně se věnuje pacientovi, předá a vysvětlí veškeré informace o zdravotním stavu, doporučuji

s paní doktorkou jsme celá rodina moc spokojeni,k dětem je vlídná,promlouvá s nimi a při vstupu do její ordinace má krásný úsměv,který určitě zpříjemní každý problém se kterým jsme za ní přišly.Máme dvojčátka a bylo pro mne vždy velkým potěšením,že si vvšimla i toho že jako mamča jsem vyčerpaná a zbytečně nás ani nehonila na pravidelné návštěvy,stačila jen telefonická informace o váze dětí atd.
Jsme opravdu velice spokojeni a všem doporučujeme.
Určitě nebudeme měnit :-)
Hojgrovi