Adresa

Ambulantní otorhinolaryngologie
Matice školské 17, České Budějovice

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

3 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
H
Ověřený profil

Jsem nespokojená s touto paní doktorkou .., vynadala mému taťkovi že si nevzal prášek a ještě mu řekla že je to debil a další nadávky rači nebudu zmiňovat.., taťkovi tekla krev z nosu.., a místo aby se soustředila.., pouze křičela na sestřičku, nakonec mu píchla i jinou injekci než měla to zjistily ale až doktoři v sanitce která ho do nemocnice z Polikliniky JIH odvážela!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

M
Ověřený profil

15.3.2012 8:30 jsem s dcerou(7let) chtěl navštívil tuto "lékařku". (důvod byl prostý: 14.3. večer jsem byl s dcerou na pohotovosti se zánětem stř. ucha. Byla nám doporučena kontrola na ORL druhý den a na dětském ORL byla dovolená)
Do ordinace jsem se vůbec nedostal, vyhodila nás hned sestra! Nejsou dětské ORL a vůbec je nezajímá, že na dětském je dovolená. Díky Bohu za tuto "ochotu" protože bych nenavštívil Pana DOKTORA!!! Veverku kterého mohu všem jen doporučit! Připadal jsem si u něho jako v jiném světě.
Paní "doktorko" Bočkayová děkuji Vám za tuto lekci. Můžete si být jistá, že Vás všude chválím a doporučuji. Až zase bude probíhat "Děkujeme, odcházíme" tak se prosím zbalte jako první.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

M
Ověřený profil

V čekárně jsem byla od 7:30 (začátek ordinační doby) a čekala tam se mnou ještě jedna paní. Ta mi řekla, že se u paní doktorky dlouho čeká, i když jste objednaní. Říkala jsem si že to nebude tak strašné, ale to jsem se spletla. Paní doktorka začala ordinovat až v 8:15. Protože jsem nebyla objednaná čekala jsem asi až do 9:30. Čekací dobu mi potvrdili o ostatní pacienti. Navíc vyšetřením které mi provedla vůbec neodhalila,co mi je. Poté jsem večer ještě byla na pohotovosti, kde mi sdělili jinou diagnózu a předepsali antibiotika. Víckrát mě Paní doktorka neuvidí.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu