Ordinace praktického lékaře
17. listopadu 13, Boskovice

Umístění: Ordinace praktického lékaře Jiný

Paní doktorku vůbec nedoporučuji. Na bolest na hrudi, horečku, silný kašel a celkově vyčerpání mi řekla že si mám koupit ###. Skončila jsem na pohotovosti kde mi řekli že mám silný zánět průdušek.

Bohužel musím říci, že paní doktorka mi v porovnání se svým současným praktickým lékařem přijde opravdu jako slabá lékařka. Dlouhé čekací doby také nejsou příjemné s přihlédnutím k další péči, či zájmu o pacienta. Protože mi paní doktorka nijak výrazně při dlouholetých obtížích nepomohla, ale zároveň ani neuškodila a není nepříjemnou osobou, jež nerada vykonává své povolání už jen z principu, hodnotím jako slabý.

Paní doktorku NEDOPORUČUJI! Paní doktorka je opravdu milá a člověk by ani nevěřil těmto negativním komentářům...já jsem si také ještě nedávno myslela, že je paní Kejíková skvělá, ale to jsem se opravdu velice spletla! Když jsem onemocněla, paní doktorka mi vůbec nepomohla, na hnisavou angínu mi předepsala jen slabý penicilin 250mg (pro dospělého člověka), když se mi vrátila ještě dvakrát po tom, co nebyla řádně doléčená mě poslala na ORL s tím, že si myslí, že bude třeba mandle vytrhnout, paní doktorku jsem žádala o silnější antibiotika a bylo mi řečeno, že mi je nepředepíše, prý je to ,,SLOŽITĚJŠÍ". Na ORL se semnou nikdo nebavil a chtěli mě okamžitě hospitalizovat a naplánovat termín operace. Hned jsem přešla k jiné obvodní lékařce a ta mě vyléčila penicilinem 750mg. Vyhnula jsem se tak zbytečné operaci! Kdyby jsem byla často nemocná nic neřeknu, ale já nebývám nemocná vůbec, tak nechápu proč bych měla jít hned na trhání mandlí. Nová lékařka kroutila hlavou nad mou léčbou. Paní doktorka mi vůbec nevzala krev ani na potřebná vyšetření ( jestli jsem neprodělala mononukleózu, jaterní testy, kloubní horečka...atd.) vzala mi jen sedlivost.krve, to je vše. Kdyby hned od začátku byla nasazená správná léčba, žádné problémy by jsem neměla... Tímto u mě paní doktorka hodně klesla a nikdy bych už ní nešla!!!

Paní doktorka je milá, dokáže pěkně mluvit, ovšem když začnete být častěji nemocní a chcete komplexnější vyšetření, tak běžte raději jinam :-). Častá jsou slova to není potřeba, to je normální, atd. Ovšem v reálném životě můžete kvůli oslabené imunitě kterou nikdo neřeší přijít i o práci, mohla bych vyprávět........

souhlasím s negativními názory..podle mě platí-kdo uteče,vyhraje.za celých deset let mi odebrala krev jednou jedinkrát,a to při vstupu..to bylo řečí,jak pravidelně budeme muset dělat biochemické vyšetření,díky zdravotním problémům,které mám..a skutek utek,řečí plnou pusu a akce žádná.a jaké problémy dělaly,když jsem chtěla přestoupit k jinému lékaři-no ani nemluvím.nedoporučuji.

Paní doktorka je velice ochotná, nemohu si na nic stěžovat! Kdykoli přijdu s nějakým problémem, vždy mě řádně vyšetří a pokud je třeba pošle na další vyšetření. Dokonce byla ochotná počkat, než přinesu výsledky z vyšetření i po pracovní době, toto by žádný jiný lékař neudělal, řekl by,ať přijdu druhý den. Velice příjemná je i sestřička. Více takových doktorů, děkuji!

Souhlasím s předchozími dvěma názory, nikam neodesílá na vyšetření a aby mě vyšetřili musela jsem si zajít jinam. Když jsem jí donesla papíry, vypadalo to, že se jí to dotklo. Hrozí mi operace páteře, ale u ní jsem byla skoro schopna chodit do fyzicky namáhavé práce, kde se zvedají těžké věci cca 10kg.

S lékařkou a sestřičkou jsem velmi spokojen.

Velmi pozorná a svědomitá.Doporučuji.

Souhlasím s jedním názorem zde již uvedeným a to, že pokud vám nic není, tak je paní doktorka ok (ale to k ní ani nemusím chodit). Za dobu 4 měsíců mi předepsala několikatery antibiotika a když jsem ji žádala o podrobnější vyšetření, protože se mi to nezdálo normální, když nikdy tak nemocná nejsem, odmítla to s tím, že to není potřeba. Jsem stále a čím dál více nemocná a odvažuji si říct, že je to tím, že to paní doktorka brala na lehkou váhu. A proč taky ne, její zdraví to není! Ráda bych věděla, jestli by se antibiotiky cpala taky, kdyby jí bylo to, co mě! Nezbylo mi nic, než od ní odejít.