Praktický zubní lékař
Budějovická 625, Jemnice

Paní doktorka i sestřička jsou moc milé, člověk se u nich cítí příjemně.
Ale bohužel paní doktorka nemá příliš sílu - při trhání zubů zubem cuká, je to velice bolestivé. Plomby dělá mělké, často vypadávají.
A jak zde bylo řečeno - paní doktorka často chodí do ordinace pozdě, což některým může dosti vadit.

Mohu jen doporučit. Její přístup je profesionální.

K paní doktorce chodím již skoro dvacet let, oceňuji její velice milý a profesionální přístup k pacientům a kvalitu její práce. Patřím spíše mezi pacienty, kterým bohužel nebylo dáno mít zdravé a krásné zuby a i přesto se paní doktorka snaží o to, aby můj úsměv byl i nadále hezký a zdravý. Stojí ji to se mnou hodně úsilí, ale svoji práci dělá ráda , velice dobře a hlavně s citem. Děkuji paní doktorko, jsem ráda, že jsem měla štěstí na dobrého zubaře ( v současné době trošku i vzácnost )!

Velmi doporučuji je velmi ochotná a zachránila mně zuby

jsem spokojený

Celá naše rodina je s paní doktorkou Kovářovou velmi spokojena po všech stránkách. Děkujeme.

Jsem s paní doktorkou velmi spokojena, je to odborník na svém místě.

Oceňuji přátelský přístup a dobře odvedenou práci. Nikdy jsem neměla problém. Děkuji Vám za vaši péči.

pro mě ta nejlepší paní zubařka, milá a šetrná při každé prohlídce, pomohla mi se záněty osmiček

Paní doktorka je v pohodě, dá se s ní dobře domluvit na zákroku. Doporučuji